Розови перли за лице

  • 5 786
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ейвънските си заслужават парите

# 16
  • София
  • Мнения: 4 272
Извинявайте за тъпия въпрос, но перлите с дунапренче ли е по-добре да се нанасят или с четка  Embarassed

# 17
  • Мнения: 35 984
за мен - четка - по-добре се смесват цветовете

# 18
  • Мнения: 2 388
Извинявайте за тъпия въпрос, но перлите с дунапренче ли е по-добре да се нанасят или с четка  Embarassed

Аз ги нанасям с дунапренчето, което е в кутийката, защото вероятността да си купя четка граничи с нула.

По-добрият начин е този:

за мен - четка - по-добре се смесват цветовете

# 19
  • София
  • Мнения: 4 272
Благодаря ви. Зарибихте ме и аз да си купя  Grinning Ако прочета още някоя тема, току-виж ми отишла заплатата  ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 672
аз също с четка ги нанасям перлите и се получава много добре,с донапренчето не се получава така добре про мен

# 21
  • Мнения: 247
На Ейвън ползвам и съм доволна.

Палавата, нов аватар...?  bouquet

# 22
  • Мнения: 541
Погледнах каталога на  Ейвън сега и видях това, ето линк за каталога
http://www.nslavova.snimka.bg/album.php?album_id=283789&pid=7520744 явно покупката ще си заслужава. И аз се заинтересовах от тях от отзивите ви  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 388
Палавата, нов аватар...?  bouquet

Дам, петъчен  Flutter

И тази съфорумка е с нов аватар, ама си пише, както винаги едно и също. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 415
Палавата, нов аватар...?  bouquet

Дам, петъчен  Flutter

И тази съфорумка е с нов аватар, ама си пише, както винаги едно и също. Simple Smile


 smile3532 mira_87 т`ва "запис" ама наистина е адски дразнещо.Във всяка втора тема ти чета "запис"-а ,айде,аман!

# 25
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Още един глас от мен за Ейвънските перли,ползвам ги вече трета година,въпреки че детето половината ги разпиля по пода и имам още.Наистина стоят много добре на лицето а и са доста икономични.На мен ми ги подариха със четката.

# 26
  • Мнения: 619
аь използвам на Volare... доста по евтини са и са точно бледо рзоови златици.
За зимата си вземам такива , а лятото по-тъмни цветове.От Елитис въвъ Варна е около 3 лв. кутийката и са доста икономични Wink

# 27
  • Мнения: 341
Добре,ама тея на Голдън Роуз нямат ли номерация?Предполагам,че има от бледорозови до тъмно розови перли?

Вчера си купих точно розови на на Golden Rose. Струват 7.90 лв. Не са един вид. Тези, които взех аз, са два вида топченца в кутийката - по-тъмни и по-светли, но чисто розови. Имат номер и мисля, че бяха №3. Показаха ми вариант от същите два вида розови в комбинация с кафеникави, т.е. 3 цвята в кутийката. Ако не се лъжа има и комбинация от кафеникавите и оранжевеещи, но не съм 100% сигурна дали е на Golden Rose или съм гледала друга марка.
Не мога, обаче, да кажа дали са като тези на Avon  - озаряващи, защото не съм ползвала на Avon.   

# 28
  • Мнения: 35 984

 smile3532 mira_87 т`ва "запис" ама наистина е адски дразнещо.Във всяка втора тема ти чета "запис"-а ,айде,аман!

край със 'записа' - в КМ вече не се отчитат мненията  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 415
аь използвам на Volare... доста по евтини са и са точно бледо рзоови златици.
За зимата си вземам такива , а лятото по-тъмни цветове.От Елитис въвъ Варна е около 3 лв. кутийката и са доста икономични Wink
Не се бях сетила,че и Volare-то имат перли.Аз точно такива търся,да са бледи(ако са тъмни,то по-скоро ружа ще свърши работа).

Общи условия

Активация на акаунт