Имате ли си антипод тук?

  • 4 476
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Шанел почти винаги е на противоположно мнение по доста въпроси. А къде  е тя впрочем?

Къде е емотикона за "присъединявам се"???
Мъжът и се прибра преди месец май...Тя не пише докато той е на "земя".
И при мен не по- доста въпроси...съвсем, абсолютно антиподна ми е.

Мерси ДеЩо, че ми намери антипода Simple Smile!

# 46
  • Мнения: 503
Не намирам антиподи, имам усещане за уникалността на всеки, който чета. И за себе си също. Simple Smile
Марадона, вие не се ли падате роднини със Селтакис?

# 47
# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Ще ми е интересно да си намеря антипод в този форум  Joy Пък не е честно така, уж отдавна чета, с месечни прекъсвания, а не съм си открила мишената. Изгубена съм отвсякъде.

# 49
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Повечето вярващи, особено силно вярващите. Опитвала съм да вникна в техния свят, опитвам се да ги разбирам, но само толкова. Моят и техният мироглед  са съвсем различни. Те са спокойни и свободни, когато вярват, а аз, когато не вярвам.

# 50
  • Мнения: 4 292
Имам, имам, ама няма да я назова, защото ще вземе да се възгордее.  Laughing

# 51
  • Мнения: 4 965
Рени и Радостина  Peace

# 52
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Tinkа с нещо отзад  ooooh!

# 53
  • Мнения: 6 993
от КМ са ми антиподи Crazy
Иначе лично някоя...не съм забелязвала.

Еовин е моят антипод.
Азса, верно ли? Що? Аз така и не съм казала нещо умно, че да може човек да си състави мнение  Blush
Сигурно за това, всъщност  Laughing

# 54
  • Мнения: 12 667
Повечето вярващи, особено силно вярващите. Опитвала съм да вникна в техния свят, опитвам се да ги разбирам, но само толкова. Моят и техният мироглед  са съвсем различни. Те са спокойни и свободни, когато вярват, а аз, когато не вярвам.

Обединява ги леееекият фанатизъм, в който изпадат.

# 55
  • някъде
  • Мнения: 979
Повечето вярващи, особено силно вярващите. Опитвала съм да вникна в техния свят, опитвам се да ги разбирам, но само толкова. Моят и техният мироглед  са съвсем различни. Те са спокойни и свободни, когато вярват, а аз, когато не вярвам.

Обединява ги леееекият фанатизъм, в който изпадат.
Именно Peace

# 56
  • Мнения: 1 897
Имам, но не мога да назова конкретен потребител.
По-скоро го усещам като събирателен образ  от начин на мислене, терзания и вълнения, отношение и изразяване, нагласи и представи, разбиране за живота, за важните и несъществени неща, които срещам във форума и които са корено различни от моите.

# 57
  • Мнения: 17 407
Шанел почти винаги е на противоположно мнение по доста въпроси. А къде  е тя впрочем?

Не е изчезнала, погледни й профила.
Имам антипод/и, да.

# 58
  • Мнения: 12 667
Шанел почти винаги е на противоположно мнение по доста въпроси. А къде  е тя впрочем?

Не е изчезнала, погледни й профила.
Имам антипод/и, да.

Винаги ме кара да се чувствам недостойна. Толкова е идеално всичко при нея.

# 59
  • Мнения: 17 407
Мадам, ти пък! Шегуваш се, нали? Тя те кара, ама ти не й позволявай де, упорствай Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт