Идеи за име на фирма?

  • 56 857
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Незная  дали  си  обмислила   да  вземеш  името  на  дъщеря си- прекрасно  име, както  и  Рая, Мия, или  нещо  от  сорта...
Във  всеки  случаи   ти  желая  най  вече  успешен  старт! smile3503

# 16
  • Мнения: 352
А нещо със Solutions?  Thinking

# 17
  • Мнения: 1 253
босилек "IT Solutions" не звучи зле

# 18
  • Мнения: 3 506
A+ Solutions (повече от отлични  Wink)

# 19
  • Мнения: 352
Еххо, и на мен това ми хрумна първо, но ми се струва, че името е по-добре да се състои от две части - едната да е нещо оригинално (или добре звучащо Wink ), а другата да подсказва за дейността на фирмата.

# 20
Аз пък мисля името на собственичката  на фирмата  или първите им букви  или срички от имената им,ако са няколко  души в това ООД и  после Софт . Тези плюсове ако ги има,може да създадат неудобства.

# 21
 Това за  Солюшънс - Solutions също може да създаде неудобства заради изписването.

Между впрочем има  софтуерна фирма Дейта Солюшънс

http://www.ds-bg.com/  ,но както и да ....

# 22
  • Мнения: 1 253
За съжаление почти всичко около което се въртя тези дни вече го има регистрирано като фирма Sad дори и идеите, които ми давате и те вече са окупирани Simple Smile)))) много фирми, много нещо има в нашата държава Simple Smile

# 23
  • Мнения: 867
По-типичните са заети със сигурност, няма как иначе. Просто избери нещо нестандартно, което ти харесва. Аз какви съм чувала,просто да паднеш.

# 24
  • София
  • Мнения: 384
ИТИ Консулт-IT Consult

Кратко и ясно.

Успех Peace

Извинявай,видях,че вече има такава,но ти можеш да прибавиш-България или нещо друго.

ИТИ Консулт-България.

Лично на мен ми харесват имена като Тангра,Хан Аспарух и т.н. ,но не винаги са подходящи.

# 25
  • Мнения: 289
"АНИТЕХ"-"ANITEH"       ,
 "АИТ"-"AIT",
"АНИТ"-"ANIT",
"АИТАХ" - "AITAH",
"АИТЕХ"-"AITEH",
"ИТАНИХ"-"ITANIH",
"ХАИТ"-"HAIT",
"ХИТА"-"HITA"

# 26
  • Мнения: 9 483
Малко да се посмеете: чудя се какъв кашкавал да взема в Метро и попадам на следното: името на кашкавала-"Стара планина" произведен от "Гавра" ООД Joy

# 27
  • Мнения: 606
А+ звучи добре.

# 28
  • Мнения: 1 253
MTV е точно такава "гавра" искам да избегна Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 312
Малко да се посмеете: чудя се какъв кашкавал да взема в Метро и попадам на следното: името на кашкавала-"Стара планина" произведен от "Гавра" ООД Joy
Ааа,и аз съм попадала на тази фирма Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт