Евтините и скъпите маратонки...

  • 84 432
  • 244
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 5
Маратонки винаги си купувам по- скъпи, тъй като ги нося после с години и нищо им няма. Nike, Adidas & Puma  са качествени, скъпи и хубави, но са скъпи, заради използваните материали и системи, които имат.  До сега нямам скъсан Nike или Adidas. Puma  не съм имала. И diesel съм носила, но тях не ги възприемам точно като маратонки, ами по- скоро по - спортни обувки, много ми харесват и спортните модели на Camper. Runners & buldozer не съм си купувала и не мога да ги сравнявам с горните марки. Но все пак всичко е въпрос на вкус и възможности.
 Hug

# 241
  • София
  • Мнения: 2 045
Ами аз давам по максимум 50 лева за маратонки, последният път дадах 38 лева, но няма как да ги снимам и да ги кача на компютъра..И предпоследният път дадах 44 лева.Ми аз лично си купувам пследно време маратонки на рънарс, и съм много доволна-имам едни кецове са ми за 2ра година и за 100 % здрави, просто малко са поизтъркани.Сега дано и новите ми маратонки да ме изкарат повечко време.Иначе според мен различката между адидас и рънарс не е голяма.Тъй като в Бъгария според мен оригинални маратонки на адидас няма.Но една приятелка имаше кецове на адидас, а аз на рънарс, и двете ги носихме всеки ден в даскало , а и излизахме с тях, даже си ги бяхме купили по едно и също време, и нейните станаха много зле, а моите още са си за носене..Така, че си мисля, че не винаги всичко зависи от марката, а и от късмета.Даже имам и друга фдр дето си купи маратонки на адидас и каза, че тези на рънарса били по хубави и по бавно и се късали, но колко е вярно незнам.И трета приятелка има на лакосте кецове, които също станаха леш, а моите кецове на рънарса са си супер.... Така, че аз се доверявам на маратонки с цена 40-50 лева.Е истина е, че ако вече са накъде 20-30 лева ще са боклуци.Аз от 20-30 не си взимам дори и да ми харесат, защото знам, че няма да са здрави.
ShockedУченичките вместо да си учат уроците,в Красива мама висят Joy

# 242
  • Мнения: 330
Вече не знам дали скъпите са по-качествени. Имам Булдозер за 40лв, които издържаха толкова, колкото и Адидас за над 100лв. Не държа да са задължително "маркови". Много зависи с какви пари разполагам в момента, какво съм си харесала, дали имам нужда от маратонки от плат или от кожа(за дъждовно време). За маратонки от плат обаче повече от 100лв не бих дала, но за кожени бих дала до 150лв максимум.

# 243
  • София
  • Мнения: 53
Любимата ми марка е Nike, много съм доволна от качеството им, имах едни които ги носих 5 години и до сега са здрави, в момента съм с тези на снимката - адски са леки и удобни. Струват 165 лв., но определено си заслужават цената.

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 15:33 от slavity

# 244
  • Мнения: 5
slavity поздравления за избора  Hug

Общи условия

Активация на акаунт