Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим... - 4

  • 34 548
  • 417
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 342
Хариела, вече ми се иска да действам, но на 10.10 ми отмениха часа за Конова и сега с новата работа не знам кога ще мога да ида до Плевен. Вече нямам търпение да направя поне още 1 инсе.

# 76
  • Мнения: 3 988
здравейте,
нормално ли е прокървяване на 2-3 ден след инсе?Вярно че е малко по скоро като зацапване, не като МЦ. Много съм притеснена, не знам дали да си записвам час при лекарката ми....моля за съвет
 Praynig Praynig Praynig Praynig

Гледам, че никой не е отговорил. 505150, аз този път - втора инсеминация - имах малко, наистина много малко зацапване след това, но ме предупредиха още там, защото закачиха едно малко капилярче без да искат и то "пръскаше" два-три дни. Първият път нямах никакво зацапване.

# 77
  • Мнения: 31
cubbit  , благодаря за отговора,
мен никой за нищо не ме  предупреди, и се ошашках малко....благодаря, сега малко по -спокойно ще дочакам да минат 10 дена и да си направя тестче.... Praynig стискам палци..да не ти се налага да правиш 3 инсе.....и да се сдобоеш с бебче...както и на всички във форума Hug

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Днес бях на преглед, отгледала съм си 5 фоликула:
ляв яйчник - 1ф. 10мм, 2ф. 11мм
десен яйчник - 1ф. 13мм, 1ф. 14мм
лигавица на матката - 12мм
Всичко това е на 8-ми ден от стимулацията.
 Доки каза, че нещата се развиват нормално и продължаваме с инжекциите още поне 2 дни.

Незнам защо, но някак не ми се вярва ...

# 79
  • София
  • Мнения: 6 302
Hariela, това са чудесни резултати, браво! А лигавицата ти е просто супер!  Grinning
Момичета, не съм ви забравила, редовно ви чета и ви стискам палци! Пожелавам ви много усмивки и успех в процедурите!  Hug

# 80
Днес бях на преглед, отгледала съм си 5 фоликула:
ляв яйчник - 1ф. 10мм, 2ф. 11мм
десен яйчник - 1ф. 13мм, 1ф. 14мм
лигавица на матката - 12мм
Всичко това е на 8-ми ден от стимулацията.
 Доки каза, че нещата се развиват нормално и продължаваме с инжекциите още поне 2 дни.

Незнам защо, но някак не ми се вярва ...
Вярвай и ще стане! Praynig
Това са прекрасни резултати, ако и моите бяха такива щях да съм на седмото небе. Мисли позитивно и се довери изцяло на лекаря ти. Hug
С какво и колко те стимулират?

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Волейбол, стимулират ме с Меногон 3 по една инжекция всеки ден. Иска ми се да вярвам, че ще стане, но ме е страх, защото резултатите от последната спермограма на мъжа ми, която правихме преди 2 месеца, не бяха никак добри. Именно заради мъжкия фактор аз исках да преминем направо към ин витро, но доки каза, че то нямало да ми избяга и след като при мен вече нещата били наред след направена лапароскопия за премахване на сраствания в тръбите и след хистероскопия, по-добре да направим 2-3 опита с инсеминации. Това е мнението на док и реших да му се доверя.

# 82
  • Мнения: 1
Здравейте  отдавна чета , но не се решавах да пиша Embarassed
мъчим се от 8 годи не. да имам едно дете  Cry
правих си ЦС и там всичко е наред при  овулацията   също мъжът ми си прави спермограма е наред
опита с инсеминации (нестана) #Crazy

# 83
  • Мнения: 2 342
Ноксия, изследвай щитовидната и направи генетични и имунологични.

# 84
  • Мнения: 149
Момичета утре ми е 3-тата поред инсеминация. Док Стаменов ме прегледа в събота и каза, че ако и този път няма нищо отиваме на ин-витро.

# 85
  • Мнения: 499
 Svet1970 силно ще стискам палци да стане и да не се наложи ин-витро.  Ще чакаме след 2 седмици да ни зарадваш с хубава и радостна новина.
А на мен сутринта ми дойде и съм с ужасни болки самочакам да се прибера и да глътна един аолин. Обадих се в клиниката и си записах час за другата сряда за преглед, понеже Юнакова ми каза като ми дойде и на десетия ден да отида да ме прегледа и ако имам пак доминантен фоликул да правим инсе. Сега ще трябва да пуснем изследване МБ на еякулата и не помня какво ми каза дали трябва да има въздържание или не  newsm78 и за спин васерман да се изследва ама това трябва да го направим края на този месец.

# 86
  • Мнения: 4 700
Хари, как мина инсето? Стискам палци.  Hug

Кюбит, при теб кога Ще има реzултат?

Svet1970, дано да е успеШно инсето.  Praynig

Моето инсе Ще е другия цикъл. Сега си чакам овулацията zа един последен опит да стане по естествен път.  Confused
Чудно ми е zаЩо при двата цикъка, преz които правихме посткоитален тест ме стимулираха, а инсето Ще е на естествен цикъл.  newsm78

# 87
  • Мнения: 3 988
миле, и втората инсеминация (пак стимулирана с Кломид, Кломифен цитрат) беше неуспешна. Сега съм в 4ти ден от новия цикъл и от 2ри ден започнах с по 75 единици Фолистим. На 7ми ден съм на ултразвук и лаборатория и тогава ще преценят дали да увеличават дозата или да я намаляват. Пак ще е инсеминация този цикъл, но стимулирана различно.
Започнахме със слаба стимулация (75 единици), защото нямам овулационни проблеми. С Кломида правех по 3 хубави фоликула. При естествен цикъл по един.

Стискам ти палци и на теб!

# 88
  • Мнения: 4 700
И на теб успех ти желая и дай Боже zаедно да ходим в отчетни.  Wink

# 89
  • Мнения: 1 091
Свет и Хариела, стискам палци  Peace

Кюбит, при мен и четерите инсета бяха стимулирани с Кломифен, а Фоллистим ползвахме при двете ИКСИ-та. Това е много чист препарат и съм много доволна от него, защото изобщо не боли, а имах и доста яйцеклетки. Силно се надявам за теб, този път да стане  Praynig

Билянче, Миле, дано скоро има щастие и за вас и за всички нас - силни и борбени момичета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт