избелващи кремове за лице и тяло

  • 34 807
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 33
Да, този крем го има от време оно. Някои са много доволни, аз не съм се мазала. Преди време си взех един тестов сет за от пилинга за домашна употреба на Lancome.  Един път го правих. Не забелязах някакъв ефект. А сега от началото на седмицата използвам талодерма лосион, серум и крем. Нямам някави петна кой знае какви, обаче кожата ми стана супер - петънцата ги няма, дори разни розовички петънца от пъпчици изчезнаха и като цяло лицето ми е супер. Много се харесвам. Grinning. Моя скромен опит. А сравнявам с пилинга, защото ми се струва, че така действат тези продукти на талодерма. Не знам другите избелващи как избелват.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
РЕД, виждам, че си от Бургас. Откъде мога да си купя такъв крем?
Имам няколко петънца ( лунички ) на носа още от русия ми период и нямат махане. Sad
Всички казват, че са много сладки, но аз с удоволствие бих се разделила с тях.

Аз си го купувам от аптеките-не във всяка има цялата серия, но ги има.

# 17
  • Мнения: 2 388
Аз си го купувам от аптеките-не във всяка има цялата серия, но ги има.

Благодаря ти. Това ме интересуваше в аптеките или в парфюмериите да го търся.

# 18
  • Мнения: 502
   Наскоро открих този Clinians с грозде-много е добър. След измазването на едно бурканче петънцата от бременността почти изчезнаха. Сега си взех пак от него.

# 19
  • Мнения: 3 010
Mela De/ дано го исписвам правилно/ на La roche, не съм го ползвала но съм чувала добри отзиви!

# 20
  • Мнения: 123
РЕД колко време се ползвала тези продукти?След колко мазане има ефект и запазва ли се?
http://bodid.net/home.html

# 21
чувала съм ,че маските с аспирин имат жесток ефект.също знам ,че цитросовите плодове,лион,краставица,маска за лице с мая имат много благоприятно въздействие върху кожата и заличават петната.

# 22
  • Мнения: 123
За лимона знам Grinning

В маска с аспирин какво още се слага?

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
РЕД колко време се ползвала тези продукти?След колко мазане има ефект и запазва ли се?
http://bodid.net/home.html
При мен са петна от бременноста, попитах моята гинеколожка с какво мога да ги махна, а тя каза, че сами щели да се махнат след раждането. newsm78 Това определено не ме устрои, защото цялото ми лице беше в ужасна тъмна пигментация, но на петна. Изглеждах повече от ужасно!   Sick Моя приятелка е аптекарка и тя ми го препоръча, защото е на билкова основа - не мога да ползвам каквото и да е. Мажа се с цялата серия и се почиствам с лосиона. Ползвам го всеки ден от 1.5 месец и ми се изчисти лицето, остана само 1 петънце на върха на носа, което предполагам също ще изчезне. Важното е, че вече мога да излизам сред хора и не изглеждам като прокажена.
 Не правя реклама на продукта - просто споделям опит, защото се бях отчаяла, и останах изумена как евтините кремчета също помагат!   bouquet

# 24
  • Мнения: 123
 HugБлагодаря ти за бързия отговор Grinning

Ще потърся в аптеките утре Peace

# 25
  • Мнения: 1 629
А може ли да ми кажеш цените какви са Ред сега вече взех да се замислям на Талодерма ли да си взема или това newsm78

# 26
За лимона знам Grinning

В маска с аспирин какво още се слага?
Счукваш 3-4 аспирина на прах и ги прибавяш към  маската си.маска с мед,маска с хума или купена маска -няма значение. най добре е да ги смесиш с маска от кисело мляско,защото и кислето мляко има избелващо действие. намазваш се ,стой така 15 минути  и отмиваш.ефект има !Също така аспирина влияе благоприятно на кожа склонна към акне .на другият ден пъпките са завехнали ,някой изчезнали от действието на спирина-при редовна употреба акнето се лекува

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
А може ли да ми кажеш цените какви са Ред сега вече взех да се замислям на Талодерма ли да си взема или това newsm78
Чукни на линка Поръчки там са посочени цените на производителя. По аптеките са с 1-1.50 лв. по-скъпи.

# 28
  • Мнения: 1 629
РЕД а дали ще ги има по аптеките или е задължително да се поръча. Мерси много за цените  bouquet  bouquet  а колко е доставката? Видях, че мога да си го изчисля ама нещо все ерор ми показва в сайта на Спиди ooooh!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
 
РЕД а дали ще ги има по аптеките или е задължително да се поръча. Мерси много за цените  bouquet  bouquet  а колко е доставката? Видях, че мога да си го изчисля ама нещо все ерор ми показва в сайта на Спиди ooooh!
Аз си го купувам от аптеките-не във всяка има цялата серия, но ги има.

Общи условия

Активация на акаунт