момичета получихте ли парите за соц интеграция

  • 31 814
  • 331
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 531
надявах се този месец да са малко по точни- уви все още ги няма , напоследък все по често закъсняват с плащанията Twisted Evil

# 16
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Реших да погледна темата ,тъй като на мен пък вчера са ми превели двойните детски ,а добавката по чл.43 я няма никаква.Все се случваше да закъсняват(от как се смени правителството) ,но да разделят сумата ми се случва за пръв път. Rolling EyesСега много се чудя дали може ББ да ни остави без парички по Коледа,но честно казано като гледам на къде вървят няма и да се учудя. ooooh!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 440
Аз също днес изтеглих двойните детски от Инвест Бургас и липсват парите по чл.43.И на мен ми се случва за първи път това разделение.

# 18
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Аз също днес изтеглих двойните детски от Инвест Бургас и липсват парите по чл.43.И на мен ми се случва за първи път това разделение.
Точно и аз за Бургас казвам.За да те успокоя ,питах социалните,казаха че до края на месеца ще преведът и остатъка.Имало забавяне на всички социални плащания.Но може да е и след Коледа. Tired

# 19
  • Мнения: 521
София-ДСК,имма превод.Детски и по чл.43.
но на моя позната са превели само детските-без чл. 43.Тя е към Пощенска банка.

# 20
  • Мнения: 133
София, пощенска банка- детски и по чл.43. Причината не е в банките, а от тези които ги пускат. Всеки месец със страх чакам да видя какво ще имам. Това положение е нетърпимо. #Cussing out

# 21
  • Мнения: 239
В Добрич УникредитБулбанк също има детски а интеграционните ги няма и на мен ми се случва за първи път така да ги получавам.

# 22
  • Мнения: 1 271
и при мен ги няма чл. 43 - София Красна поляна
Пощенска съм но наистина банката няма значение

# 23
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
При нас до вчера нищо нямаше, но те в нашата община по принцип ги превеждат късно 22-24то число на месеца, така че все още няма нищо необичайно...

# 24
  • Мнения: 2 531
.Имало забавяне на всички социални плащания.Но може да е и след Коледа. Tired
Изобщо не ме успокои!!!  Не съм получила НИЩО все още, а сметките чакат  #Cussing out

# 25
  • Мнения: 3 540
И при нас са преведени само двойните детски ,без чл.43 ,това е за 1ви път!

# 26
  • Мнения: 37
Здравейте,моите парички ги получих навреме за разлика от миналият месец,тогава ми ги преведоха вместо на 20.11 чак на 01.12.Но,искам друго да споделя!Днес ходих до социалните във връзка с детските и служителките там ме предупредиха,че след нова година може би щяло да има промени и да се обадя около 10.01.2010.Ако въпросните промени бъдат приети,сигурно ще трябва да пускаме всички молби от начало.Казвам това,за да не ви изненадат неприятно.

# 27
  • Мнения: 1 035
И аз съм от Бургас и също като вас се зачудих кво става, даже утре мислех да навестя социалните, да питам и разпитвам, но Vanq 66 ме осведоми, че имало темичка по проблема. ooooh!
Досега все са ги бавили, но ги плащаха на куп, пък сега на порцийки, голяма предпразнична подигравка, голяма!!!

# 28
  • GYM
  • Мнения: 814
И при нас са преведени само двойните детски ,без чл.43 ,това е за 1ви път!
При нас също. На нас ни се случва за пръв път Sad Дали ще ги преведат преди края на годината Confused

# 29
  • Мнения: 428
За Пловдив - има само детски, но не и тези по чл. 43.
Аз също разчитах на тях.
Терапиите на детето не могат да чакат...
Нямам думи!

Общи условия

Активация на акаунт