Проектът "Защитено жилище"- Варна: моля ви за подкрепа

  • 48 775
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 195
и аз се записвам, още не знам с какво мога да се включа, но......
имам нещо на ум за Варна но Мишона за да не давам празни надежди, първо ще говоря с Регионалния ни мениджър тами дано се навие Peace

# 16
  • Мнения: 984
Чут чут,  Hug. Ако ти потрябва адрес, ще ти го пратя на лични. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 804
Странно темата замря!
Какво става бе хора?

# 18
  • Мнения: 503
Преди седмица разговарях с координаторката. Не съм сигурна до къде са стигнали с набирането на средства, защото обсъждахме други въпроси. Но се работи, със сигурност. Очакваха екип от някоя телевизия. Искам само да споделя, че останах очарована от жилището (скромно, но с атмосфера), от хората, които срещнах там и от успехите, които момчетата са постигнали за краткото време извън институциите. Дано да продължават със същото темпо!

# 19
  • Мнения: 804
Якета за момчетата (6 бр. зимни) вече са купени. До края на седмицата ще гледам да ги изпратя. Другата седмица ще гледам да взема джинси (кадифени) и тънки вълнени пуловери (тип Бенетон). Дано да са от полза.

# 20
  • Мнения: 984
Момичета, включвам се отново.
Репортажът беше подготвен от скъпа за мен съфорумка, която ми писа за идеята си ЛС и за това предполагам желае анонимност. Излъчи се предната седмица два пъти.

Lavender i Babilia се ангажираха с някои от нещата по първия списък, по втория още събирам предложения. Flutter

Гал се включи също с много интересни идеи.
Благодаря на всички за инфото и линковете към различни правителствени програми. Hug

След седмица ще пиша пак по темата. Хубавите неща стават бавно. Simple Smile
 

# 21
  • Мнения: 984
Имам нужда от още малко помощ, уважаеми съфорумци!

Позволявам си пак да напомня за нашия проект, защото като че ли по вторият списък не съм направила нищо все още, а ми е притеснено. Моля ви за още малко подкрепа!

Списък за  арттерапия и трудотерапия

• Бои за хартия, стъкло, текстил, маркери за контур
• Рамки за колажи размера е без значение
• Четки - всякакви
• Лак за дърво
• Шевна машина

Ако някой иска да се включи по този списък, моля ви пишете ми ЛС, за да не натоварваме темата!

Благодаря ви отново за съпричастността и разбирането.

# 22
Здравейте!
Аз се включвам малко късно, регистрирах се във форума, за да се включа в темата, повлияна от репортажа по БТВ.
Аз съм от Варна, но живея в чужбина. След 20 дни се прибирам и бих искала да помогна с каквото мога. Видях последия списък с нужни неща, но не разполагам с такива. Ако има нужда от дрехи бих могла да помогна.
Бихте ли ми изпратили адреса на дома, тъй като искам да отида по празниците и да занеса хранителни продукти и лакомства за децата. Е-майла ми е adriana8909@yahoo.com

Благодаря !

# 23
  • sofia
  • Мнения: 7 477
.....нещо се обърках...извинете Crazy

# 24
  • Мнения: 984
Хич не си се объркала, даже! Joy

Чут Чут, аз разговарях с екипа по твоята идея, обаче липсват данни за ефективността на тези начинания. Екипът реши за сега да не се възползва от предложението.

Работата е там, че един проблем повлича друг и така нататък.

Всъщност кампанията се разрасна - включиха се варненски и национални медии, защото средствата са отчайващо оскъдни. Особено напоследък - имам чувството, че цените скачат в пъти, а издръжката си остава същата.

Обръщам се пак с молба за помощ: търсим постоянен спонсор, който да отпусне месечна стипендия или месечно дарение за момчетата в жилището.Актът за дарение може да се оформи за година или две, примерно.

Благодарение на всички, които помогнаха и работата на екипа на жилището, момчетата имат топли дрехи и обувки! Благодаря на всички от сърце! Hug

Сега насочваме усилията си към привличане на спонсор, който да компенсира недоимъка и да направи спокойно бъдещето на момчетата.

Adriana8909, добре си дошла! Hug Предполагам, galll ще ти пише ЛС.

# 25
  • Мнения: 984
Уважаеми съфорумци,

На 14.12.2008г. от 15,00 часа в Католическата църква във Варна на бул. "Княз Борис" ще се открие Коледният благотворителен базар на произведения, дело на младежите от "Защитено жилище" - Варна. Изложението ще продължи от 15.12.2008 до 21.12.2008 г. в Спортна зала.

Бъдете наши скъпи гости!

От екипа на Сдружението на родителите с деца с ДЦП и сходни състояния във Варна.


Имаме си блог! Съвсем нов е, но ще го направим наистина да бъде "личен дневник" на нашите младежи!
Гласувайте за нас, пишете ни! zastitenojilistevn@blog.bg

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 11:32 от Мишона

# 26
  • Мнения: 984
Искам да споделя, че откриването на Коледния благотворителен базар мина успешо, беше добре посетен от медии и гости. Simple Smile
От днес до 21.12. базарът ще се премести на щанд в Спортна зала. Всички сте добре дошли! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 271
Леле, какви красиви неща видях от Коледния Базар  Heart Eyes
Ще има ли за Великден такива базари от ваша страна?Искам и аз да си закупя нещо от тези произведения  Grinning

# 28
  • Мнения: 207
Само момчета ли има в дома?  Имам доста неща за момичета....

# 29
  • Мнения: 503
Само момчета са.

Общи условия

Активация на акаунт