Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 773
Гледах репортажа по БТВ. По думите на майката има много неточности.
Учудва ме "няма педиатър" и куп други неща.
Връщам се 3 месеца назад. Алекс също се роди недоносен, месец по-рано от термина. Родих сутринта, видях го, цунках го и акушерката го занесе в детското отделение, в Неонатология-та. Сведения за бебетата дават на обяд. Устисках до обяд.
Не мога да си представя какво им е на родителите  Flowers Rose

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Е не е истина....направо съм потресена.
Съжалявам за майката и за бебенцето Cry
А този наглия началник  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 17
  • Мнения: 3 621
..............Нямам думи с които да изразя възмущението си от съществото, наричащо себе си лекар. Това не може да бъде лекар, не може да бъде и човек.... - Това написах в другата тема.
 
Искам само да допълня, че ако живеехме в нормална държава, той вече нямаше да е началник, може би щеше да се прости и с лекарските си права ако не завинаги, то поне за доста дълго време, а с родителите вече щеше да са се свързали мноого адвокати....Обаче това е при положение че живеем в нормална държава, а не в държава на абсурдите

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 08:36 от Nefertity

# 18
  • Мнения: 1 559
Абортен плод #Crazy #Crazy-бебе 950 грама..тоз нормален ли е.na наши приятели дъщеря im се роди  толкова и си е едно нормално,енергично детенце...
ostanah stapisana  Tired

# 19
  • Мнения: 583
Безхаберие и безбожие. Това е.

# 20
  • Мнения: 4 292
Арогантност, безхаберие и чувство за величие и безнаказаност. За съжаление, този лекар е представителна извадка, няма какво да се лъжем. Жалко, много жалко...
Отношението му беше покъртително. Горките родители, не мога да си представя какво им е. 

# 21
  • Мнения: 1 062
Не мога да използвам друга дума за този индивид, освен - изрод. Много ми е жал за родителите. Обхвана ме такова чувство на ярост, докато гледах, че ми се прииска да се срещна с него лично. По възможност с оръжие в ръка. Ако има възможност за още по-голямо разгласяване на случая, бих участвала. Най-добре би било, ако може да се направи нещо и той да бъде свален от длъжност, но едва ли има такава възможност, за съжаление.

# 22
  • Мнения: 1 251
Както се вижда от подписа ми, доста съм възмутена, има тема за това в подфорума за преживелите загуба родители, където се включиха и родителите на детенцето, но за съжаление бебчо няма да се върне, но такова нечовешко и невъзпитано поне за мен държание не очаквах от въпросният специалист!!!
 Едни подминават, други се правят, че не са чули, а трети са възмутени от това, че ние сме се възмутили от държанието и начина, по който говори на родителите въпросния лекар!
Всички доктори или ти искат пари под масата, или трябва да се чувстваш едва ли не благодарен, че са ти обърнали внимание, а даже и да си доволен, че представяте ли си цял месец са те държали в тяхната прословута и ненадмината болница, а ние сега да черним така името и!!!!!!!!!!!!!!!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 22:17 от ORHIDEA

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Съжалявам само за бебчето и мъката на родителите.
"Доктора" - без коментар  #Cussing out

# 24
  • Мнения: 2 334
Много ми е жал за родителите  Sad .А за доктора ако мога да го нарека така само мога да кажа че е изрод #2gunfire

# 25
  • Мнения: 1 559
Момичета,имат ли развитие нещата след репортажа?Ако да,дайте някое линкче да гледам или прочета,че не гледам бг тв.

# 26
  • Мнения: 1 251
Момичета,имат ли развитие нещата след репортажа?Ако да,дайте някое линкче да гледам или прочета,че не гледам бг тв.

Майката днес ще попълни отказ за кремиране, а още чака проверката от прокуратурата!

# 27
  • Мнения: 1 559
а още чака проверката от прокуратурата!

 ooooh! ooooh!

# 28
  • Мнения: 3 092
Ужасно е ...не знам какво да кажа .Наистина би било много добре ако може се направи нещо  Sad
Бих участвала и аз за разгласяване на случая, можем ли да помогнем ,момичета знае ли някой как  Tired

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Нямам думи....наистина!
Изроди! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт