Червена коса !!!

  • 17 013
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
И аз не съм с червана коса, но преди няколко години фризьора ми направи червени кичури върху естествения цвят на косата, който си е направо черен.Резултата беше поразяващ - ярко червен цвят,подобен на този на mi6i. Това с което ме прави беше специална червена боя на Лореал, разработена специално за тъмни коси и цвета става страхотен без да е нужно предварително изсветляване. Така че ако имаш голямо желание за червено може да пробваш това Peace
Май това ми допада ! Peace

# 16
  • Мнения: 2 388
И аз не съм с червана коса, но преди няколко години фризьора ми направи червени кичури върху естествения цвят на косата, който си е направо черен.Резултата беше поразяващ - ярко червен цвят,подобен на този на mi6i. Това с което ме прави беше специална червена боя на Лореал, разработена специално за тъмни коси и цвета става страхотен без да е нужно предварително изсветляване. Така че ако имаш голямо желание за червено може да пробваш това Peace
Май това ми допада ! Peace

Обърни внимание на болднатото.
Има голяма разлика да ти направят червени кичури върху естествена коса и да те направят червена от боядисана или къносана черна коса.

# 17
  • Мнения: 1 417
 bouquet момичета, но както писах аз се разделих с този цвят, и боята и косата ми падаха много  :?Si-si имаше един момент  в който  фризьора ползваше един оцветител на AlfaParf с който цвета става много наситено червено лилаво, но и всички дрехи, възглавници, банята и т.н са в тон Grinning Аз имам в къщи една неразпечатана опаковка, ако не и минал срока на годност - не знам дали има такъв мога да ти я подаря ако мислиш че ще ти свърши работа. Последно в салона използваха някакъв немски оцветител ако не се лъжа.

# 18
  • Мнения: 2 388
..с който цвета става много наситено червено лилаво, но и всички дрехи, възглавници, банята и т.н са в тон Grinning

Същият филм беше и при мен от фуксина.  Simple Smile
Най - големият смях беше лятото, като изляза от морето и като започнат да се стичат по мен едни червено - лилави вадички. Grinning

# 19
  • Мнения: 341
От години съм с червена коса. Естественият ми цвят е тъмно кестеняв. Правя го за кеф - нямам бели коси, които да трябва да прикривам, но тъй като се харесвам червена, редовно (на около 2 месеца) си тормозя косата с боя. Ползвам винаги една и съща боя, поради което цветът по цялата дължина на косата е все един и същ, не е като черга на райета. За съжаление не мога да ти бъда полезна със съвет как от черна къна да минеш на червена боя, но другите мацки са дали идеи. Боята, която ползвам, е черешата от серията Wellaton на Wella - интензивен и траен чеврен цвят.

# 20
  • Мнения: 2 110
Много Ви ,благодаря за всичко ! Страхотни сте ! Много се посмях за банскея ! Laughing newsm62 smile3501

# 21
  • Мнения: 4 434
Аз съм била с червена коса ползвах Палете

# 22
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
parette RI5

# 23
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Знам, но не от личен опит, че боя върху къна не хваща.
Можеш да ползваш и естествена къна, чийто цвят е червен.
И в двата случая трябва да изчакаш да падне черното, което не е малко време.

# 24
  • София
  • Мнения: 480
А що се отнася до махане на червена боя и преминаване към друг цвят- казаха ми,че да се избавиш от червеното е най-трудно. Дори по-трудно от черната боя. Просто за сведение го казвам Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 310
От личен опит да кажа, че боя върху черна къна не хваща. Трябва да си израсте твоята си коса. Евентуално пробвай с червена къна ако стане нещо. Аз от около 2 години не ползвам къна и все още по края на косата има остатъчно черно Sad Много трудно пада...

# 26
  • Мнения: 645
аз ползвам  от 3 години боя на Елея ,но в момента не ми лови боята Simple Smileпък с къна няма да стане нищо  Simple Smile

# 27
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Ей с такъв цвят бях цяла вечност http://good-times.webshots.com/photo/2804902090066552129diJyiN, много трудно я потдържах и от около 1-2месеца съм с друг цвят.Само на фризьор ми я правеха с боя и оцветител.

   цвета ти е невероятен Peace

# 28
Искам да питам "mi6i" s kakva boq i ocvetitel gi e pravil friziora mn mn mi haresva cveta  Party i sega sum абитуриентка  i iskam da se napravq v hubavo 4erven cvqt  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 149
От доста години поддържам червен цвят. Естественият ми цвят е тъмно кестеняв, а вече имам и доста бели косми (само на 35 съм  Mr. Green).Така или иначе се налага да се боядисвам на месец-месец и половина.Била съм и черна на 2 пъти в по младите си години. Отиваше ми, но черният цвят сякаш състарява и е добър избор за млади момичета без бели коси. За да постигна наситен червен цвят съм пробвала какво ли не - къна, скъпи и евтини бои, но ефекта, който постигах, не беше задоволителен. Получаваше се все някакъв червеникакъв цвят. Единствено бях доволна от Londa - Вулкан се казваше цвета.Не знам дали още я има - струваше преди 6-7 години около 11 лева. Докато не открих SERI ( прозвуча малко като реклама ).Боята, за която говоря е около 7 лева и е по-голям грамаж от стандартните. Каталогът е малък - има само 6 цвята - 4 в червената гама и 2 в русата. Уточнявам,защото има и една друга SERI, с голям каталог, но хубави червени цветове няма в него. Цветът, който се постига с тази боя е невероятен - огнено червен (като този, който е показала Мi6i). Имайте предвид, че боята  съдържа много силен обезцветител и следователно доста гори косата. Дано съм помогнала.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт