ОКТОМВРИЙКИ влизат в месец девети, есен настъпва и време за отчети

  • 12 269
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Северинооооооооооооо, така си го написала, че подскочих и си помислих че ти си родила, и се чудя и мая кога пишеш, кога свари и да раждаш и пак да пишеш.  #Crazy Joy Joy Joy

Айде, която и да е мамата, да са живи и здрави и честито ни още едно бебче. Дали е Светлето това? newsm78

Цитат
Всичко ОК, въпреки че малко се издразних, че ме въртят така, но... Малко преди да си тръгнат се оказа, че дъщеря им е със зелени, гъсти сополи и течащи зачервени очи, т.е. заразна. М....ка му, как пък на никой не му запука, че ако прехвърли вируса на моето дете и зараждам, няма кой да стои вкъщи с него и да го гледа!  


Феел Ю. Преди три седмици бях в подобна ситуация. Обаче докато трая гостито, ми кипнаха л.........та и нали съм Телче, та наредих гостенката много хубаво с няколко директни приказки, така че втори път няма да стъпи у дома.
Историята беше, че мъжа ми си покани един стар приятел на гости, обаче той дойде с приятелката си, която е на 20 години и нито ми е на акъла, нито на приказката, ама както и да е. Та седнахме и като ми почна тая пикла да ми разправя страшни истории за секцио и раждания , и аз направо  Shocked Това го изтърпях от любезност, обаче кучето ме захапа вече сериозно,когато тръгнах да сервирам вечеря, и малката пикла ми каза че няма да вечеря, защото от три дни имала грип , от тоя с повръщане и разтройство.  #Crazy  Е, тогава вече ми падна пердето и директно я наредих къде е тръгнала при бременна жена болна,че и страшни истории за раждания ще ми разправя, без да е раждала.  #Cussing out Подвих си гъзеца и си отидох в другата стая и въобще не ме интересува обидени ли са и ще ги видя ли повече. Мъжа ми не се разсърди за поведението ми. Само ден след това той се разболя от същия грип, но слава богу на мене ми се размина, въпреки че кукумявката киха и кашля точно до мене.

# 256
  • Мнения: 817
Ох, Пуки, ще падна да се смея  Joy Joy Joy Аз и на мъжа ми все така му вика: Чакай да вляза във форума да видя дали си имаме бебе!  Laughing

Иначе мамата действително е Светли, сега ми прати съобщение!!!

Да й е жива и здрава малката Стела. Много щастие, здраве и усмивки ви пожелавам!

# 257
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Здравейте! Няма грешка преди 10 мин получих смс от Светла.
Родих преди малко Стела 3050 49 см, нормално раждане и двете сме добре. Много съм щастлива!

# 258
  • Мнения: 817
Много е тъпо това как болни не се съобразяват и се бутат при бременни и малки деца  #2gunfire Е, как могат да са такива егоисти!!!
А как ме дразни това всеки да ти разправя колко е ужасно и мъчително раждането, не мислят ли тия хора, че така още повече ни стресират. Ама никой не мисли как се чувства другия, значи. Големи егоисти са хората  #Cussing out

# 259
  • Мнения: 8
  bouquet  bouquetбая са се поизмъчили ама съм сигурна че има защо!

# 260
  • Мнения: 44
Ей най-накрая браво Светле!Честита ти Звездичка! Почувствах се почти като изнервен и крачещ напред назад татко !

Фийл,много неприятна ситуация ,дано  да не се разболеете !

 Пуки  на моменти много ме е яд,че не мога да постъпя като теб.Наистина всичко си има граници ,а някой хора  са толкова несъобразителни .Иначе  поведението на мъжа ти ми се струва адски мило ,моят е мъжкар и половина ,ех как бих искала  малко да прихване от твоя ...

# 261
  • Мнения: 132
Честито на Светли да са живи и здрави!!!
Сев ако можеш пусни новата тема защото не съм в нас и ще стане късно докато успея да не ни заключат

# 262
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Никози, и моя е мъжкар бе. Ама сега нещо му стана явно. Сега ще кача една негова снимка някъде из албума и ще дам линк, да видите къв ми е боен бандит. Blush

# 263
  • Мнения: 817
Гери, няма проблем, ще я пусна. Аз след 30 мин. излизам за малко, но ще успея предполагам на време да се върна. И пак да си кажа, че на 16-та стр. ни заключват, да не се притеснявате

Никози, и моя е мъжкар бе. Ама сега нещо му стана явно. Сега ще кача една негова снимка някъде из албума и ще дам линк, да видите къв ми е боен бандит. Blush

