Есен настана, Рени я няма! Австрия 22

  • 16 747
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 323
I na Jeni i na Rali mnogo kuraj i smelost im pojelavam.Dano vsi4ko mine ok.

# 256
  • Мнения: 6
 smile3511 Пак не спя.Ужас.
Рали два дни не сам влизала и виж каква готина новина,стискам палци на Доротея и се моля newsm17.
Уомбат4е newsm53 няма на4ин да сме били гаджета. Много ми е малак хи хи.
Но за да не ви 4овърка лубобитство теб и патока 6те ви кажа какво стана.
В сабота на е-по6тата полу4их някакво писмо.Била съм се регистрирала в някакав саит януари месец и не сам влизала в него.    И от лубопитство влязох да видя за какво иде ре4.
Поразрових се за6тото ми стана интересно и попаднах на снимка на един сладур с малко дете. Детето сас сигурност е Боб4о -Дроб4о но малко по голям а ника на сладура е Уомбат. smile3508 от там ре6их 4е е възможно това да е съпруга на на6ия Уомбат и за да не тъна в догатки просто попитах. Това е.
Моми4ета верно готин мъж.
 newsm10
Уомбат само дето не е от моята категория/ слаби4ак ми е Grinning/
Ако бях по на ти с тази техника 6тях да мога да ви сложа тук ена снимка на моито мъж.
Жени скоро6но оздравяване на Тали.4акам ви да се приберете от болницата.Съжалявам 4е не мога да доида да ви видя там.

# 257
  • Мнения: 81
 Жени много неприятно,бързо оздравяване на Тели!
 
 Мими е с ларингит висока темп и кашлица. През нощта сам като кукувица,търча при най-малкото закашляне,че ме наплашиха в болницата.
 
Рали това са хубави новини,дано е силна сестричката ти и устои на това изпитания на което я подлага живота.

Таз пък Панеблу как се е осмелила да пуска такава информация за Рени?От къде таз жена може да знае,че Рени няма диплома.И какво я притеснява от тук нататък,като Рени и без друго не са я взели.Между другото колко кандидатки бяхте?
Ами то ако е имало 5 и ако всяка е имала диплома,право на работа и т.н не  ли тогава други критерии да играят роля?

Деана, какво ви изписаха за ларингита?Бързо оздравяване и на двамата.

# 258
  • Мнения: 343
Gigi,

за ларингита, докато е тая лаещата кашлица, нищо. не спиш и се молиш да не се задуши нощем, тогава е най опасно. и за всеки случай си купи ректоспект/ кортизонови свещички, ако нощем така се закашля, че да не може да си поеме въздух. студения въздух много помага, хубаво я увии, лека шапка и спане на отворен прозорец и висока възглавница. ларингита минава за 2/3 дена и става на нормална кашлица, тогава вече може да инхалирате султанол и да даваш който и да е сироп за кашлица, пилка тропфен или квото ти дойде наум в тая посока. само не мажи вик вапоруб или каквото и да било етериш. това много влошава състоянието. чист студен въздух само. 
скорошно оздравяване.

алекс вече е на нормалната кашлица, която имат 80% от децата в градината. до април не вярвам да изчезне.

# 259
  • Мнения: 81
Deana,мерси.Изписаха ми само капки за носа с ксиламетазолин и да давам пилка за кашлицата иначе всичко останало което и ти каза за въздуха и да чакам да мине в нормална кашлица.А за кортизона спомена,но ме посъветва веднага да я карам  в болницата в случай на спешност,че било по особено лечението с кортизон а тя била малка.Утре сме пак на лекар нашия си личния да видим какво ще каже тя.А държи ли ти висока темп?Мария втори ден 39 ,спада като дам нещо и после пак се покачва.

# 260
  • Мнения: 343
Gigi,
може да си права за кортизона, алекс съм му давала само 1 път свещичка и то лятото, когато нямаше студен въздух, той се уплаши като го бутнах в хладилника и почна да се задъхва още повече. но той беше над 2 год. тогава.
проблема е, как да идеш до болница, ако не може да диша. нали трябва веднага да и помогнеш, дори и след това да идеш дотам. да се задуши ли доде идеш до болницата?
алекс не ми е вдигал Т при ларингит. иначе редовно, основно заради ушите, но ларингита го кара досега без Т.
бързо да оздравявате Praynig

# 261
  • Мнения: 81
  Днес детската лекарка каза след взимане на кръвни проби,че няма и следа от ларингит,ходи разбери ся кой прав кой крив.
    Това за задушаването си много права,може би трябваше да задам този въпрос на доктора.Сега поне ще спя малко по спокойно като знам,че не е ларингит.

# 262
  • Мнения: 323
Wine Gigi ,stradam ot hroni4en faringit ,sinozit i laringit ot 33 goni ve4e.Tova niama opravia,sled kup lekarstva vklu4itelno i antibiotici rezultat nulev.Zimata e kohmar.Laringita duhi,ne ti stiga vazduh,no ima edin frenski sprei,koito izpolzvah v Bg dosta e efikasen protiv laringit,no ne e sa deca-BOIPAROX.ako ima versia sa deca ok.Pitai lekar sa vseki slu4ai.
Momi4eta v4era doktora kasa 4e 50% mi garntira Mädchen ias biah bezumno glücklich,bahata nehe s potanali gemii,radvahe se,no znam 4e mu se iskahe mom4e,sega se gotvi sa vtori tur,no hte bade goliam maitap ,ako i togava ne napravi mom4e,nparvo ne mi se misli.Dnes patuvame sa Italy sledobiad,hte se varnem v nedelia.Pojelavam vi leki i priatni dni,a na bolnite ozdraviavane po barzo

# 263
  • Мнения: 153
Здравейте и от мен,
вече сме  с нет, сега остава само сателитната и съм пак в съвременния свят. Учудващо, но не ми липсваха Crazy
Моля, ако някой има координати на застраховател да ми пише на лични, искаме да направим Haushaltsversicherung. Danke
Болните дечица да оздравяват бързо, да не се притесняват мама и тате и да се радват на задаващите се празници. Хем си викам рано още за коледа, хем навсякъде вече коледни неща  madnoel
Прочетох ви набързо и не помня какво щях да пиша, но ще се включа пак.
Криси, весело изкарване в Италия. Много мъже мрънкат за момчета, пък като им се роди момиче и се разтапят. Една моя приятелка като роди и след няколко месеца и казах, че е цяла госпожица готова за дискотека и тя каза, тихо баща й да не чуе Mr. Green
Лек ден Hug

# 264
Krisy,

Цитат
v4era doktora kasa 4e 50% mi garntira Mädchen ias biah bezumno glücklich,bahata nehe s potanali gemii

по същия начин би могъл да ти гарантира, че с останалите 50% бебето ще бъде момче. Аз и без да съм доктор ти го гарантирам. Joy

И като почнете да пишете на маймуница - нямате равни, че и с немски думички из текста, що така? Кога забравихте тъй прости димички на български като 'момиче' и 'щастлива'? Че и правописът е в забвение?   Rolling Eyes

# 265
  • Мнения: 339
ЕЕЕЕЕ хора стига вече стоя правопис де, писна ми! Мине не мине и някой се изкаже свръх компетентно Rolling Eyes Хайде оставете хората да си пишат кой както може, специално Криси със сигурност пише така поради някаква оправдателна причина след като до сега не й се е случвало.Че има кирилизатор във форома има ама не всеки е на ясно и може да се справи , такаче стига сме си надничали по тетрадките на който не му харесва някой пост да го подминава и да се отдаде на спокойствие и топла храна - помага срещу стреса Mr. Green
 Стига с лиричните отклонения аз всъщност искам да ви задам един въпрос от изключителна важност за семейното ми спокойствие  Laughing :
Да му се намира на някой едно ферари с цвят червен, от онези които ги даваха в Shell миналата година ?!?
 Някои от вас знаят че това е любимата играчка на Стоян и без нея не мърда никъде. Днес я беше забутал някъде и не можахме да я намерим, след половин час търсене все пак излязохме, но той не спря да реве и да се дере отказа да ходи и след 15 минути трябваше да се приберем щото беше безсмислено да се търкаляме по улиците ooooh! Слава богу я открих зад печката , но не ми се мисли какво че стане ако я изгубим по сериозно , та търся резервна. Пробвах с една подобна на пръв поглед нямат разлика ама той  си я познава. Ще бъда много признателна ако някой има такава да си я купим.

# 266
  • Мнения: 957
Ро, помислих си в първия момент , че и ти изпростя и взе да пееш чалга тук, пък той Стоянчо си бил загубил колата. Добре е това още от малък да изгради афинитет към марковите стоки  Mr. Green
Ферари, ролекс, Монт Блан, Армани итн  Mr. Green

Даниел пак е болен, кашли давещо , та се чудя това ли е въпросният ларингит или нашето е все още кашлица. Давам му едно сиропче от теснолист живовлек на др. Таис или Тейс беше (Мукоплант). Няма температура само 37,8 , но това не го броя за температура.  Чудя се да го водя ли утре на лекар да го дозаразят другите болни деца или да изчакам.

Ааа  за правописа...бе бодат ме в очите някои неща, ама не съм в подходящо настроение да се заяждам  Mr. Green Айде ще си трая и ще си лекувам стреса .

Ро, сега се сетих, потърси в ибей, там може да има такава кола. По принцип там всичко се намира. Какъв модел е?
Не е  ли това http://cgi.ebay.at/31-Welly-ca-1-36-Ferrari-F-40_W0QQitemZ230303 … ksid=p3286.c0.m14

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 21:40 от fat.wombat

# 267
  • Мнения: 106
Krisy,

Цитат
v4era doktora kasa 4e 50% mi garntira Mädchen ias biah bezumno glücklich,bahata nehe s potanali gemii

по същия начин би могъл да ти гарантира, че с останалите 50% бебето ще бъде момче. Аз и без да съм доктор ти го гарантирам. Joy

И като почнете да пишете на маймуница - нямате равни, че и с немски думички из текста, що така? Кога забравихте тъй прости димички на български като 'момиче' и 'щастлива'? Че и правописът е в забвение?   Rolling Eyes
Абе вие друга работа нямате ли си, та само влизате и се заяждате с хората? Аман от такива скучаещи жени  Rolling Eyes

 намаление на детски играчки в Мюлера (20 %) 27.10-8.11.2008  261uu  
 Аз вече започнах предколедно да пазарувам  santa2  Mr. Green

Von 27. bis 29.11. gibt es eine Aktion für IKEA Family Mitglieder:
Klappar Elefant, 60 cm kostet dann statt 17,95 nur € 8,99
Panda, 32 cm statt 9,99 nur € 4,99
Isbjörn Eisbär 60 cm statt 12,95 nur € 6,50
Handpuppen 27 cm statt 2,99 nur € 1,50

 C&A 5.11  - 20% Вечерна разпродажба(от 17 часа)  съвет: можете  да си изберете нещата и да си ги резервирате дори една седмица предварително ,а да ги платите ,когато е  разпродажбата  Mr. Green




Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 22:33 от nkolentsova

# 268
  • Мнения: 343
nina

аз вече приключих с коледните подаръци, 2 дена поред в мюлера и по 5 пакета на дете, даже и опаковани коледно Rolling Eyes не ме мислете за луда, от ноември по магазините доброволно не отивам. от парндорф се обзаведох с палтом ботуши и чанта и съм доволна.

илиана
сиропа на др. тайс аз много го харесвам, но тук не се намира, или ако някой знае къде, да каже моля. сега сме на тусамаг, пилка и султанол Laughing

срещу стреса реших да ходя на фитнес. сега съм в пробен период 2 седмици гратис, да си помисля, че месечната такса бая солена. и за целта мъжо е необходимо поне 2 вечери в седмицата да се прибере към 18ч у дома, а той това не може да ми обещае...

и другото което исках да споделя... момичета, знаете ли още цялата българска азбука? аз в потрес установих, че от воле  докарвам само 26 букви Shocked
дълъг размисъл докато установя, че ми липсват ш,щ и ч. и след тел. с бг докарах и липсващото Ц. лоша работа...  Embarassed

# 269
  • Мнения: 153
Нямаше ме един месец, ама сега ще ви досаждам честичко  Mr. Green
Нинка, страшна си, мерси за инфото  Hug
Намерих си застраховател. Патенце, мерси Hug
Да кажа, ако на някой случайно му трябва бояджия, ние намерихме един българин, доволни сме от работата и ни излезе учудващо евтино.
Бобчо бързо да оздравява.
Роси, аз помислих, че лекуваш избилите във форума емоции с чалга  Едно ферари с цвят червен
Фат, как си замълча, аз не мога. Ами не е честно, и аз мога да се появя като гост и да кажа semmel, да не станеш на brösel или да отида в някоя тема, да  smile3534 някой и да си бЕгам. Хора, това доставя ли ви поне лично удоволствие се чудя Thinking
Преди бях намерила детска онлайн телевизия, но сега я няма. Ако някой знае, моля да сподели, че май синчето само така ми дава няколко минутки мира Whistling
Лека нощ от мен

Общи условия

Активация на акаунт