Времето навън се застудява, а ДЕКЕМВРИйче в тумбака на мама си шава!

  • 14 832
  • 316
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 607
Страхотна темичка, Поли!   bouquet

Йоанка - весело парти!  Hug

Мен нещо ме свива стомахът - дано де не е някакъв вирус с разтройство!  Praynig

# 16
  • Мнения: 48
 Simple Smile  ей....ние нищо още не сме купували за бебето, ама като ви чета и ми се прииска и ние да пообиколим магазините    Simple Smile

Хоп и аз в новата ХУБАВА тема    Simple Smile   браво Поли     bouquet   въобще такъв хубав отбор сме се събрали    Flutter

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Rrhh, за съжаление никакво самолечение не помогна. Не направихме онова с лука, защото той не искаше. Ние сме и с проблемни стомаси и ни болят от лука. 4мм е камъчето и дано скоро излезе, че вече аз се изтормозих, а представям си той...Дано и твоя мъж се оправи, но явно не става толкова бързо колкото аз си мислех.

Дано да се оправят бързо , а това с лука наистина вреди и на стомаха и е отвратително.А камъкът му хич не е малък .Това е една упорита болка за жалост  Sad

# 18
  • Мнения: 386
  Да ви се оплача- съседите до нас гледат одромно куче и поне до сега не съм го виждала на каишка.Вече трети път ми се нахвъря,а мен адски много ме е страх от кучета- хапана съм два пъти. Тази сутрин след поредния сблъсък, толкова се уплаших че се изпищях и се разплаках, а тия идиоти дори не се извиниха! Незнам вече какво да правя- трябва да ме е страх да излезна от вкъщи ли? Незнам сред какви хора живеем вече.
  Аз никога не бих накарала нашият татко да присъства на раждането, даже все още съм скептично настроена към това, но в случай че той настоява няма да го върна- ще се чувствам много по-сигурна ако ми стиска ръката и ако стои до главата ми няма начин да види някакви "грозни гледки".
  Никой не е казал ,че татковците които  не желаят да присъстват на раждането ще са по-лоши от тези които ще го направят.

# 19
  • Мнения: 2 149
Скок в новата тема, много е готина!   bouquet

# 20
# 21
  • Мнения: 265
  surpriseuu
ето ме и мен,браво Поли coolcool

# 22
  • Мнения: 19
Привет и от мен в новата темичка! Аз сега успях да ви изчета и да седна да пиша. Вчера нали бях на ЖК. За първи път на ЖК ми казват колко тежи бебето - и то се оказа 1,300! newsm30. Каза ми, че плацентата ми била по задната стена, но въпреки това започвала доста от ниско. Тоест продължавам да внимавам! Бебчо много шаваше и пак ми се беше надупил вдясно от пъпа. Joy Да се надяваме, че всичко ще продължава да бъде наред както с нашето бебче, така и с всички останали бебчета! Praynig
За присъствието на татковците. Аз лично не искам, а и нашият татко също е против. Така че - ще се раждаме в компанията на доктора и акушерките. hahaha
Много гадно ми действа това време. Въобще не ми се работи, искам вкъщи с книжка под топличко одеало. Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 187
здравейте и от мен,много готина темичка.аз да ви кажа съм на мнение че татковците абсолютно нямат работа в родилната зала.иска-неиска казала съм му че няма работа там и той е съгласен с мен.аз понеже смятам да(поне за сега)да раждам секцио,в началото си беше наумила да снима секциото,но го разубедих и сега не ще и да чуе newsm44,за което съм много доволна

# 24
  • Мнения: 86
Привет и от мен!

Аз имам доста работа тези дни и не мога да смогна да се включа. Приключвам и предавам работа на колегите и е лудница #Crazy, но от 01.10. излизам в болничен и на работа ще идвам по-рядко, само да помагам.

Сега и аз ще започна да идвам на лекциите в ЦУМ и Плиска, искам и Шейново да посетя за отворените врати. Сасано, освен че ви разведоха из отделението, обясниха ли нещо за самото раждане, необходими документи, вещи за престоя на бебето и мамата, как става настаняването във ВИП стая? Май ще е добре да си направя списък с въпроси и да ги задам когато отида.

Нашият апартамент е до под кривата круша Cry. Сложили са вече асансьорите, външната изолация, сега почвали общите части. За акт16 не смея и да питам. Както и да го гледам, няма да влезем там с бебето. Така че пазаруването ми се затруднява. Ще живеем няколко месеца в Самоков, и ще трябва да пригодя временно там детски кът. Затова няма да купувам легълце и гардероби, а само една преносима кошара. За щастие свекито е на долния етаж и ще помага. Доста ми е кривичко, че няма да имам там приятелки, но ще се надявам да има и други майки и да се запознаем по кафетата и площадките. Но идеята за Самоков, зима, сняг, -15 градуса ме убива  ooooh! Все някак ще изкараме...

Днес ми е много заспало, нищо не ми се хваща, ноооо работа има като за 10 души.

Хайде лек следобед и до скоро виждане (надявам се на първата лекция през октомври!)

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Честита ни  нова темичка , Поли справила си се чудесно smile3525
Пловдивски мами , хайде на училище в понеделник  с 9 месеца.Темата ще е за "Oбезболяване при раждане "
Цяла седмица звъня във II ДКЦ да питам за тяхното училище , но никой неми вдига .Бяха казали, че почва в края на месеца .
АКо искате може да идем на това  на 9 месеца и след това някъде на кафе .
Успешен ден от мен !  bouquet

# 26
  • Мнения: 342
Супер си, Поли newsm51
Стаси, благодарско Hug
Zuerich, муцка нали щяхме да ходим на някакви лекции в центъра на П.Цветкова.
Пазиш ли координати да се организираме?  Flutter

# 27
  • Мнения: 19
Йоанка, ама вие не празнувате ли?  bigdance2
Като ви чета всички ходите по лекции, абе хора, вие на работните си места не стоите ли?! Heart Eyes Аз като вляза в офиса и няма как да изляза или пък да искам за няколко часа да се откъсна. newsm78 А и имам толкова много работа да свърша, докато изляза в отпуска, че ми е по-спокойно да работя усилено, че да успея с всичко и в същото време да не се претоварвам и изнервям накрая. Както се казва - Отдалеко, та да е леко. Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 141
6u6inka, баба ми и дядо ми, лека им пръст, живееха в Самоков и аз съм ходила всяка ваканция там, пък и сега обичам да ходя. Мисля си, че не е чак толкова далеко, а пък е спокойно и като временно решение, става. Вярно, че зимата е по-студена, но е толкова красива там. А на теб мъжът ти ли е от Самоков?

# 29
Здравейте и от мен!Колко много сте писали...Simple SmileПоли, smile3525

За нищо на света не бих допуснала таткото да присъства на раждането,мястото му не е там.Това си е лично мое мнение и много се радвам че и той не настоява newsm44.

Eses,Didi, ЗОИ възстановяват ли разходи от Токуда?????  #CrazyЧе и аз съм от скоро към тях,но когато се чудех каде да се запиша за ЖК Токуда не фигурираше в списъка им от болници,затова си избрах МД. А за раждане и избор на екип дали възстановяват,знаете ли?

Invisible,кошарката е супер! И на мен ще ми подарят такава и една червена количка за зимата,същата марка newsm44

Общи условия

Активация на акаунт