Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим... - 4

  • 34 543
  • 417
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 247
Щи стискам ти палци миличка  Praynig Praynig Praynig
е и на всички останали момичета
ще успеем  всички Hug Hug Hug

# 346
  • Мнения: 130
bilyana44 -  и на мен ми се струва невъзможно. Незнам какво да кажа, но мисля, че все още има голям шанс за положителен резултат.Нека минат 2-3 дни и да видиме другият тест какво ще покаже.Стискам палци нещата да се променят Praynig
Щица - хубаво че си изчела доста за инсеминацията, но направи най-важното-настрой се че тя ще е успешна.От самото начало не допускай и за миг мисли на съмнения и страх от отрицателен резултат.Това е най сигурния начин за успех-ВЯРАТА . Hug

# 347
  • София
  • Мнения: 232
Здравейте момичета днес беше моята второ инсе сега започва голямото чакане.
В понеделник съм пак на лекар да видим дали са ми се спукали Ф и ако не са още да повторим процедурата.
Стискам палци на всички. Praynig
И чакам да пишете само хубави новинички  Laughing

# 348
  • Мнения: 2 342
Щица, няма нищо страшно!  Hug Но е неизбежно притеснението, знам!
Билянче, дано да е грешен теста, но не възлагай големи надежди!
Мари, късмет!

Аз показах новите изследвания на док и той хич не остана доволен, че са правени в Плевен  Confused. Даже каза да не ходя при Тодорова, защото тя предписвала лечение, което на него не му харесвало  Shocked. Хич не ми се хареса неговото изказване

# 349
  • Мнения: 4 700
Щица и аz съм като тебе, другата седмица Ще е първото инсе. Ще се подкрепяме вzаимно.  Hug

Мира, кой е твоят лекар?

# 350
  • Мнения: 1 868
Момичета аз пак да попитам нещо Embarassed
Понеже този месец се настроих за инсе и понеже съм късметлийка, нещо фоликулчетата се забавиха а може и да е защото ми е трети месец на клостил, все пак важното е че се появиха два по 15мм в петък и сега се чудя дали не беше редно да изследвам естроген да видя дали са добри или да действам на сляпо.Док нищо не ми е казал, но ще съм благодарна за вашето мнение по въпроса, ако не съм изпуснала момента разбира се.
Успех Hug

# 351
  • Мнения: 4 700
motoneti , да не би да имаШ предвид естрадиол? Моят док ми го иzследва редовно него zаедно с прогестерона. Обаче никога не ми каzва какъв е реzултатът. 

# 352
  • Мнения: 3 988
миле, Естрадиол (Е2) е Естрогенът с най-високата потенция. Останалите Естрон (Е1) и Естриол (Е3) са с доста по-ниски потенции. Няма значение какво пишат в резултатите Естроген или Естрадиол. Това, което се изследва е Е2.  Peace

Аз винаги питам за нивата на хормоните. И в Германия, и тук си искам копие от резултатите. Натискай ги, иначе никой нищо няма да ти каже.

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 23:01 от Кюбит

# 353
  • София
  • Мнения: 6 302
Билянка, днес докато чаках пред кабинета на Юнакова, едно момиче говори с нея, че е пуснала кръвен тест, отива на работа и ще се обади по телефона за резултата. Не знам защо, но реших че това си ти.  Thinking Слабо момиче, беше с дънки и асиметричен пуловер на бежови и кафеви ивици. Ти ли беше?

# 354
  • Мнения: 4 700
Кюбит, точно Е2 винаги ми иzследват. Иначе аz ако питам, Ще ми кажат. И копия ми дават на всичко беz проблем. Обаче аz ходя при моя гинеколог да ми вzема кръвта и после я праЩам по поЩата. И понякога съм толкова сдухана, че zабравям да попитам даже как ми е пролактинът, при все че имам аденом на хипофиzата.  ooooh!

При теб как е положението?

Билянка, стискам палци zа реzултата.

# 355
  • Мнения: 1 868
Е явно трябва да се изследва ама на мен никой не ми го е изследвал освен в самото начало когато си беше в норма, но понеже разбрах, че по време на стимулация е нужно да се провери пак, реших вас да питам а в понеделник ще тормозя док! Само не знам дали няма да е късно, защото по мои сметки ако фоликулчетата растат, инсето ще е във вторник.
Мерси  Hug

# 356
  • Мнения: 2 342
Почти е сигурно, че няма да правим инсе. Чакам резултата от антиспермалните антитела и ако се потвърдят  инсе може другия цикъл, но док няма да работи  Sad декември. Искаше ми се да пробвам за последно да го направим тази година и ако се наложи от януари да мислим ИКСИ.

# 357
  • Мнения: 4 700
motoneti, на мен ми го иzследват при първия ехограф, т.е. на 10 или 11 ден от цикъла и 2 до 3 дни преди овулация. И това неzависимо дали е стимулиран цикъл или нормален. Така че не се притеснявай, а иzчакай понеделник и попитай.

Мира, може пък да е zа добро. Ще си иzкарате праzниците, беz да се притесняваШ, беz да чакаШ и беz да си на тръни. Мисли поzитивно, колкото и тъпо да ти zвучи в момента.  Hug

# 358
  • Мнения: 3 988
При теб как е положението?

Такова, че се преместих в темата за ин-витро.  Confused Почивам в момента. Направих 3+1 кисти след стимулация с фолистим.

Успех на вас! И дано се похвалите с инсеминационни бебета.  Praynig

# 359
  • Мнения: 499
Zazolinka аз бях. Как си ме разконсперирала само  Joy. а ти къде беше аз да ти кажа не обърнах внимание на чакащите защото и бързах за работа и бях една отвеяна. Много ще се радвам да се видим някой път. На мен още не ми е дошло ама ако не ми дойде до 18-ти пак ще правя тест. Обаче нещо започват тъпите болки преди цикъл които са и само тичан до тоялетната ама ТЦ няма нищо.

Общи условия

Активация на акаунт