Ин-витро в Плевен

  • 91 713
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 174
ivka_gb,предполагам,че на 5-ти ден от старта на Пурегона Емин те е извикал за изследване на Е2 и ЛХ и УЗИ.При мен е така,а това е на 11.02.,а следващата визита знаеш ли дали е на 7-ми ден?Опитвам се да направя някакъв предварителен план,поне до тези дни,знам,че за по-нататък всичко зависи от отговора на яйчниците на стимулацията.Kolin,трябва заедно да вземате антибиотиците,за да се изчистите едновременно.

# 721
  • Мнения: 300
Снежинка, имаш и моите прегръдки!

Днес проверих в аптека "Марешки" за онова лекарство, дето го нямаше. По заявка го доставят срещу 55.44 лв. Закупих част от предписаните, че пусто и нямане на пари... До няколко дни ще можем да вземем и останалите, та да почваме, че времето върви. 
Hug Hug Hug

# 722
  • Мнения: 61
Kolin аз също пих лекарства за хламидия. Пиете ги задължително двамата със съпруга ви.
Кое лекарство е 55 лева? Аз правих венозно сумамед  и пихме вибрамицин, но ните одна от тези лекарства не струва  55 лева...
Направи изследвания в друга лаборатория - за всеки случай!

# 723
  • Мнения: 248
Бебезан,мен след 5-я ден от Пурегона,Емин ме викаше през ден(7,9 ден),а после всеки ден до финалната инжекция.

# 724
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Здравейте, момичета! Благодаря ви за подкрепата и за хубавите думи - на всички ви!!! Hug Аз съм по-добре, от днес вече съм на работа и вярвам, че лудницата в офиса ще ме откъсне от мрачните мисли Peace Вече сме направили план за новата година - трябва да довършим ремонтите по къщата и да изкараме парички за новия опит, че както е финансиран от ФАР така литнаха 2000 лева горница по изследвания, лекарства и т.н.
Колин, при хламидия лечението се провежда при двамата партньори, въпреки че единия може да е с отрицателен резултат. Важно е да не правите кекс по време на лечението или поне да е с презерватив Naughty Първа контрола се прави около 40 дни след приключване на лечението, за да се види дали титрите са започнали да намаляват, но док ще каже най-добре! А относно поставянето на инжекциите, няма защо да те тревожи това, че сами си ги поставяме - не е голяма философия Peace Освен това, когато се налага определена инжекция да бъде поставена от специалист (като Мерионал и Прегнил) той док ще ти го каже.
Бебезанче, Цвети ти е казала вече - от 5-тия ден през ден си на преглед, но след 9-тия може да си всеки ден, това зависи от отговора на яйчниците на стимулацията. Дано да имаш много и качествени яйчица Praynig
Ивка, стискам ти палци за хубава бройка и невероятно качество, а после за бебешор или за бебешорковци Hug А като се оправи времето може да се видим на по кафе по твоя край, че нещо ми се разхожда Wink и ще искам да погаля коремче Hug за кадем Mr. Green
Снежинка, бъди много силна! Hug Знам какво е да се грижиш за болен родител и се моля да преминете успешно през това премеждие Praynig Praynig Praynig
Цвети, как са бебешорковците? Grinning Да погалиш коремчето от мен Hug
Рада, успех утре - стискам силно палците! Hug
Слънчев ден ви желая! Hug

# 725
  • Мнения: 300
Kolin аз също пих лекарства за хламидия. Пиете ги задължително двамата със съпруга ви.
Кое лекарство е 55 лева? Аз правих венозно сумамед  и пихме вибрамицин, но ните одна от тези лекарства не струва  55 лева...
Направи изследвания в друга лаборатория - за всеки случай!

Благодаря ви,  Hug.
Хламидиите ни са от различни лаборатории в различни градове - и двамата имаме.
FertilAid се казва лекарството, което ще се поръчва от "Марешки" и е на 55 лв.
Иначе и Sumamed, и Vibramycin са ни предписани таблетъчни.

Хубав ден!
 

# 726
  • Мнения: 168
Здравей Меги!Радвам се на оптимизма който лъха от написаното.Благодаря ти  за хубавите думи!Аз също ще се радвам да се видим и да пием по кафе, когато решиш.  bouquet

# 727
  • Мнения: 24
Момичета  да ви се похваля тестът ми  е  положителен   да  знаете  само  как се  радвам дано  всичко  бъде  наред,че  имам проблем с  щитовидната  и  д-р Емин каза  ,че трябва тези дни да направя вливане. newsm44

# 728
  • Мнения: 4 737
Честита ти радост Рада  Hug Дано, дано всичко е добре и скоро да ни се похвалиш за тупкащо сърчице/ца А каква е ст-ста на ЧХГ ще споделиш ли?

# 729
  • Мнения: 109
много се радвам за вас RADA77  newsm63 newsm06 newsm05 newsm07 newsm07

# 730
  • Мнения: 168
Честито rada77!Много хубава новина.Ще чакаме да пишеш по-подробно как вървят нещата.
Момичета искам да ви питам преливането на Интралипид поема ли се от фонда и ако - не знаете ли каква му е цената в Плевен.

# 731
  • Мнения: 174
Eх,много ме зарадва rada77 smile3501!Най-после "светлина в тунела" след толкова отрицателни тестове!И аз като desdemona се интересувам колко ти беше ЧХГ-то.Какви точно проблеми имаш с щитовидната жлеза и правиха ли ти вливане повреме на стимулацията?Може би си писала преди,но не си спомням колко фоликула се получиха при теб,колко яйцеклетки се ополодиха и колко ти върнаха?А това 1-ви ин витро опит ли ти е?Ако е така си голяма късметлийка,пожелавам ти късмет и по-нататък за бъдещите 9 месеца!Още веднъж ЧЕСТИТО! newsm32 newsm32 newsm32

# 732
  • Мнения: 61
Браво Рада!!!! Радвам се за теб!!!! Моля се да ти е леко и без проблеми!!!! Praynig  Hug
Любопитна сам и аз===== даи малко инфо! Simple Smile

# 733
  • Мнения: 300
Браво, rada77! Дръж ни информирани за хубавините, които ви предстоят,  Hug!

# 734
  • Мнения: 767
Браво Рада  Peace много ме зарадва твоята новина,вече трябваше да имаме и положителен тест  EFPи ти пожелавам една безпроблемна бременност  preggo и пухкаво бебе на термин  newsm30.

Общи условия

Активация на акаунт