Fragrancex.com - размисли и страсти...аромати и доставки-3-та тема

  • 62 843
  • 1 294
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 594
paola2, да не би да си поръчала няколко неща и някое от тях да не е било налично. Аз така го разбирам това ...хем шипнато ...хем рефъндед ... newsm78 Нямаш ли мейл някакъв  от тях за това?

# 1 261
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз отново писах на сайта. Преди време ми отговориха, че съжаляват за закъснението, пратката била пратено, но вероятно била спряна за проверка на митница и да съм имала търпение. Аз не знам какви са тези проверки, но явно доста са го закъсали щом толкова пратки ги няма, а да не сме само ние ! Ще видим сега, какво ще ми отговорят, но ако не си получим пратките в скоро време трябва да ни върнат парите  #Cussing out

# 1 262
  • Мнения: 522
paola2, да не би да си поръчала няколко неща и някое от тях да не е било налично. Аз така го разбирам това ...хем шипнато ...хем рефъндед ... newsm78 Нямаш ли мейл някакъв  от тях за това?

О да един парфюм не беше наличен и ми писаха че ще ми върнат парите. Между другото в темата на Ларедута също не са им пристигнали пратки от тези дати. Дали проблема наистина не е тук в България?

# 1 263
  • Мнения: 2 375
А може ли някой просто да си прибере тези пратки, на митницата примерно? Rolling Eyes Сигурно говоря глупости, но просто си разсъждавам на "глас" и аз се чудя дали да поръчвам от тях, поне дакота не се реши този проблем. Confused

# 1 264
  • Мнения: 522
А може ли някой просто да си прибере тези пратки, на митницата примерно? Rolling Eyes Сигурно говоря глупости, но просто си разсъждавам на "глас" и аз се чудя дали да поръчвам от тях, поне дакота не се реши този проблем. Confused

Пепел ти на устата. Силно се надявам да не е нещо такова......

# 1 265
  • Мнения: 212
А може ли някой просто да си прибере тези пратки, на митницата примерно? Rolling Eyes Сигурно говоря глупости, но просто си разсъждавам на "глас" и аз се чудя дали да поръчвам от тях, поне дакота не се реши този проблем. Confused

Пепел ти на устата. Силно се надявам да не е нещо такова......
Те ако приберат всички парфюми, магазин могат да си направят, като знам колко много сме чакащите. Аз също взех да се замислям дали ще получим нещо Crossing Arms

# 1 266
  • Мнения: 31 321
А може ли някой просто да си прибере тези пратки, на митницата примерно? Rolling Eyes Сигурно говоря глупости, но просто си разсъждавам на "глас" и аз се чудя дали да поръчвам от тях, поне дакота не се реши този проблем. Confused

Пепел ти на устата. Силно се надявам да не е нещо такова......
Те ако приберат всички парфюми, магазин могат да си направят, като знам колко много сме чакащите. Аз също взех да се замислям дали ще получим нещо Crossing Arms
Всичко може и не само в България, а навсякъде по света. Нарича се конфискация и е законово средство. Но не ми се вярва. Дано само проверяват.Може и пратките да се отправят в друга дестинация както загубен багаж от самолетите. Дано все пак дойдат.

# 1 267
  • ВАРНА
  • Мнения: 7
Ееее,голямо затишие в темата по празниците!Влизам да се похваля-току що ми върнаха парите от диспута за неполучената пратка от 19.11 ,нищо,че като плащах долара беше с 20ст.повече и съм вътре с 20лв.,но сега ще ги оползотворя наново  Crazy Crazy!


kak ti varnaha parite razkaji pove4e az pusnhan disput v pay pal na 27.12.08 za pora4ka koiato e shipnata na 18.11.08 no niamam nisto oste kato otgovor a kamo li da mi varnat parite

# 1 268
  • Мнения: 295
И аз започвам да се убеждавам,че проблема е някъде по "трасето",американците са си изпратили пратките,но се мотат някъде тук.Най-вероятно точно по митницте,не знам дали може там да проверяваме....

# 1 269
  • Мнения: 594
Аз точно затова си мисля, че ще дойдат... Не може някой да си задели цял контейнер /примерно/ с пратки от определен период от време ... Според мен е "забатачен" някъде ...и  все ще се намери някой ден.....Въпроса е обаче кога ?

# 1 270
  • Мнения: 522
Ако пратките са задържани на митница за проверка, не може ли да се провери по някакъв начин?

# 1 271
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Нямаше ме няколко дена и сега виждам,че още чакате. Rolling Eyes
Аз днес съм получила известие, но се прибрах късно. Утре ще тичам до пощата сутринта. Вероятно е пратката ми от 8 декември,шипната на 10-ти ( защото другото, което чакам са миниатюрни пакетчета и пощаджийката би ги донесла до нас).

# 1 272
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Момичета, моята поръчка от 17.12 има тракинг номер.На 18.12 е шипната и на  22.12 е напуснала Щатите.
Явно имат много оплаквания и вече тракват пратките.Когато има тракинг номер не може да се спечели диспут.

И аз имам поръчка от 17, шипната на 18, но нямам тракинг номер. И преди ммисля се е склучвало от време на време някой да получи такъв. Peace

# 1 273
  • В море от любов
  • Мнения: 519
И аз да се разпиша тук. Имам поръчка от 14.12, шипната на 17.12, но чакам Tired, до кога ли?
Сигурно тази година няма да е  Mr. Green

# 1 274
  • Мнения: 1 368
Е сега и при мен сложен казус: вчера получих парфюм JP in black - 100ml  с напоена опаковка. Явно шишето е пропускало, докато попие качествено в кутията Mr. Green. Проблема е,че парфюма е за една мацка , а по-големия проблем е как да докажа на Фрагранса .(снимки едва ли ще покажат нещо, като се има предвид че и шишето и опаковката са черни).
Чудя се какво да правя, дайте акъл моля ви! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт