Super Slim

  • 96 684
  • 190
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1
Мариелка,при моите пише,че се вземат преди храна,идеята е да ти убият апетита за да не хапваш...Аз вече така отвикнах да ям,че стомаха ми е станал като малко топче,от 5 фъстъка и преяждам #Crazy Три седмици ги пия вече,нямам странични ефекти,свалила съм килограми,но незнам колко (нямам кантар) Резултатът УАУ го няма,но признавам,че пия алкохол,а не трябва! Успех момичета

Ами прочетох,че може и след храна,но от утре ще пробвам преди закуската..иначе за 10 дни съм свалила 2.5кг не са много,но пак е нещо.Не ми се яде нищо,но дори и да ям на втората хапка мога да кажа,че съм се наяла.И първите 4-5 дена ми ставаше кофти в смисъл,че ми се виеше свяят,но след това всичко е ок,но имам друг проблем имам запек от 3-4 дена Crazy След мен още три приятелки си го поръчаха.Момичета успех!  love001

# 136
  • Мнения: 427
Хайде от понеделник съм отново във редиците  Peace
Да видим дали ще успея да устискам , и да постигна резултати.
Пожелавам ви безпроблемно слабеене  Peace

# 137
  • Мнения: 1
Но да споделя.За максимален ефект,се пият три опаковки до колкото знам.
първата - всеки ден по едно хапче
втората - през ден
третата - през два дена
силно вярвам момичета,че са успешни,но и все пак си е и на психическа основа..ДА мислим положително.Успех от опит не се умира Wink аз ви казах при мен има ефект,по -бавно но предполагам че е и от проблема ми.. ( запекът ми  Embarassed Embarassed)

# 138
  • Мнения: 1
В Благоевград къде мога да ги намеря?  Rolling Eyes
аз лично си ги поръчах от този сайт на Лида http://lidamagazin.biz/super-slim-kapsuli-za-otslabvane-s-nar.html

# 139
  • Мнения: 0
имам една кутия,ако някой има интерес,да ми пише!Ще я дам на по-ниска цена! Wink

# 140
  • Мнения: 427
  Момичета ,
 някоя от вас пие ли бира по време на приема .
 Много ми се допи и си взех една кутийка от 500 гр. Но не смея да я отворя ....

# 141
  • Мнения: 0
пие се без проблем Wink

# 142
  • Мнения: 427
   Благодаря  Hug

# 143
# 144
  • Мнения: 1
Днес беше последното ми 30-то хапче и отслабнах 5 кг. ..взех си още една опаковка и след ден започвам на ново,защото втората опаковка се пие през ден.. надявам се още поне 3-4 кг,за този следващ месец да сваля,но не бих и отказала още 6..крайната ми цел Peace Praynig

# 145
  • Мнения: 1
Здравейте отново. пия хапчетата от 24 май. Вече "страничните ефекти", които така и не разбрах от хапчетата или от земетресенията ми бяха ги няма....но най лошото е, че и   - не мърдам от тези проклети 65 кг. Close Cry..........дА ПРИЗНАВАМ СИ, ЧЕ НЕ СЪМ СПРЯЛА ДА ЯМ напълно, но пък и не ям така както преди ядях.........сладкото съм го спряла само две вечери подред си позволих да хапна палачинка и пай..... Embarassed Rolling Eyes...........

Има ли някой от вас, който да не е имал резултат след толкова дни......аз лично очаквах до момента да съм свалила 2-3 килца..... smile3518


ами спри с палачинката и пая и ще има по-голям резултат..поне при мен има и дори и да ям на вторият залък се чувствам заситена Wink а иначе какво е развитието при теб?

# 146
  • Мнения: 0
възможно е да няма никакъв ефект,ако нещо са ментета,попадала съм на такива,мислех,че организма ми е привикнал,но не-и съм ги вземала от един и същ посредник! newsm12

# 147
  • Мнения: 1
никой ли не се притеснява за страничните ефекти,аз доста се стресирах и отказах поръчката- високо кръвно, проблеми с бъбреци и черен дроб

# 148
  • Мнения: 0
Ехоо, здравеите  55  Има ли някой, който още следи темата? Ако има споделете резултатате. Днес ми ги доставиха и от утре започвам, но ми е интересно с вас какво се е случило.

# 149
  • Мнения: 1
Ехоо, здравеите  55  Има ли някой, който още следи темата? Ако има споделете резултатате. Днес ми ги доставиха и от утре започвам, но ми е интересно с вас какво се е случило.
има има  55

Общи условия

Активация на акаунт