74 минути президентски дебат в САЩ

  • 21 753
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Дебати не съм гледала, ще чета вас!

stella_ars, добре си се появила отново!

# 16
  • Мнения: 384
Привет. Сигурно ме забравихте, а Laughing
Снощи се прибрахме от ваканция от БГ. Стигнах до извода , че 1 месец е много, така че ако се прибираме догодина, ще е за около 20 дена.
Плами е по- непослушен и по- див от всякога. Храни се вече сам, иска да си има собствен стол, не бебешкия. На летището плака, защото не му давах да бута единия куфар от ръчния багаж / с колелца е/
Нищо не мога да кажа за дебатите Embarassed Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 783
Софко! Ама то не останало! Успех с последните дни.

Изпуснах го дебата покрай нашия фъндрейзър. Роклята беше съксес, не си намерих обувки за под $40 и си карах със старите красиви черни, чудесно изглеждаше. Не знам точно с тази икономическа криза как ферн-нахме с пари-събирането, но май по предварително инфо не било зле предвид ситуацията.

Дървенишката история е ... нямам думи, хорър направо. Много съчувствам, много...

# 18
  • Мнения: 7 091
На който му е интересно да се позабавлява с fact check за кандидат-президентите:
http://politicalticker.blogs.cnn.com/category/fact-check/
Интересно е! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 82
Привет. Сигурно ме забравихте, а Laughing
Снощи се прибрахме от ваканция от БГ. Стигнах до извода , че 1 месец е много, така че ако се прибираме догодина, ще е за около 20 дена.

Добре дошли!  bouquet
Не сме те забравили Simple Smile
Защо така ти се видя много 1 месец в България Thinking
Ще дойдете ли на 18 октомври?
Гушки на Пухкавел Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 800
Привет. Сигурно ме забравихте, а Laughing
Снощи се прибрахме от ваканция от БГ. Стигнах до извода , че 1 месец е много, така че ако се прибираме догодина, ще е за около 20 дена.
Плами е по- непослушен и по- див от всякога. Храни се вече сам, иска да си има собствен стол, не бебешкия. На летището плака, защото не му давах да бута единия куфар от ръчния багаж / с колелца е/
Нищо не мога да кажа за дебатите Embarassed Rolling Eyes

въобще не сме те забравили Hug, аз даже питах за теб преди време къде се загуби Simple Smile

подкрепям мнението ти за  едно- месечната ваканция, 3 седмици е добре и за мен, 5  ми се видяха вечност, но аз бях без мъжа ми та може и за това.


кюбит, снощи забравих- видях на "живо" ботите от Пейлес и даже ги пробвах,  удобни са и за $35 изглеждат мн. добре....бих си ги взела, но не мога да ги нося тук.

------
да попитам високите дами (над 173) носите ли високи обувки? Много ми харесват, имам няколко чифта, но рядко ги обувам, чувствам се кобилеста и кокилеста..

# 21
  • Мнения: 1 436
Аз не съм над 173, а точно толкова  Laughing, но да си кажа - високи обувки нося рядко. Едно, че не са ми удобни, второ, че се чувствам като щъркел в блато като стърча над всички. Нося само като съм с мъжа ми, но той е 198 и даже с токчета съм една глава под него Sunglasses.

# 22
  • Мнения: 940
На мен ми направи впечатление колко пъти Обама каза "Маккейн is right about this",почти след всяко изказване на Маккейн.И все пак Обама ми се стори малко зелен а Маккейн ми се стори доста военно надъхан и от типа на "know it all" . ooooh!

Биг Брадър  и Сървайвър гледам всяка година,е честно ви казам няма по добър начин да се докоснеш до сегашната реалност в страната Laughing.Такъв сеир е ББ че просто нямам думи -тази година в разбития самолет на лост са ги насадили и са такава картинка...
В Сървайвър имаме семеен приятел и ми е супер интересно но и там са го обърнали на сеир и интриги а ла ББ.Гледам ги тези шоута и толкова се засищам от Българизъм че няма нужда да се прибирам Mr. Green

Ениуей...страшна картинка описваш просто...мисля си ако си имахте и детенце какъв ли още по голям ужас щеше да е ,съдете ги и им раздерете гащите,стискам палци

# 23
  • Мнения: 3 988
кюбит, снощи забравих- видях на "живо" ботите от Пейлес и даже ги пробвах,  удобни са и за $35 изглеждат мн. добре....бих си ги взела, но не мога да ги нося тук.

benson, мерси много за мнението!   bouquet
Аз реших да си ги взема. Два пъти ходих да ги меря и ми са удобни, за $35 толкоз. Колкото изкарат - толкова. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 409
Tandoori аз имам SHARK-CORDLESS-15.6V прахосмукачка. Доволна съм.Чистя си стълбите с нея и не ми се мотат кабели да се спъвам в тях. А стълбите ми са с мокет. Има и тесен накрайник.

# 25
  • Мнения: 139
Ние нямаме телевизор.  Wink А и не си пристъпвам правилото да не пиша за политика по форумите.  Simple Smile

Гледах Онегин (1999). Тандури ми го подсказа преди време. Мерси за което!   bouquet
Препоръчвам го филма.



Здравейте първо,

Относно "Онегин", това не е ли един филм с един много харесван от мен актъор - Ралф Файнс?

И второ- дали на някой му се говори за нещо много "мамишко"? Peace Hug

# 26
  • Мнения: 7 091
Tandoori аз имам SHARK-CORDLESS-15.6V прахосмукачка. Доволна съм.Чистя си стълбите с нея и не ми се мотат кабели да се спъвам в тях. А стълбите ми са с мокет. Има и тесен накрайник.

Кристина, благодаря ти много, че ми отговори! Аз още не съм решила какво да взема и всяко мнение ми е от полза! Peace

# 27
  • Мнения: 139
Aз определено тази ве4ер имам прекалено много свободно време, за да се лутам по форумите Peace, но ще ви подосаждам още малко Mr. Green
Понеже попаднах на един странен сайт, където можеш да намериш собственика на който и да е телефонен номер и ми стана интересно какво ли е да си детектив в тази държава Flutter
Някой да има някаква идея Grinning
Чувала съм за някакви си перелиго, което било нещо подобно на следовател, но без образование май Rolling Eyes

Бих искала да се вклю4вам по-4есто,  приятно и интересно пишете, но не успявам да ви следя, защото сте много бързи.
Може би все пак ще успея да се "присламча" някак си тук, сред вас Wink
А ако не, здраве да е Stop

# 28
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Tandoori , дърт девил имат каквото търсиш. Май и те, и шарк са добри.

# 29
  • Мнения: 393
Пак в суматохата пропуснах ЦЯЛА тема.
Дебатите снощи ги гледа/слушах на "пресекулеки" Crazy Прибрах се от работа и...... половинката залепен на ТВ, децата били хапнали (сладолед и бисквитки  #2gunfire). Забърках набързо омлет, салата и кремвирши (от фризера). След като половинката си хапна....коментара му беше "ами не казаха нищо по-различно  smile3515 smile3516). Щях да го  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт