Какво мислите

  • 3 192
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 146
Ако съм на твое място бих му изяснила,че ако държи на теб и детето ви ,да не се занимава със семейния живот на колежката си,а да има с нея само професионални отношения.Отдавна е известно,че там където си вадиш хляба няма нужда да си вадиш други работи.Иначе хубаво,че е искрен.Поне да знаеш какво се случва,а не да си в небрано лозе.

Това е моят отговор

# 16
  • Мнения: 22 436
Е, то пък големи драми.
Като и казал - защо и казал, трябвало да го убие, нагъл бил и т.н.
Като не и каже и тя разбере от колежката ще е същата работа - простак, идиот, как може, не го е срам.
Аз пък смятам, че човекът правилно е постъпил, явно си обича жената, има и доверие и е споделил този факт.

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
куражлия момче ... респект.

# 18
  • Мнения: 637
Глупости големи Mr. Green Сериалче ли е това? Може би се казва "Плачещото изкушение"

# 19
  • Мнения: 2 556
Мъж над 20 години не прави такива неща - в смисъл не разказва на жена си.

# 20
  • Мнения: 940
Мама миа, това плаче за развод.
Веднага.
Точка.

# 21
  • Мнения: 2 388
Учудвам се на факта, че ти е казал.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 052
Може да се е изкушил и сега да съжалява. Може да се опитва да си изчисти съвестта, но може и да започне да се само-навива, да се сеща за нея и интереса и към него и в "други моменти", ако ме разбираш. Човешката фантазия е безкрайна, затова го помоли да приключи задушевните си моменти с тази жена, защото може и да задълбае...

# 23
  • Мнения: 1 726
Уфф аман от шафрантии! И моя имаше една такава, неразбрана , неоценена и най-вече недоеб.ана колежка, която на всичките си колеги се жалваше. Е, намери се един "услужлив", да и влезе в положението, да я "почеше" където я сърби, а след това ходи по доктори да лекува болестите и hahaha Пък после с години не можеше да се отърве от нея, явно не беше намерила друг балък, добре че жена му и сви сърмите, да се усети колко е жалка. Mr. Green


Много хубаво е направил човека, евала. Можеш спокойно да му обясниш , колко ти е неприятна тази ситуация, колко те обижда, как никога не си се съмнявала в него и т.н. Попитай  го как би се почуствал ако ти се целуваш с някой колега и и той ти прави предложения за секс, на които ти трудно устояваш. Обясни му също , че ако не спре непрофесионалните си отношения с колежката, сериозно застрашава брака си , бъдещето на детето и че си непоколебима в това отношение.
Лошото е , че може да не спре с нея , а да спре да ти казва. Наблюдавай го внимателно и при най-малкото съмнение, че крие нещо, действай. Аз не бих се поколебала да да я хвана за косата, или ако има начин да открия мъжа и. Успех!

# 24
  • Мнения: 2 448
Смело , но глупаво. Поне едно е ясно, че няма намерения да продължава с колежката, защото ако имаше , щеше да си трае и дори нямаше да ти споменава за нея.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Снощи след поредния разговор той ми сподели че аз явно не разбирам какво му коства по цял ден да е подложен на изкушение колежката му е сексапилна, и че едва ли др. мъж би издържал толкова време на това изкушение и това беше капката която преля чашата нервите ми не издържаха и се разревах.

А бе извинявайте ама да ми навира подобни глупости в очите- няма да стане Stop. Какво му коства на него ли? Горкият той! Първо се оплакал, че му било съвестно, после започва да се кара, че не му е лесно...Да си взема изкушението и да видим дали е такова изкушение в ежедневието и без драмата на съпруг- обесник, която играе. Ама-ха!
Към авторката- изобщо няма да се разправям и ревнувам. Просто ще наблюдавам докъде ще се стигне. АКО се стигне до някъде- ще разбере  от къде изгрява слънцето. И той, и нещастната в брака си жена, което е наясно, че той е семеен и иска и друга да е нещастна.

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 19:18 от Катюша

# 26
Благодаря на всички за отгворите но ще помоля ако има мъже и те да отговорят защото може би мъжете мислят по друг начин, може би ние жените се самонавиваме за неща които всъщност не са така.

# 27
  • Мнения: 2 448
 Объркана, радвам се , че объркването ти започва да отстъпва на здравия разум.
Всъщност има мъжко изказване по темата, не знам дали ти е от полза. Mirama и аз сме ти казали горе долу същото.
Тези съвети за развод ги забрави. 

# 28
  • Мнения: 25 620
Ох, колко пъти ще я четем тази история? Случките в този форум - едни и същи от години насам, само датите се сменят...   newsm78
(Някоя май я е гепнала склерозата, редовно забравя къде какво колко пъти е писала...  Mr. Green)

Чак пък толкова много залюхани муньовци, които намерили баш на жените си да се хвалят как се целуват с колежките си, айде бе...  Whistling Stop

# 29
  • Мнения: 265
Вече е изчукал въпросната незадоволена в брака колежка , и се чуди как да ти го поднесе ....и е много умен и те обича , подготвя те за истинските неща който се случват по наи безобидния начин според него .Не трябва той да е виновният .....тя го изкушава , тя е секси , кой друг би издържал  newsm78 , не му е лесно на човека .....и споделя с теб , а ти параноясваш ....и се разстройваш ......и кой сега аджеба да успокоява теб или нея , не му е лесно на човека ей . Седи мирна и гледай сейр -докъде ще стигнат .....поне в къщи да му е добре , щом в работата непрекъснато му се жалват и хленчат и все не са доволни от нещо ......по принцип е обратното или аз греша ? Интересувай се от време на време как е колежката , има ли още семейни проблеми , но не прави сцени и не му досаждай със сълзи и сополи оная го прави ..... с теб ще му е по добре  и те обича ............никой не обича драмите и да го обременяват с  проблеми , пък били те и с цел секс  . Успех каквото и да стане   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт