Ние, Муца и Тамара чакаме с обич септемврийската бебешорска надпревара

  • 18 044
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
Здравеите и от нас!!!
Честито на всички нови маичета!!!
нямам много време дапиша но чета!!!Колики ни морят нас!!! И ние висим на цица доста често
маи и доставя удоволствие да се гушкаме!!!
Да попитам нешо има ли бебчета със ситни пъпчици по лицето и от какво може да са?
Аиде мамите дето са още 2 в1 да се мятат веече!!! Two Hearts Two Hearts Two Hearts
че септември сваршва!!!

# 16
  • Мнения: 49
Диде, мила...мога само да кажа какво не ми помогна след като видях първите стрии на гърдите си - на Икаров маслото против стрии, на Икаров авокадово масло, Мустела, крем Лимон на Арома. Всички ми бяха препоръчани с думите "нямам нито една стрия" след ползването им.. е поне да си знаеш Sad Много добре разбирам тревогата ти. Дано се спрат тия пущини!!

Пезота, Принцеска,Новичка,  Другарко Цвети, всички сме в кюпа. Аз довечера отивам на фитнес и ще счупя пътеката от ходене. Дано, дано помогне  Praynig Наистина, иначе, времето навън не става за разходки. А и аз съм на много затънтено място - около мене само черни пътища и кал  Sick и стоя само у дома. Чакането в комбинация с никакво разнообразие просто ме разбива! Новичка, твоят термин кога е, че нещо не те виждам в списъка ?

Juliko, добре завърнала се  Hug Ясен какво е...сладко, дългокосо слънце  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 19:00 от Mona*

# 17
  • Мнения: 506
Честито на всички нови мами в редиците!  bouquet
И спокойствие и търпение на очакващите!!! Hug Hug

# 18
  • Мнения: 571
Здравейте и от нас  Hug
Честити бебоци на всички нови мами! А на очакващите търпение момичета скоро ще дойде и вашия ред Hug
Такаа да видим какво съм чела и какво запомних Flutter
Първо-ние имахме една спокойна нощ и един приятен ден!Да не си урочасам детенце само че ще си бия главата после в стената Mr. Green!Мони днес е по-добре от вчера даже сутринта направи една пауза от 5 часа и пропуснахме хранене!Но нищо нека си отспи че тея дни милата не мигна!!Дано така да продължаваме че тея гадни коликииии #2gunfire #Cussing out
За наддаването на бебето ние за 1 седмица бяхме 500гр отгоре CrazyИ педи ни похвали не е казвала да намалим яденето напротив каза да гоним 100грама!Но аз не го правя защото тя преяжда зверски и след това не може да мигне докато не преработи храната!Давам по около 80 и тя е доволна!!Ще видим утре колко още сме наддали!
За носенето вдигам си я от първия ден след секциото!И си я къпя и обличам и танцуваме и подскачаме даже!Не съм имала проблем с операцията!!Даже ме сритва от време на време в нея!! LaughingИсках да ви питам как се обезкосмявате около операцията? Аз не съм махала нищо от 8ми #CrazyАма и не смея!!Док ме предупреди да внимавам да не врасне навътре някой косъм!!И аз ме е страх сега!!
За стриите Помогна ми-едно голямо НИщО!Нацепена съм си и това си е!!Контратубекс свеки ще ми донесе в събота че тя има и да не купувам!!Иначе белега от секциото го мажа с едно скъпо лекарство и не смея и стриите с него да мажа!!Аз не съм спирала от 3 месец ама съм си нацепена и това си е-кожа како да правиш!Корема като ми се сви и се виждат още повече и е един кошмар!Много по-грозни са от белега!Но ще се мажа с Контратубекса и това си е!Така че Диде пробвай с него!!
Забелязах че кърмата ми се закотви на едни грамажи и за сега не мърда!Цял ден е така!Много странно ама 100-120мл!Това е производството!!Може би е започнала да се регулира спрямо бебка и нейните нужди знам ли??Дали е хубаво и по-добре да произвеждам повече newsm78Аз не съм спряла цеденето и поемането на много течности newsm78

# 19
  • Мнения: 1 226
Джул Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

До мамите на момиченца
имат ли ви бебките течение? Кога трябва да спре. Току що прочетох, че до 1 седмица, а ние вече сме на 9 дена  Cry

# 20
  • Мнения: 571
Охх забравих да питам от къде в София мога да си купя албум дневник за бебка???Не се сещам къде да търся
За течението ние имахме един бял секрет между устните и всеки път при смяна на памперса минавах с напоено с топла водичка тампонче за да се изчисти! PeaceМного бързо мина!Иначе не знам какъв секрет друг имаш в предвид Стеле newsm78Веднъж само забелязах едно прозрачно като лига но повече не съм виждала да има нещо Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 770
Честито на новите мами!
Момичета и аз минавам в отбора на дохранващите!Просто Следобед Крисито се храни много на често и вече 3 дена висим по 4-5 часа от гърда на гърда и накрая резултата е Крисито много гладня, а аз накрая я натъпквам с вода!Лошото е това че тя май си влиза в режим, защото следобед много ми цока и вечер ми спи без да с есъбужда!Искам да ви питам задължително ли е педиатъра да ми каже да дохранвам и кога и по колко или аз си го взимам това решение?!Аз смятам както сме сега много гладни,пък гърди празни да и забърквам по 50мл и да и давам!
Ох помагайте изобщо си нямам и представа дори колко мл трябва да яде!Изобщо не съм запозната!
Моята бебка изобщо май е нямала такова нещо!

# 22
  • Мнения: 45
Mona, последно ме определиха за 25/а бях за 23/, т.е. днес, това обаче не ме успокоява. направо пощръкляам от чова чакане.

Viki, мисля че това обривче беше бебшко акне. тук една от мамите май беше писла за това.

Диди, виж какво намерих за стриите,  когато видях първите 2-3 чертички: http://fitnesinstruktor.com/%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD … 1%80%D0%B8%D0%B8/

аз си купих маслото ши на икаров. засега ефект не виждам, но пък го ползвам от около седмица.

Мирка, аз дневника си го поръчах онлайн - има няколко варианта

 

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 19:30 от novi4ka

# 23
  • Мнения: 122
Най-накрая да мога и аз да се отчета, бях забравила какво е да правиш такива теми...Надявам се не съм забравила нещо ако съм подсещайте.
Честито на всички мами да са живи и здрави.
Принцеска, и аз съм като теб, утре съм на тонове в Токуда да видим какво ще кажат. Вече 2ри ден се преносваме и сме само с 1.5см. разкритие и вчера ми падна тапата. Доки каза че ако до понеделник не се разраждам да ида сутринта и да го чакам пред кабинета с готовност за приемане Praynig . Май наистина останахме савсем малко мами който все още не са си гушнали бебчетата.
Сега вече мога да ви покажа снимки на легалцето което пристигна вчера и на количката. Надявам се да ви харесат.

http://shop.danet.bg/images/pegperego_pilko3fix_3.jpg
това ни е количката, само че цвета е тъмно син

http://september2008.multiply.com/photos/album/21#135

ето и легалцето

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте мамчета !!!
Влизам малко късно да ви съобща че и аз станах мама на бебе Илия на 18.09.2008  , 2750 гр. 48 см. нормално раждане. Родих в Тина Киркова , раждането не беше така както си го представях, мина доста тежко , но важното е че всичко е зад гърба ни.
Изкарахме тежката жълтеница в болницата и от вчера вече сме си в къщи.
Поздрави на всички мами и целувки.

# 25
  • Мнения: 30
Pezota, благодаря ти мила за инфото относно НОИ. Едва днес следобед успях да вляза в системата им и направих справката си. Лека вечер на всички мами!  bouquet

# 26
  • Мнения: 156
Брей, ама то вярно сме много чакащите.  Ами хайде, дано скоро дойде и нашия час!

Pezota -- ама много странно това с Токуда, бе!  Като че аз си умирам да шофирам по един час от Младост 1 до там сутрин, да дремя по 2-3 часа пред кабинетите и накрая и за паркинг да си плащам като поп!  Ама ми казват да си ходя всеки ден, и в документите им така пише!  Ако ще ми се и сърдят през уикенда, че ги притеснявам, като нищо да си спестя усилието!  Не ги знам на какво казват "преносване", ама откакто ми е минал термина преди 2 дни, всеки го споменава, нищо че имам и води и добра плацента.   Аз не тръпна от вълнение да ходя всеки ден, ама смея ли другояче като са препоръчали веднъж това...  Странни хора!

Bubety -- дано тръгне само бебето преди понеделник.  И на мен днес след прегледа  Crazy ми изтече нещо мъничко, кафеникаво, ама си мисля, че тапата трябва повече да е.  Ще чакам повече признаци явно.

Мирката -- албуми за бебета има в книжарница Ciela  в Mall of Sofia, вчера ги гледах, няколко вида дори са. 

Дидка, за стриите по гърдите са ми казвали, че повече се образуват след раждането, отколкото по време на бременността.  Аз се мажа с крема на Chicco от 4 месец и нямам все още, но не зная от крема ли е или кожата ми е такава.  Кремчето е за бременност и за времето на кърмене, можеш да опиташ.

# 27
  • Мнения: 1 226
Мирка нашия дневник  го купихме от Пигис.

Течението е такова както го описваш, но още имаме.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 357
Принцеска аз се явявам 6-тата още чакаща  ylinfant
Литъл суит Дидка ,ако имаш възможност и средства се консултирай с добър пластичен хирург-до 6 месеца след раждането може да се поовладеят малко стриите със скъпи ампули и процедури.После вече си остават завинаги с теб.Като се мажат само се поизглаждат малко и като спреш пак се сбръчкват.Ако са огромни може да се зашият,но малките нищо не се правят.
Честито на родилите мами и стискам палци на всички нас чакащите.
Бубету много хубава количка имаш и креватче със скрин и лампа.

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 20:06 от stefina

# 29
  • Мнения: 571
Стела на Фют ли ви е дневника или този Моят първи албум!С жълти и розови квадратчета??Защото този на Фют е 30лв и е само 24 страници а другия е 15 и е повече но пък местата за снимки били мънички и се чудя..пък до Пигис ще ходим тези дни! newsm78
За течението на бебка-почиствай редовно за да не се получи инфекция от това че се събира!!Ще спре!!Според мен е нормално да тече но ти си попитай педиатърката и тя да каже как ги вижда нещата Hug

Общи условия

Активация на акаунт