Дамски апрески BULLDOZER-мнения

  • 2 243
  • 13
  •   1
Отговори
  • Някъде там
  • Мнения: 16 285
Здравейте,има подобна тема но е от 2010.Искам мнение за ето тези апрески.Искам да ги взема на дъщерите си, но ме притеснява дали няма да пропускат?
Някой да ги има, да ми даде мнение или да ми предложите нещо до 50 лева ,което не пропуска.

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз купих на дъщеря ми от тези: Мисля, че са същите, като показаните от теб, но с различен цвят. Още не ги е пробвала в мокро, но иначе казва, че са много удобни и топлят. Взела съм ги точно с идеята за сняг, понеже след месец ще ходи на място с много сняг.

# 2
  • Някъде там
  • Мнения: 16 285
Лиляна благодаря за отговора.И тези гледахме но ни се сториха много ниски за по голям сняг и за това се спряхме на другите.Ако няма два еднакви номера от избраните ще взема от вашите.

# 3
  • Мнения: 851
Имам стари такива като на първата снимка, още са живи. Пързалят на лед и пропускат, ако се намокри текстила отгоре(при дъжд), но все пак са точно за сняг и си вършат чудна работа. Имайки предвид на какви условия съм ги подлагала, си е чудо, че са оцелели и с приличен вид. След тях имах други, които се разпаднаха. Взимай ги, няма да съжаляваш.

# 4
  • Някъде там
  • Мнения: 16 285
Имам стари такива като на първата снимка, още са живи. Пързалят на лед и пропускат, ако се намокри текстила отгоре(при дъжд), но все пак са точно за сняг и си вършат чудна работа. Имайки предвид на какви условия съм ги подлагала, си е чудо, че са оцелели и с приличен вид. След тях имах други, които се разпаднаха. Взимай ги, няма да съжаляваш.
Leaves и в кишата ще пропускат нали? Rolling Eyes Мен това ме притеснява че хайде сняг но като започне да се топи други ли да купувам./ Simple Smile имат и ботуши ,уж естествена кожа еми и те пропускат.

# 5
  • Мнения: X
Ако търсиш апреска, която да не пуска, то се цели към обувки от класа на Jack Wolfskin или Lowa. Всичко останало е компромис.

# 6
  • Мнения: 851
Е, зависи. Гумената част е достатъчно висока и ако не се гази в локви, всичко е наред. Колко е голямо детето?
Аз обичам да ми е топло и удобно зимно време, затова веднъж на няколко години си взимам високи кубинки от порядъка на 80-120лв. Когато е супер студ с вълнени чорапи, нищо не пропуска и не пързалят, но подобни обувки не са за всеки. По- тежки са и изискват повече грижа. Апреските са за студ и сняг. Но трябва да се внимава и къде се ходи, защото в кишата например, отиват всички неща, с които се обработват улиците против заледяване и това амортизира.

# 7
  • Мнения: X
В Лидъл, купих апрески, които са на качеството на Lowa, но на цена десет пъти по евтина.
Много съм доволона.В Лидъл дрехите и обувките минават качествен и  лабораторен контрол и за цената си са страхотни.

# 8
  • Някъде там
  • Мнения: 16 285
13 годишни са.Герда и аз ги харесвам в Лидъл но не знам дали ще има 40ти номер и дали ще намеря точно сега..Краката им са доста големи.
Купихме ето такива ботуши и се надявам да не пропускат.
Анонимен с 2 деца не мога да си позволя апрески на такава цена,благодаря все пак за съвета.Ще ги сменяме като пропускат и толкова. Grinning

# 9
  • Мнения: X
Имат в Лидъл и 40 номер.
Ботушките от снимката изглеждат добре, сигурно ще издържат сезона, при тинейджърите обувките траят по един сезон. bouquet

# 10
  • под тепетата
  • Мнения: 9 513
Малко са груби, но не пропускат и са много топли. Купих си напролет от разпродажби в маймол 2-ри чифт ( излизам във всякакво време - разхождам куче и ходим по планините да тегли шейна ), а обзаведох и родата. Тийнейджъри не знам как ще ги възприемат, за мен са практични. На карримор има и много по-красиви, но са с двойна цена.

  http://olx.bg/ad/zimni-obuvki-karrimor-snowfur-weather-ima-nomera-ID5wHOA.htm

 Не знам защо не я намира страницата, 68 лв са.

Последна редакция: нд, 03 яну 2016, 17:55 от bilqna_69

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Защото си изяла една буква от адреса: olx.bg/ad/zimni-obuvki-karrimor-snowfur-weather-ima-nomera-ID5wHOA.html

# 12
  • под тепетата
  • Мнения: 9 513
Благодаря, Лиляна! Уж последно се тъпках с портокал преди малко  Wink, пък все съм си гладна , нали съм си теле  Embarassed

# 13
  • Някъде там
  • Мнения: 16 285
Цена до към 50-60 ме устройва,повече не ми се дават че с две деца всичко е двойно. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт