Евтините и скъпите маратонки...

  • 84 563
  • 244
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 136
Предпочитам скъпите и качествени, защото пак зависи.Имам Ливайски и си ги нося 2г. не са мръднали още.
Адидас са също качествени.

# 226
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Носила съм и евтини и скъпи маратонки. Както има несполучливи скъпи маратонки, така има и супер сполучливи евтини такива. Като казвам евтини, имам предвид под 20 лева.

Ето най- пресния пример- оригинални Converse, се скъсаха на 2-я месец, а суупер евтинийка (7-8 лева), китайско производство ги нося вече 3 месец. Както имах и едни, взех ги от разпродажба за 6 лева  Laughing, оригинално бяха 12-15 и  за 2 години почти не са мръднали, само долната част на подметката им се отлепи ии не стават. Но все пак 2 години... и горната им част си е същата.

Между другото повечето модели  на НЕди Стил са китайски (имам познати вътрешни хора   Peace )

# 227
  • Мнения: 1 236
Предпочитам маркови маратонки, но ако знаеш откъде да пазаруваш, може да си купиш и евтини, които да издържат дълго време. Е, не са така меки и с толкова добри подметки като марковите, но за издържането издържат.
Фръцкането е отделен въпрос  Joy

# 228
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Тъй като съм от редовно спортуващите, за мене маратонките са от много важно значение. Никога не правя компромиси, винаги съм купувала качествени неща, а те обикновено са скъпи. Добре че вече има много сайтове от което можем да пазаруваме на по-приемливи цени, че тук в България направо се уливат. Също така много често пазарувам от аулетите. Последния път си взех Адидас намален на 50% и съм много доволна!
Все едно аз съм го писала.   202uu
Аз лично признавам направих си специална регистрация само за да ви попитам прекрасни момичета как ще си позволите скъпи маратонки ако да кажем хипотетично нямате пари даже и за хляб. Отговорете ми защото това е масово в България и да се хвалите че си позволявате тези маратонки е гронзо при положение че сме поставени в такава криза.
Как ще си позволя ли? Спирам хляба и без това се пълнее от него и си купивам хубави маратонки за хубавите ми краченца.  Mr. Green Пък и в крайна сметка не си купуваме всеки месец маратонки, че да правим компромис с краката си.

# 229
  • Мнения: 471
аз пък имам едни маратонки за 30 лв. и 4 г. не са мраднали ама като нови са  Mr. Green , но и има и скъпи които са качествени зависи от много неща  Peace

# 230
  • Мнения: 56
Аз лично признавам направих си специална регистрация само за да ви попитам прекрасни момичета как ще си позволите скъпи маратонки ако да кажем хипотетично нямате пари даже и за хляб. Отговорете ми защото това е масово в България и да се хвалите че си позволявате тези маратонки е гронзо при положение че сме поставени в такава криза.
Виж първо заглавието на темата-никъде не пише"нямам пари за хляб,но си позволям да си купя скъпи маратонки само и само да да се фукам пред другите" Peace
Недей изопачава темата само Peace

# 231
  • Мнения: 1 236
Ежедневните ми маратонки струват 15лв и са ужасно удобни, все едно си по пантофи  Laughing Нося ги вече май трета година и не са мръднали.
За джогинг имам Найк за 220лв, които са супер за тичане, също са на няколко години.

Ми и от двете съм доволна. Гледаш, пробваш, и ако можеш да си ги позволиш, пазаруваш, това мога да посъветвам.

Колкото до финансите, хляба и кризата - вярно, в БГ хората безумно се стремят да зарадват околните и да отговорят на техните очаквания. Едни Найкове и всички ти се кланят, "ооооо, лелеееее", цъкат и ахкат.  Но не е за това темата.

# 232
  • София
  • Мнения: 38 962
В аутлета на Адидас имаше маратонки по 70-80 кинта ама докато се усетя и се разграбиха номерата. Как ме е яд! Close

# 233
  • Мнения: 4
аз си купих на mat star и са невероятни! Толкова са удобни  Hug Hug Hug

# 234
  • Мнения: 0
навремето имаше едни български маратонки,по лиценз на адидас и ромика,правеха ги в благоевград,монтана май...виждал съм ги отново през 2004 някъде,но с променен дизайн....бяха супер удобни Rolling Eyesако някой знае дали някоя фирма прави нещо подобно сега в БГ,и къде се продава-в софия,варна...? Sad Sad

# 235
  • Мнения: 70
За спорт признавам единствено Nike. Купуваш едни и го ползваш с кеф дълго време. Не признавам нито Адидас нито каквото и да било друго, нищо друго не си заслужава колкото Найк. Маратонките са за удобство, стабилност и здраве. За фръцкане са токчетата.

# 236
  • Мнения: 131
Ами аз давам по максимум 50 лева за маратонки, последният път дадах 38 лева, но няма как да ги снимам и да ги кача на компютъра..И предпоследният път дадах 44 лева.Ми аз лично си купувам пследно време маратонки на рънарс, и съм много доволна-имам едни кецове са ми за 2ра година и за 100 % здрави, просто малко са поизтъркани.Сега дано и новите ми маратонки да ме изкарат повечко време.Иначе според мен различката между адидас и рънарс не е голяма.Тъй като в Бъгария според мен оригинални маратонки на адидас няма.Но една приятелка имаше кецове на адидас, а аз на рънарс, и двете ги носихме всеки ден в даскало , а и излизахме с тях, даже си ги бяхме купили по едно и също време, и нейните станаха много зле, а моите още са си за носене..Така, че си мисля, че не винаги всичко зависи от марката, а и от късмета.Даже имам и друга фдр дето си купи маратонки на адидас и каза, че тези на рънарса били по хубави и по бавно и се късали, но колко е вярно незнам.И трета приятелка има на лакосте кецове, които също станаха леш, а моите кецове на рънарса са си супер.... Така, че аз се доверявам на маратонки с цена 40-50 лева.Е истина е, че ако вече са накъде 20-30 лева ще са боклуци.Аз от 20-30 не си взимам дори и да ми харесат, защото знам, че няма да са здрави.

# 237
  • Мнения: 26
Аз лично си купих между другото китайски маратонки за 15 лв. от един селски пазар и може да не ви се вярва, но ги нося вече четири години, няма по-удобна обувка, какво е това чудо, нямам обяснение... newsm12

# 238
  • София
  • Мнения: 38 962
Както и преди съм казвала - Рънърс ми пропускаха вода, Мат Стар се скъсаха на първия месец.
Взех си Кок Спортиф, естествена кожа, за 80 кинта /страшна далавера/ и съм много доволна от тях в това дъждовно време!

# 239
  • Мнения: 66
Аз предпочитам по "марковите". Купих си инцидентно едни на Сандик и още съжелявам, 30 лв дадени на вятъра, и месец не издържаха.

Общи условия

Активация на акаунт