КОЛЕДНА ПРИКАЗКА - Благотворителни базари на ДБМ 2008г.

  • 86 088
  • 1 188
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 189
ами почти сигурно в София - на 13 и 14 декември, почти сигурно пак на миналогодишното място, стискайте палци да видим Hug
Миме ще правим излет в гората за шишарки с теб май Hug
а миналата година пратих твоите елхички от гипс май при Дидка - Диде, имаш ли спомен, бяха много хубави Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 804
Миме ще правим излет в гората за шишарки с теб май Hug
...
Моля да включите и баба си в шишаркосъбирането  Embarassed.
Имам само 2 торби от тоз тъй ценен материал ии май няма да ми стигнат за това което съм намислила. Докато пътувахме събрах шикалки (ама много едри) и разни клонки, но шишарки искам още.

# 77
  • Мнения: 4 189
оооооооо бабче ще оспамя, но заповядай в Нови искър - домашно вино, борови гори ( в момента пълни със сърнели, втръсна ми чак от ядене на гъби), тишина спокойствие и едно ангелче раждано на една дата със Унучето ти баба Heart Eyes
А mimes прави хубави погачи - ще ни покани, няма де да ходи
сори за спамааааааа Outta Joint

# 78
  • Мнения: 804
О, и аз сори за спама (какви чуждици в устата ми нежна)!
Возприимвам таз толкоз примамлива покана!

# 79
  • Мнения: 4 189
а ще минаваме на ЛС, че ще ни бият тук ooooh!

# 80
  • Мнения: 1 698
Eй супер, ще има с кой да събираме шишарки значи. А щом и елхичките са ви харесали, те бяха лесни, тази година с Дари ще правим пак Hug

# 81
  • Мнения: 4 189
splitka  ми писа ИМА КЛЕЧКИ Party
пита на кой да прати
всъщност сега ще и пусна линк към темата Heart Eyes

# 82
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Да споделя ,че за тази година с Гудзито-Верката,сме замислили една морска линия за Коледният ни базар - ще стават красоти големи Peace Peace

# 83
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 264
splitka  ми писа ИМА КЛЕЧКИ Party
пита на кой да прати
всъщност сега ще и пусна линк към темата Heart Eyes

На мен Praynig

# 84
  • Мнения: 4 339
Сърбят ме ръцете вече. Макар да не ми се иска сигурно ще повторя картички с мотиви като миналогодишните, понеже нямам време да търся нови модели и схеми. То и с шиенето съм го закъсала, ама дано успея да направя 20-30 поне.

# 85
  • Мнения: X
Записвам се, ще се включа.

# 86
  • Мнения: 725




мимичета 4 идейки за картички
в формата на кьщичка ,тази с синята панделка е нежна
а другите 2са  плик -картичка едновременно
това са идеи ,може да ги доразвиете

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 23:06 от ra4eto

# 87
# 88
  • Мнения: 725
http://marjanvanderwiel.mijnhomepage.nl/
разгледайте този сайт
отдолу и са разделите ,има много интересни коледни картички

# 89
  • Мнения: 725


това са пак картички
кьщичката може да се направи по новогодишна украса и вратичката се отваря .
а рокличката в джобчета да се сложи нещо коледно
това са идейки .

Общи условия

Активация на акаунт