Помощ! Миризливки!!!

  • 47 106
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 898
И на осмия етаж ги има. Влизат с  прането. Не ме е страх от тях, но миризмата...Но ние имаме "решение" -  домашната любимка / Маца / ги обожава...

# 16
  Ами у нас навсякъде сме с  плътно затворени мрежи и пак влизат гадните миризливки, че са и едни огромни , мутирали.А в колежката  били се  скрили 7-8 парчета в листата на  сайното й цвете ooooh!Няма спасение.

# 17
  • Мнения: 4 433
И на осмия етаж ги има. Влизат с  прането. Не ме е страх от тях, но миризмата...Но ние имаме "решение" -  домашната любимка / Маца / ги обожава...
Joy е браво на вас
Аз карам мъжо с вестник да ги маха Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 181
голяма напаст са, а тази година е направо ужас.  Те дето влизат и хвърчат едно на ръка, ами миналата вечер докато приспивам детето по едно време като се разпищя то, като поглеждам - гадната миризливка на одеалцето му.  Толкова се уплаши милото. Незнам как да се справя с тях, не държим отворено, вкарвам ги с прането, въпреки че изтръсквам хубаво дрехите като ги смъквам, ама ...

# 19
  • Мнения: 769
Това за прането е напълно вярно. Кацат по прострените дрехи и после като ги прибирам влизат с тях. Ужасни са, ние имаме плафон и те влизат вътре и умират там- налага се всяка седмица да го откачаме и да изхвъряме мъртви гадини.

и при нас така...на 6 етаж сме ..по прането са и после влизат ..аз все изтърсвам ама гадинките пак се промъкват...и после цоп в плафоните  Thinking
И при нас така.. единственото което ми остава е да оглеждам доколкото мога прането докато го събирам още и после когато сгъвам.. абе гадост са тези гадинки..

# 20
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Повече от противни са, и аз изпитвам ужас от тях. Добре че сложихме мрежи на вратите и прозорците, и пак се намъкват с прането. Върхът беше като сменях чаршафите преди седмица-две и като разслах чистия чаршаф на спалнята - отгоре цъфна една гадина, сгънала съм го и съм го прибрала, без да я забележаSick Отврат. Днес прибрах чадъра от терасата, в дъждовете беше навън - свит и завързан с ластик. Добре че го разтворих да го огледам преди да го внеса вътре - бяха си  направили колония Tired И по мрежите редовно лазят, от външната страна и все си мисля, че ако ги нямаше, щяха да са в стаята #Crazy А цветята как ще си прибирам след месец, не знам - пълни са с гадини.

# 21
  • В събота
  • Мнения: 201
Е да, ама все си мисля, че трябва да има някаква причина да се навъдят толкова много напоследък  newsm78 Вече имам чувството, че някой нарочно пуска от време на време разни твари да ни морят. Например тази година на нас ни направи впечатление, че тъкмо почнаха да пускат рекламата на Райд против молци и при нас стана нашествие от молци. Ама не от къщи, ами от вън влизаха на талази цяло лято. Докато сложа листчето с лепило и вече е почерняло, а ако случайно през нощта забравя някоя чаша с безалкохолно в хола, на сутринта е пълно с удавени молци. Вече изръчках мъжо да слага мрежи на всякъде...

Не се тревожи толкова, до сега не съм чувала за дете изяло миризливка Simple Smile. Не може човек да се изолира от природата. Повече ще навреди на детето ти да напръскаш къщата с препарати, отколкото да изяде буболечка Wink.

Ооо, изобщо не я надценявам в това отношение, вече вадих муха от устата й, а веднъж намерих убит комар до главичката й в леглото  Laughing

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....... Върхът беше като сменях чаршафите преди седмица-две и като разслах чистия чаршаф на спалнята - отгоре цъфна една гадина, сгънала съм го и съм го прибрала, без да я забележа:sick: .............
А знаеш ли какво е чувството да обуеш чорап и нещо да започне да ти мърда по пръстите Close и да установиш, че това е гадна миризливка Sick. Чуха ме съседите през два входа...

# 23
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Представям си Sick На мен в бикините ми е попадала, но я разкрих, докато ги събирах от въжето. За щастие Mr. Green Иначе и аз много пищя при случаен досег с тях, мъжа ми все ми се кара, че съм го стряскала за такава глупост. Вече по тъмно не прибирам прането, редовно на някоя щипка има покачена гадина и като не я виждам и я пипна настава едно подскачане #Crazy А големия ми ужас е да не остане някоя залепена за хавлиения халат и да го намъкна блажено след душа. И не падат като тръскаш, яко се държат. Уф, много сме били страдащите от такива гадове, аз си мислех, че само на мен се лепят hahaha

# 24
  • Мнения: 3 216
Повече от противни са, и аз изпитвам ужас от тях. Добре че сложихме мрежи на вратите и прозорците, и пак се намъкват с прането. Върхът беше като сменях чаршафите преди седмица-две и като разслах чистия чаршаф на спалнята - отгоре цъфна една гадина, сгънала съм го и съм го прибрала, без да я забележа:sick: Отврат.


Аз затова всичко гладя,ама всичко,чаршафи,чорапи и т.н. И така ги откривам предварително. Sick

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Абе чета тук и се чудя, какво е това "миризливки"  newsm78

# 26
# 27
  • София, център
  • Мнения: 3 455

Айй  ooooh!, и това в къщи?! Ужас.

# 28
  • Мнения: 71
ГАДОСТ!!!

Мразя летящи, бръмчащи гадини! Миналите години бяха жътварките - сега тия миризливки!!! Ужас! Вкъщи си играя на светлинно шоу вечер. Те са привлечени от светлината и започва едно цъкане и гасене на лампи от стая в коридор, от коридор на стълбище и така.... Или ако не се получи - кутия от цигари- потрес докато успея да я хвана в "капана"...После едно яко разтърсване в кутията за наказания, че е влязла у нас...и полет от кукувиче гнездо - изтърсване от терасата. Не ме интересува ще лети ли, ще пада ли...само да не се връща  ooooh!

# 29
  • Мнения: 168
Аз ги събирам в хартиена финийкак и ако съм при майка ми и баща ми - в камината. Гадините знаете ли как пукат. Малкия само като ме види с пликчето и вика "пук", ама наистина все едно пуканка се пуква. Ако съм си у нас ги давя в тоалетната - никакво пускане през терасата - влезе ли ми в къщата я чака смърт - опциите са само 2: огън или вода  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт