Има ли бъдещи, и настоящи мами от Ловеч 2

  • 10 937
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • У нас
  • Мнения: 304
Привет на всички и отново благодаря за поздравите!Надявам се да ставаме повече мами във форума и да обменяме опит в отглеждането на бебоците  smile3504,аз определено имам доста въпроси.За сега тормозя нашето доки с питанки ,но тя милата ме търпи  ooooh!.Още не сме оправили режима ден - нощ нещо не ни се получава,но не губим надежда да се наложим все пак  Joy.Това е за сега от нас , аз ще обличам бебо за "екскурзия" на терасата. До скоро  newsm10

# 271
  • Мнения: 37
Здравейте и добре дошла на мама Pipi_lota  Hug
Ние до обед бяхме на голяма разходка,ходихме и до Зоопарка /от есента не бяхме ходили/ и Марти много се изкефи,голямо тичане падна от клетка на клетка,добре че баща му тичаше след него защото аз доста тежко се поклащах Whistling.Нещо напоследък много ми натежа този корем,така ме натиска надолу,а и болките в кръста са направо ужасни TiredКато че ли миналия път по- не ми тежеше тази бременност  newsm78 А остават още цееееели два месеца,нямам търпение да свърши март и да излизам вече болничен,поне няма да тичам от ясла на работа и обратно.
Хайде да ходя да подомакинствам докато спи малкия. Wink

# 272
  • Lovech
  • Мнения: 28
Честит празник, мили мами!
Бъдете здрави и щастливи, с весели и усмихнати дечица, с разбиращи и помагащи съпрузи!
Весело изкарване на празника!   bouquet

# 273
# 274
  • Мнения: 1 484
Честит   празник  момичета.

# 275
  • Мнения: 37
Честит празник мили мами! Бъдете обичани и уважавани   bouquet

# 276
  • Мнения: 9
честит осми март на всички дами!!! smile3525Бъдете силни жени,нежни съпруги и добри майки mamma

# 277
  • Мнения: 9
Момичета...,аз да ви се похваля newsm03,ние в къщи имаме двоен празник.Моят мъж днес е рожденик  hbday

# 278
  • Мнения: 4
Момичета честит празник,а на teomar07 честит рожденик-да е жив и здрав и много да я слуша.Иначе ние сме добре тази седмица сме при доки да каже как върви-вече стягам багажа за болницата.Дано всичко да е наред и само хубави новини в темичката...Приятно прекарване на празника!!!

# 279
  • Мнения: 9
Спокойно,мила,kapriz84.Всичко ще мине добре,ще видиш.Стискам ти палци за безпроблемно и бързо раждане newsm10.Благодаря за поздравите!Аз съм болна от една седмица и няма минаване.Пия Проспан и си капя ксилометазолин.Страшна хрема имам и кашлица.Дали не са вредни за бебето.Моля споделете.

# 280
  • Мнения: 37
Kapriz84 не се притеснявай,всичо ще мине безпроблемно.Ние сме с теб HugТо и аз тази седмица съм на консултация но на обичайните мерки и теглилки,нищо особено.
Teomar честит ти рожденник,да ти е жив и здрав и много да се обичате. Heart EyesСъжалявам че си болна и напълно те разбирам как се чувстваш.Аз два пъти боледувах от такива вируси тази зима и беше ужасно особено с хремата,направо не можех да дишам и спя нощем.Втория път беше по зле работата и се оправих с хомеопатични лекарства за 5-6 дни.Проспана който пиеш е безвреден/според джи пи-то ми/ за бебето,но бъди внимателна с ксилометазолина.Капи го го по-рядко-когато много се налага,например преди лягане,иначе спокойно можеш да си пръскаш Nisita по няколко пъти на ден,също и инхалации с лайка и сода/мен доста ме облекчаваха/ и естествено много лимони грейпфрути и чайове,обичайните бабини илачи.дано се оправиш бързо Peace

# 281
  • Мнения: 40
НЕКА ТОЗИ ДЕН НА ВНИМАНИЕ, ОБИЧ И УСМИВКИ, БЪДЕ ВСЕКИ МИГ ОТ ЖИВОТА ВИ!!!  smile3525  newsm51  smile3525

# 282
  • Мнения: 9
Благодаря на Isito_LCH за съвета Hug и за поздравите!!!Отивам да шътам за довечера newsm64

# 283
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Честит 8 март!
И аз съм от Ловеч и очаквам детенце през лятото. Надявам се да ме приемете при вас.

# 284
  • Мнения: 1 226
DESISLAVAA добре дошла  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт