маска за лице

  • 1 564
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
домашни маски, хидратираща на биотерм и от серията Планет спа на ейвън

# 16
  • Мнения: 77
И все пак хубава хидратираща маска за нормална кожа?

# 17
  • Мнения: 1 243
А есенно - зимна за смесена кожа 25 + ?
От тази на Амрита с активния въглен съм доволна, но намирам само в пакетче и никак не ми е удобна...Има ли нещо хубаво в тубички?  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 786
Правя си почистващи маски, не хидратиращи.
Все още нямам проблем с хидратацията  Whistling
Иначе хума и кисело мляко  Peace
И ексфолиант чат-пат, разбира се.

# 19
  • Мнения: 77
Ако кожата ти е нормална или смесена след почистващата маска е хубаво да си сложиш и хидратираща, за да не се изсуши. Аз също бях далече от идеята за хидратация до преди да видя ефекта от почистващите маски с хума и камфор...

# 20
  • Мнения: 2 786
Ами по-скоро смесена е, със склонност да се омазнява в Т-зоната.
Ползвам дневен хидратиращ крем с UV защита (най-вече заради защитата) сутрин, но поне засега не съм забелязала някаква дехидратация на кожата ми.
Не съм и маниачка на тема безброй маски и екстри за разкрасяване, защото засега нямам нужда  Peace
Иначе откакто се преместих да живея тук, кожата ми спря да се омазнява и стана нормална.
Заради студения вятър обаче ползвам въпросния хидратиращ крем и засега е достатъчен.

# 21
# 22
  • Мнения: 14
Здравейте на вси4ки.Използвала съм какво ли не,но от домашната с един белтък и 4- 5 лъжици захар разбити на пяна няма.Намазвате лицето и след като изсъхне я отляпяте.Но внимавайте ако имате акне или рани4ки по лицето не е за препоръ4ване.А също така серията на VICHY  NORMADERM е много добра за смесена и мазна кожа.

Общи условия

Активация на акаунт