за порасналите ни деца и кашите??

  • 1 511
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 131
И освен това е сто пъти по-добър вариант от филийка с пастет  Peace
Мда, предвид на това какви гадости слагат в пастета.  Sick

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Аз съм едно пораствало дете на 35, което все още обича бебешките каши.
Така че на въпроса ти: ами, до когато й е приятно.

# 17
  • Мнения: 307
Синът ми е на 3 години и 7 месеца и още си хапва каша,не всеки ден,но си хапва.Така че ако детенцето обича не мисля че е проблем да даваш каша.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И Тери до скоро си ги ядеше.Тия дни пак ще и взема някаква.

# 19
  • Мнения: 27 524
Кашите може да си ги хапва и докато е студент.  Grinning Полезни са и не пречи, че се водят бебешка храна, разбира се. Синът ми е на 3г и 1 месец и всеки ден все още си яде каша. Не виждам нито проблем, нито нещо странно, че да се пита  Wink

# 20
  • Мнения: 2 022
Кашите може да си ги хапва и докато е студент.  Grinning Полезни са и не пречи, че се водят бебешка храна, разбира се. Синът ми е на 3г и 1 месец и всеки ден все още си яде каша. Не виждам нито проблем, нито нещо странно, че да се пита  Wink
хехе, Блонди, успокоихте ме и мен. Аз си мислех, че само аз я карам все още по бебешки и давам каша почти всеки ден Simple Smile
(на 2 г. и 3 месеца са)

# 21
  • Мнения: 27 524
 Hug
Имаме един приятел, на 30 години е, редовно си ги хапва.  Grinning Живее здравословно   Simple Smile

# 22
  • Мнения: 163
Кашите може да си ги хапва и докато е студент.  Grinning Полезни са и не пречи, че се водят бебешка храна, разбира се. Синът ми е на 3г и 1 месец и всеки ден все още си яде каша. Не виждам нито проблем, нито нещо странно, че да се пита  Wink
Peace
Няма и как да видиш -нито съм казала че е проблем ,нито че е странно ???? newsm78
Трябва да отговаря на двете условия ли че да питам????????
просто исках малко мнения - познатите ми майки много отдавна не дват каши на дечицата си  с възрастта на Ивка
както и да е Благодаря ви за отговорите 

# 23
  • София
  • Мнения: 7 040
Кашите са чудесна закуска, щом детето ги обича. Аз за следобедна закуска давам само пресни плодове, но моят син не обича много да се храни и не настоява за по-солидна закуска.

# 24
  • Мнения: 161
Кашите са чудесна закуска, щом детето ги обича. Аз за следобедна закуска давам само пресни плодове .................................
И аз така, но ако си хапне порядъчно каша на сл.закуска, вечерята ни отива на кино. Заситил се е разбойникът и след това не поглежда лъжицата чак до млякото в 21.00, когато направо заспива. Обаче през нощта се буди гладен на всеки час и търси да яде. Затова избягвам да давам каша следобяд, а само сутрин за закуска.

# 25
  • Мнения: 2 960
И моята дъщеря преоткри кашите и бебешките кремчета покрай малкото си братче.Така ,че няма възраст за кашите,по скоро е въпрос на вкус.При нас все по често става така-че малкия не ще много определена каша  ,а каката направо се облизва и обикаля hahaha да докопа нещичко ooooh!

# 26
  • Мнения: 408
Аз също не виждам причина да не даваш,ако иска.Една приятелка обожава сиренявата каша на баба си!А един приятел на мъжа ми беше на диета и ядеше само бебешки каши на Ганчев и каза че е свалил доста кг,а той доооста едър(120кг).Те са си полезни и колкото и да си голям няма да стане вредно.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Незнам дали има определена възраст до която да се дават.Щом ги яде-няма проблем+
Peace

Общи условия

Активация на акаунт