Студ и шарени листа на Търново и региона напомниха за есента

  • 22 201
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 141
Мартеничка благодаря ти. Стискам ти палци, всичко ще е наред на консултацията, така че не се притеснявай!

# 76
  • Мнения: 5
Polin_a честито и от мен.  Grinning Grinning GrinningЧетох разказа ти и честно да то кажа въпреки че хвалиш родилното в Търново аз не мисля да раждам тук.
Засега съм на 100 % за Горна Оряховица, но понеже ще раждам декември не  се знае как ще е времето и пътя  та може и тук да остана.
Имам въпос към мамите ( настоящи)  - знаете ли каква е цената на епидуралната упойка в Горна  и как стоят  изобщо нещата с поставянето , с анестезиолога - има постоянно там или идва на повикване????
Благодаря ви предварително.

# 77
  • Мнения: 31
polin_a , честито да сте живи и здрави, много да ви радва мъника да расте здрав и силен. С голям интерес прочетох за раждането ти, нали и мен това ме чака другия месец и само чета и се подготвям психически за предстоящото събитие, като се моля всичко да е наред с мен и бебето.
buterfly , аз също като теб мисля да си раждам в Горна, но не мога да ти дам информация за епидуралната упойка, все още не съм питала доктора, като разбера ако искаш може да ти пиша.

# 78
  • Мнения: 9 776
baby_moni, teodora 24,  buterfly, бързо и леко раждане, където и да решите да се случи!  Благодаря ви за хубавите пожелания Hug!

# 79
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте Simple Smile Виновна съм, мнооооого отдавна не съм писала, ама все за нещо друго се сещам да правя и  Embarassed Ама вече ще опитам да съм по-редовна. Още си бременея, май нямам търпение да идва вече малката. Някоя от другите бъдещи мами ходи ли на лекциите на 9 месеца? Познавам една две от вас лично, ама не и другите...

# 80
  • Мнения: 69
Nadejda:))) няма за какво да се чустваш виновна,не си убила никой (нали Shocked )а и все пак носиш една душа за вселената,а какви са тези консултации и къде се провеждат?  newsm78

# 81
  • Мнения: 276
Лекциите на списание ''9месеца'' се провеждат в сладкарница неделя.Днес пак имаше тема ама аз поспаланата не можах да се надигна от леглото.Много е готино.Чуваш много полезни неща а и подаръци дават.

# 82
  • Мнения: 32
Здравейте момичета, първо искам да ви благодаря за топлото посрещане newsm03
 За мен какво да кажа,ами термина ми е на 22 ноември и за сега доки казва ,че ще е  момче.За мен няма значение,само да е живо и здраво.Бременността ми засега протича нормално ,с изключение на серклажа,който ми направиха в Плевен в 5-ия месец,който в последствие се оказа,че е бил излишен,но нали трябва да се точат пари от здравната каса,но не искам да се задълбочавам.Вече е минало.Решила съм да раждам в Плевен,но вече се колебая къде.Първоначално мислех да е в АВИС ,но скоро разбрах,че са вдигнали цената на 750 лв.,което допълнително ще ме затрудни финансово и май ще е в родилното.
Моля споделете мнения. Praynig

  Мартеничка,ще се опитам да намеря време да се видим,но не обещавам ,защото с милото сме доста заети по преместването и се занимаваме с покупки на легла,гардероби и т.н.,а и пътуваме до Плевен много често,но обещавам да направя всичко възможно
   
  Tedi_vt_86 ,благодаря предварително.Със сигурност ще има с какво да ми помогнеш.

  Желая лека нощ на всички и спокойни сънища Hug
 

# 83
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Петенце аз раждах във Втора клинична база така че ако искаш подробности пиши на лични  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1 546
Петенцето, и аз раждах в Плевен, Втора Клинична база. Много съм доволна. Ако искаш повече инфо - насреща съм. Wink

polin_a , хубав разказ, радвам се, че всичко е минало добре. Simple Smile

Диде, ще събирам крушки Wink

# 85
  • Мнения: 9 776
Ditta, благодаря Hug!

# 86
  • Мнения: 141
Като раждах в Горна, ги питах за епидуралната упойка, казаха, че нямат такъв подходящ анестезиолог. Там анестезиоложката ми направи лошо впечатление, много груба жена ми се видя, ама поради липса на друга си я държат. Ама все пак питайте сега, че аз раждах миналата година, може да са сменили екипа анестезиолози или онази да се е пенсионирала. Инак в Горна всички родилки масово ги включват на система и раждат за два часа.  Действително в Търново са специалисти по упойките, ама пък гинеколозите са много самонадеяни и допускат грешки.

# 87
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
В Търново има неонаталогично отделение, а в ГО няма. Това ми беше един от доводите да предпочета да си раждам тук. Иначе днес бях пак на консултация, бебка е добре развита, няма да е едра, но май няма изгледи да не си изчакам термина Simple Smile

# 88
  • Мнения: 69
добро утро на всички  Hug
днес времето е ужасно  ooooh!
но пък тук при нас няма да е скучно  Peace

# 89
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Добро утро Simple Smile Временцето е само за вкъщи с книжка на дивана... Ама аз моята я прочетох Sad

Общи условия

Активация на акаунт