Аз понеже съм му виждала снимки някъде из нета (май ви имаше в някое от албумчетата с дъщерята и мъжа) и точно си го представях този голям и сериозен мъж така размекнат от предстоящото събитие. Ама явно и най-големият мъжкар си има слабо място  Hug Wink

# 264
  • Мнения: 10
Ееееееееееее най-накрая вести за бебе! newsm44
Честито на Светлито,да е жива и здрава малката Стела! newsm30
Успех на другите,които мислят да раждат тази нощ.
Аз отивам да простирам,че и без това ми е едно свинско днеска незнма на какво се дължи

# 265
  • Мнения: 218
Хайде вече може да се почерпим...
Светли, ти си герой, браво! Да ти е честита рожбата, да е здрава и скоро да се приберете двенките при тати!

Пуки, аз съм виждала мъжо ти по снимките и наистина ми се струва мъжкар, представям си каква мила гледка е сега...  Heart Eyes Абе, защо не вземеш да го хванеш папарашки в такъв момент... като дрънка с дрънкалката, примерно  Joy

Благодаря ви за подкрепата!   bouquet Още не мога да се побера в кожата си и се чудя как да постъпя... Ние ходихме с тях за 10 дни на Балчик това лято (семейство Адамс  Shocked) и една вечер мацката се напи, почна да се надъхва на тема "стволови клетки" и щеше да скочи отгоре ми, та я отрязах яко, без да ми мигне окото, ама не искам да се натоварвам с такива емоции, все пак сме врата до врата...
Може би ще трябва да питам всеки път като идва малката й нас дали е здрава и да ги режа по-тънко, ако не мога да ги приема... като не се сещат...

# 266
  • Варна
  • Мнения: 1 576
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=279100&pid=7926203

Не мяза на мека китка, нали? Mr. Green  Ама бебоците ще ги размекнат всичките.  hahaha

Подчертавам , че за оръжията има разрешителни. Даже за автомата.

# 267
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен!
Честито на Светли, жива и здрава да е Стела! Много да я радва и слуша!
Момичета, аз след малко ще ходя до болницата, защото днес на три пъти изтичат по няколко капки течност, аз си мислех, че околоплодната течност изтича наведнъж, но док каза, че зависи къде точно е спукан мехура, и може и бавно и по малко да изтича. Освен това имам контракции, не са болезнени, но пък стягат здраво корема. Та ще отида да видя какво ще ми кажат. Ако довечера не се включа, значи са ме оставили, и стискайте палци всичко да мине бързо и нормално. Ако е фалшива тревога, веднага ще ви пиша, щом се прибера.
До скоро!

# 268
  • Мнения: 42
Честито на Светлито newsm51! Най-накрая новината дойде newsm44!
Стела ми е много любимо име, майка ми се казва така и много се чудех за моето момиченце, но решихме да не я кръщаваме на никой, за това се спряхме на друго. Много красиво и сияйно име, дано има бляскав живот!
Фиил, много несъобразителни хора! Моя мъж сигурно би реагирал като Пуки в тази ситуация, а тя е много правилна! За съжаление и аз съм мека Мара и търпя безобразия, но всяко нещо си има граници! Между другото благодаря, че ми изпрати онези линкове на сайтовете за странни джунджурии, избрах си една за подарък на мъжа ми и чакам доставката във вторник! Сигурна съм, че много ще се изкефи! Hug

# 269
  • Варна
  • Мнения: 340
Да е жива и здрава малката Стела на мама Светли   ylinfant


Фийл_Ю, все забравям да ти кажа, като дойдеш да раждаш във Варна да ми звъннеш /0888 981 902/, за да мина да те видя и ако се налага да ти донеса нещо, че както не си от Варна си е гадничко  Confused. Пък ако случайно се окаже че раждаме заедно ще се намерим в болницата  Mr. Green. За недосетливите родители или по-точно за тези, на които хич не им пука, не ми се говори  Naughty, как пък нямат малко разум в главите си..

Bidapet, успех в болницата   bouquet и от теб ще чакаме вести  Heart Eyes.

Моят мъж засега е много спокоен, може би защото знае, че си имам дата за секцио и не е толкова близо, ама дано не стане нещо непредвидено, че както се паникьосва, ще се чудя сама как да се оправям  Mr. Green

На мен днес ми е едно заспало...нещо вече се побърквам, ще взема да отида до магазина да се поразходя.

Общи условия

Активация на акаунт