ПРОБЛЕМ китаиски gsm ПОМОЩ!!!

  • 12 718
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
Ами китайска е Нокията понеже е поръчана от соломоби/така известния сайт за китайски телефони/ и понеже цената на Сирокото в Бг е към 2200лв. също и на Сапфира от същата серия, а там излиза около 300 лв. с доставката. Обаче на всички части си пише, че е направена във Финландия, а не в Китай. Ако искаш ще ти пратя линк към сайта, за да разгледаш и да видиш за какво ти говоря.  Моята кума си поръчва телефони от там и аз сега се чудя дали да си взема.
За панасоника-ще проверя какъв точно модел е когато мога и ще пиша. А под оригинални имам предвид, че записани в домашни условия дискове не ще да ми ги чете изобщо, а аз си дърпам филми пиша си ги на презаписваеми дискове и така си ги гледам на Неото.

# 16
  • Мнения: 1 455
Мъжа ми продава телефони и неговото мнение е ,че телефона ти е за смяна на софтуер.

# 17
  • София
  • Мнения: 384
Мария,аз съм в момента с втори китайски телефон с 2 сим карти,обаче,не че първият се е счупил,а защото вторият има ТВ и разни други екстри.
По принцип има настройки за всяка карта с каква мелодия да свири,а винаги ,когато е включен в режим зареждане,тогава настройките за звука и wallpapеr се сменят с оригиналните.
Може би наистина твоят телефон има нужда от ъпдейтване на софтуера,но аз съм много доволна от тези телефони.Преди 2 седмици ми донесоха 5 различни модела,и познай-луднах да ги пробвам. Laughing

Мой приятел обаче има китайска Нокия сироко голд за смешната цена от 300 лв. и като я отвориш отзад пише, че е произведена във Финландия и не е мръднала. Та не всичко китайско е боклук и не всичко скъпо всъщност е толкова марково колкото си мислите.

И моят предишен телефон беше китайска нокия,произведена във Финландия- N88 Peace

# 18
  • Мнения: 206
Първо погледни дали е Nokia или Nokla Mr. Green , че и такива ги има много.Второ проблема май наистина е в софтуера и трето ако си си купила друг телефон вероятността да не е китайски е по малка от 2%.

# 19
Много от телефоните се произвеждат в Китай, заради работната ръка...
Мъжа ми е с телефон със 2 сим карти, китайски, купен от негов познат, доволен е. Ако искаш мога да те свържа с него, а той да ти даде координатите на човека, от който го е купил. Той ще може да ти каже повече, защото има опит с точно такъв тип техника.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 932
И аз съм с такъв телефон - не знам дали точно същия модел като твоя. И причината да го ползвам е удобството да не мъкнеш два апарата. И моя има леки бъгове, но е търпимо:) Може да отидеш в сервиза на Компютър2000 (Гео Милев - до първата спирка на автобусите) - ако някой ще ти помогне, ще е точно там - ако има нова версия на софта с фикснати бъгове...
Ако телефона ти е от марката Privilege (не съм сигурна така ли се пишеше), проблема му е софтуерен. Горе цитираната фирма ги ремонтира.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Може ли линк към този сайт "соломби", че ми стана интересно какви телефони продават там?  Blush

# 22
  • Мнения: 4 068
http://www.solomobi.com/  Ето сайта. И Нокията, за която аз говоря си е нокия, а не Нокла и каквото и да е там друго. Кутията и пристигна запечатана със стикери произведено във Финландия дори.

# 23
  • Мнения: 265
Не мога да коментирам за сега , но по късно ....поръчах си този
http://cgi.ebay.com/T200-3-0-TOUCH-SCREEN-Dual-SIM-standby-MOBIL … #ebayphotohosting

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
http://www.solomobi.com/  Ето сайта. И Нокията, за която аз говоря си е нокия, а не Нокла и каквото и да е там друго. Кутията и пристигна запечатана със стикери произведено във Финландия дори.

renci, благодаря!   bouquet
Отивам да разглеждам!  Party

# 25
  • Мнения: 6
http://www.solomobi.com/  Ето сайта. И Нокията, за която аз говоря си е нокия, а не Нокла и каквото и да е там друго. Кутията и пристигна запечатана със стикери произведено във Финландия дори.
От чисто любопитство разгледах този сайт... Хора, Вие слепи ли сте? Това, което се предлага там са КОПИЯ на Нокия, то си го пише в описанието, ама явно няма кой да чете. И простете, но няма как да повярвам, че някой си е купил от там Нокия, че и произведена във Финландия  Laughing Laughing Laughing
На дървото, което сте купили може да пише, че е произведено на Луната, но истината е, че е 100% произведено в Китай и е жалка имитация на Нокия - факт, който и на самия сайт е написан, макар и между другото...
Лека вечер. hahaha

# 26
  • София
  • Мнения: 7 191
http://www.solomobi.com/  Ето сайта. И Нокията, за която аз говоря си е нокия, а не Нокла и каквото и да е там друго. Кутията и пристигна запечатана със стикери произведено във Финландия дори.
От чисто любопитство разгледах този сайт... Хора, Вие слепи ли сте? Това, което се предлага там са КОПИЯ на Нокия, то си го пише в описанието, ама явно няма кой да чете. И простете, но няма как да повярвам, че някой си е купил от там Нокия, че и произведена във Финландия  Laughing Laughing Laughing
На дървото, което сте купили може да пише, че е произведено на Луната, но истината е, че е 100% произведено в Китай и е жалка имитация на Нокия - факт, който и на самия сайт е написан, макар и между другото...
Лека вечер. hahaha

Мда, и аз разгледах, навсякъде пише: "nokia n79 copy phone"

# 27
  • Мнения: 4 068
Абе хора вие пък къде прочетохте, че въпросната Нокия е произведена във Финландия наистина а? Хайде първо започнете да четете всичко, а не по диагонал и тогава да коментираме. И другото, което ще ви кажа е, че почти всички уж оригинални Нокии и разни маркови телефони в БГ всъщност са внос от Китай. Вносителите така са окупирали митниците, че ако искаш да си поръчаш подобен телефон от този сайт първо трябва да помолиш да ти го изпратят разглобен, защото иначе няма да ти го пуснат на митницата. Така че няма почти никакво значение дали ще си купиш Нокия 8800 за 2200 лв. или такава за 300 лв. Разликата е единствено в парите. Обяснете ми като си я купите за 2200 лв. как сте сигурни, че не е китайска щом и на китайската пише, че е произведена във Финландия а? Това е все едно аз да извадя малко камъни от Марица и да ги продавам по 100 лв. парчето, но понеже на тях пише Произведено на Луната да го приемате за чиста монета.  Да не говорим, че повечето магазини и сервизи за телефони пазаруват от Китай също.
Абе общо взето който иска и има излишни пари нека да дава по 2 бона за телефон мен кво ли ми пука изобщо.

# 28
  • Мнения: 6
Що ли ми се струва, че точно ти отвори приказка за Финландия... newsm78

# 29
  • Мнения: 4 068
Баси, ти си бил като полицаите бе човек-все едно да говоря на телевизора.
НОКИЯТА Е КИТАЙСКА И СИ Е ПРОИЗВЕДЕНА В КИТАЙ, НО КАТО Я ОТВОРИШ ПИШЕ, ЧЕ Е ПРОИЗВЕДЕНА ВЪВ ФИНЛАНДИЯ/изприщиха ми се пръстите да го пиша това честно/. И след като пише така и ако ти си я купиш от БГ как ще си сигурен, че е финландска, а не китайска?

Общи условия

Активация на акаунт