Още един сайт с безплатна доставка

  • 20 799
  • 223
  •   1
Отговори
# 75
  • някъде
  • Мнения: 979
Аз така и не разбрах някой получи ли поръчка с безпл. доставка.

# 76
  • Мнения: 294
Go Maja !

Thank you for your recent order with GoJane.com.

Unfortunately, the card number you gave us ending in (xxxx xxxx xxxx 7815)
, with an expiration date of 07/09 has been declined by the issuing bank.
Often calling your issuing bank will resolve any problems with your credit
card.
Какво значи това.Че няма да ми пратят поръчката .Така ли

# 77
  • София
  • Мнения: 965
Над 45 евро ли се плаща мито  newsm78 newsm78 newsm78

Моля светнете ме над колко пари се плаща мито  Praynig

# 78
  • Мнения: 209
и аз го имам това,ти достатъчно пари ли имаш в картата защото аз се съмнявам че май  може да не ми стигат парите и ще отида до банката днес

# 79
  • Мнения: 294
да ти кажа не знам колко имам в картата но няма да ходя да проверявам че нямам време.Сигурно няма да поръчам повече не ми се занимава

# 80
  • Мнения: 0
и аз го имам това,ти достатъчно пари ли имаш в картата защото аз се съмнявам че май  може да не ми стигат парите и ще отида до банката днес

а картата ти дебитна ли е или кредитна? питам защото искам да поръчам една рокля от сайта, но е много важно да я получа. аз ще плащам с кредитна.
това с картата се е случвало и на други жени, а са имали доста пари в картата. мисля че е някякъв проблем на сайта.

# 81
  • Мнения: 16
да ви кажа според мен това е предтекст за картата за да не може да използваме безплатна доставка до тук аз като си поръчах с доставка 30$ нямаше никакви проблеми.Гадове.

# 82
  • Мнения: 16
момичета какво стана приеха ли ви поръчка с кода за безплатна доставка

# 83
  • Мнения: 0
момичета какво стана приеха ли ви поръчка с кода за безплатна доставка
тази седмица мисля да поръчвам и ще го използвам

# 84
  • Мнения: 231
Пуснах днес поръчка за 65 долара, пратиха ми веднага потвърждение на мейла. С кода от първия пост ми даде БД, дано не ми я откажат.  Peace Пише в сайта 2-4 седмици доставка, а дали ще трябва да се ходи на митница? Два чифта боти и една блузка са в пакета...

# 85
  • Мнения: 0
еми занчи ботите ще са в кутии със сигурност, аз отVS като си  поръчах обувки само един чифт ми дойдоха на пощата и на кутиятя отгоре ми пишеше че тежи 1,425 кг.
а доколкото разбрах една жена си беше поръчала 2 чифта обувки и пак на пощата, дано и ти да имаш този късмет  Peace

# 86
  • Мнения: 0
такааа и аз пуснах поръчка днес и ми даде БД и получих потърдение на мейла. даже имам линк да си проследя поръчката...
дано да не ходя до митницата Praynig

# 87
  • Мнения: 0
днес пуснах поръчката и прибавих кода за БД но ми пратиха малко по-късно мейл че този код е само за доставки до щатите и ако искам да им пратя американски адрес, ако не ще ми го пратят до тук но с 35 $ доставка.
така че най-вероятно този код не действа винаги...

# 88
  • Мнения: 231
Ох, да ви се оплача на мен какво ми се случи. Пуснах я онзи ден поръчката, бяха си блокирали в банката парите само за поръчката, защото ми прие кода за БД. И днес получавам мейл, че са ми взели и парите за доставка, тъй като кодът не важи за международни доставки. Без да ми искат съгласие, без нищо... Просто са си взели още 35 долара...Писах им веднага, че не може така и искам да ми канселират поръчката. Чакам отговор, стискайте палци!  Praynig

# 89
  • Мнения: 1 058
mimi_blanco стискам палци. Значи кода за безплатна поръчка не минава.

Общи условия

Активация на акаунт