мнение за д-р МАТЕЕВ от клиника Бора в Пловдив

  • 13 665
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 89
Бивша пациентка на Д-р Матеев съм.БИВША!!!!!!От сърце се надявам един ден да изживее поне частица от болката,която изживях аз заради невниманието му!Нека си намери друг бизнес,с които да не наранява хората и да не им отнема наи-ценното. #Cussing out

# 16
  • Мнения: 141
Моето мнение с отрицателно за д-р Матеев! Ходихме с мъжа ми 6 месеца при него. Предписа ми клостилбегит без никакви изследвания, без хормони и проходимост на тръби. Образувах си през два от тях фоликул, и се пукаше, но пак не ставаше. Сега почвам всичко от начало при друг доктор, но сега правя изследванията. Така, че може да има и доволни момичета, но аз си изгубих времето! Sad

# 17
  • Мнения: 54
tozi doktor e mnogo zle bila sam pri nego i si pada kurvar samo razigrava horata za pari i dori gre6i mnogo fatalno

# 18
  • Мнения: 37
Здравейте момичета,
аз също много се чудя дали да се насоча към доктор Матеев за проблемно забременяване...Препоръчаха ми го познати, на които е помогнал да си имат бебе.Не знам какво да мисля - тук мненията за него са само отрицателни.Дали наистина не си струва да отида при него?Аз съм от Пловдив и по радиото например постоянно рекламират клиника Бора, където той работи(Инвитро център).

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Здравейте момичета,
аз също много се чудя дали да се насоча към доктор Матеев за проблемно забременяване...Препоръчаха ми го познати, на които е помогнал да си имат бебе.Не знам какво да мисля - тук мненията за него са само отрицателни.Дали наистина не си струва да отида при него?Аз съм от Пловдив и по радиото например постоянно рекламират клиника Бора, където той работи(Инвитро център).

Аз не бих ти го препоръчала, вече съм имала участта да съм му пациентка.Ако държиш да е в Пловдив -избери доктор Даскалов

# 20
  • Мнения: 4 700
Ако си zнаете, че сте zа ин витро наистина се насочи към София.  Peace

# 21
  • Мнения: 89
Mihn,НЕ ВЯРВАЙ НА РЕКЛАМИТЕ!По-добре се разрови из другите теми и си намери някой наистина добър лекар.

# 22
  • Мнения: 1 284
Mihn,НЕ ВЯРВАЙ НА РЕКЛАМИТЕ!По-добре се разрови из другите теми и си намери някой наистина добър лекар.
Peace Peace PeaceНяма пак да изказвам мнение за него,просто БЯГАЙ от там.

Общи условия

Активация на акаунт