Идва зимата и оттам повечето хапване

  • 2 091
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 596
Ето вчера например,целият ден ядох много разумно.
Но дойде вечерта.Вечерях както винаги в 17ч. Но към 20ч адски ми се приядоха вафли Sick
И понеже мъжът ми е маниак на вафли и купува по цели кутии,аз се изкушавам Embarassed
Казвала съм му да не купува вече,но и той не може да се откаже от тази си страст.
И си напълних една чинийка с три вафли и хоп пред тв-то.
А през нощта.....станах до ОО и пак ядох вафли Tired
Ох ....

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
В нас винаги е зареден едиш шкаф само със сладки работи.Когато не съм на диета пада голямо ядене Mr. Green,но реша ли имам силна воля и въобще не ме изкушават.
А яденето през ноща е много вреден навик Peace

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Поци е прав- спортът е много важен. Мен велоергометърът ме спаси  Wink
И вкъщи има шкаф, нахакан с лакомства. Когато бях на диета, първо, че избягвах да го пълня редовно и второ- много рядко го наминавах. Сама на себе си се учудих от волята, която показах  bowuu

# 18
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ето вчера например,целият ден ядох много разумно.
Но дойде вечерта.Вечерях както винаги в 17ч. Но към 20ч адски ми се приядоха вафли Sick
И понеже мъжът ми е маниак на вафли и купува по цели кутии,аз се изкушавам Embarassed
Казвала съм му да не купува вече,но и той не може да се откаже от тази си страст.
И си напълних една чинийка с три вафли и хоп пред тв-то.
А през нощта.....станах до ОО и пак ядох вафли Tired
Ох ....

 Joy Joy Joy


mamma_mia, извинявай, че се смея така на изказването ти по-горе, но ми се строи толкова искрено и сладко  Hug
Аз съм голяма лакомница и за мен също ще бъде голямо предизвикателство зимата, но тази ще се постарая да се вкарам в релси. Неприятното е, че мъжът ми не ме подкрепя с диетуването, но когато съм в такъв период гледам да не ядем заедно.
Скоро ще започнем надпревара в свалянето на килограми - да видим кой ще победи  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 596
Здрасти Стефи Simple Smile
Преди малко се купих бяла риба филе и някаква друга гръцка и смятам по-късно да кулинарствам за вечеря.
Имам чудесна тенджера за на пара и ще добавя към рибата за гарнитура картофи,моркови и малко лучец Laughing(всичко се прави заедно на пара) cook
Ще кажа на мъжа ми да купи на връщане Вино Розе,и да си направим полезна и диетична вечеря Mr. Green
Пък дано се задържи по-дълго време.
На обед ще хапна пилешко бутче със салата домати и червени чушки Flutter

# 20
  • Мнения: 1 424
Според мен всичко е до вътршна нагласа и воля-решиш ли по всяко време можеш да свалиш килограми,няма значение дали е зима или лято Peace
Ако избягваш сладкото,тестеното,пърженото със сигурност се сваля Hug
Peace
Сваляла съм кг през зимата , а през лятото дори ми се е случвало да кача  Whistling  За мен сезона и отслабването нямат общо, всичко е въпрос на воля  Peace

# 21
прави сте за финесът... ама който е на работа и няма време...
на мен единственото ми свободно време е сутрин докато отивам на работа...
тогава ходя 1.5 км пеша... поне това ми е единствения фитнес...
а що се отнася за храната... когато съм на работа по цял ден почти нищо не ям... вечер ям нещо малко и това е един от проблемите само да качвам и да не мога да сваля...
а другия проблем е, че като кажа, че съм на диета и почва да ме гони вълчи глад  Cry направо се побърквам... Sick
а мерси за идеята за рибата... тъкмо си мислех какво да правя за вечеря  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 432
mamma_mia, може би трябва да смениш зеленчуците......картофи, 4е и с моркови-комбинацията е кофти  Confused. Най-добре зелева салата  Peace В комбинацията на храните е разковничето  Peace

# 23
  • Мнения: 1 596
прави сте за финесът... ама който е на работа и няма време...
на мен единственото ми свободно време е сутрин докато отивам на работа...
тогава ходя 1.5 км пеша... поне това ми е единствения фитнес...
а що се отнася за храната... когато съм на работа по цял ден почти нищо не ям... вечер ям нещо малко и това е един от проблемите само да качвам и да не мога да сваля...
а другия проблем е, че като кажа, че съм на диета и почва да ме гони вълчи глад  Cry направо се побърквам... Sick
а мерси за идеята за рибата... тъкмо си мислех какво да правя за вечеря  Simple Smile
Там е работата,че се отслабва докато се яде.Това съм го чела в многото книги,които изчетох за диети и т.н.
Имам на Дюкан,Ултраметаболизъм и какво ли още не.
С глад отслабване няма!
И задължително закуска.Да се яде в първата част на деня,а вечер леко ,и ако нещо огладнеем някакъв плод(по възможнаст да не е банан).
Но е трудно,човек се изкушава.
Четох някъде,че човек може и сладко да си хапне,но веднага след това да го изразходва Simple Smile
И не трябва да се лишаваме,а просто по мъничко.
А,сетих се ,че и трябва много вода да се пие.
Аз например от май месец някъде(тогава бях почнала Дюкан-в последствие спрях) се научих да закусвам кис.мляко със овесени трици-засищащо е ,поне до 13ч.
Приемам и добавки(от най-полезните) Ескимо 3,от февруари го пия,а от скоро приемам 1 път на ден Фибри.
Абе знам аз,но понякога нарушавам Mr. Green
Сетих се,че съм "побутвала" килограмите си надолу и с лунна диета ,има голям ефект но зимата няма май да мога.

# 24
  • Мнения: 1 596
mamma_mia, може би трябва да смениш зеленчуците......картофи, 4е и с моркови-комбинацията е кофти  Confused. Най-добре зелева салата  Peace В комбинацията на храните е разковничето  Peace

Е,да,знам че е кофти,но от време на време може Flutter
Пък нали и хляб не ям Sick

# 25
mamma_mia мерси за съветите  Simple Smile
аз наистина се пробвам да ям по-редовно... ама като имам работа и просто изключвам  Rolling Eyes
Witchy чувала съм че е хубаво поне 1 филия хляб да се яде на ден... независимо от това дали си на диета... може да е препечен пълнозърнест хляб... ама не трябва да се лишаваме от него... имал много витамини и само от хляба си наваксваме необходимата за деня доза  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 596
Да и аз съм чувала,че е полезно поне една филийка пълнозърнест хляб да се хапва Simple Smile

# 27
  • BG
  • Мнения: 2 217
Определено и аз смятам, че разковничето е в комбинацията на храните.  Peace Преди време готвех разделно и се чувствах прекрасно, но се подведох по мъжа ми и сега събирам горчивите плодове. Sick Сега вече наблягам на здравословното хранене, ако ям хляб то той е ръжен или черен, но гледам да го избягвам.  Naughty Това, което най-много ми липсва е движението и мисля, че спорта спомага допълнително за редуцирането на килограмите.

Ето това намерих за хляба

# 28
  • Мнения: 37
момичета здравейте и от мен имам тук една диета и дано ви помогна
през 2 часа се яде, сутрин чаша топла вода
след 2 часа 2 сварени яйца
след 2 часа 6 сушени сливи
след още 2 1 кренвирш
1 ябълка
200 гр кисело мляко
200 гр прясно мляко
и педи лягане пак чаша топла вода за сега това е от мен има ефект наистина

# 29
  • Мнения: 459
Аз пък мисля точно обратното.

През зимата деня е по кратък и си лягам по- рано. Лятото сме навън до по късно, после всъщи по до късно- следва повече ядене. Зимата се готви повече, което е по полезно за организма. Лятото се яде на вън, я парче пица, я палачинка и т.н

През зимата се пълнее заради празниците  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт