Очакващи ЮНИ 2009

  • 16 954
  • 309
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 419
Михайлова, и аз за това си мечтая и най-силно исках още една бременност. Първия път в цялата еуфория не усетих кога дойде време за раждане и осъзнах, че съм изпуснала страхотни мигове. Сега ми се иска да е по-добре. А имах толкова лека бременност, нищо че беше двуплодна. За сега и тази върви добре - като се изключи леко гадене вечер и болки в корема, други екстри нямам. Споделяйте при вас как е  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 689
Здравейте, момичета! Аз отново съм на линия  Grinning

... Първия път в цялата еуфория не усетих кога дойде време за раждане и осъзнах, че съм изпуснала страхотни мигове...

Точно това си мисля и аз през последните няколко дни.
Мисля да се насладя максимално на бременността си. Предната си бременност, не мога да я определя като тежка, но от 4-ия месец бях с контракции и с хапчета до последно. За това и сега малко се притеснявам, но ще се оправим някак.
За симптомите - не ми се гади, но пък много често ме боли глава и мноооого ми се спи.

Лек и усмихнат ден на всички!

# 77
  • Мнения: 13
Привет на всички тумбачета!

Аз съм тазгодишна юнска мама и ви пожелавам прекрасни бременни мигове и успех на финала  bouquet

# 78
  • Мнения: 3
эдравеите момичета Hugмного се радвам эа всички вас.пожелавам ви лека бременост и много много щастие преэ наи хубавите 9месеца,и на финала эдрави и хубави бебоци twin_neutral

# 79
  • Мнения: 15
Здравейте Simple Smile
И аз съм юнска мама!
Пожелавам ви една прекрасна бременност и здрави бебчета на финала! Hug Heart Eyes

# 80
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Искам и аз да поздравя всички очакващи бебчета през юни! Пожелавам ви, мили момичета, дни изпълнени с трепет и щастливи мигове в очакване на най-прекрасното нещо в живота!
Лека и безпроблемна бременност на всяка една от вас!

Бременността ми /и двата пъти/ беше най-прекрасният период от живота ми! Пожелавам ви го, наслаждавайте му се!

# 81
  • Мнения: 753
Благодаря на всички за хубавите пожелания!Пожелавам ви и аз прекрасна бременност!

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 00:20 от ayas

# 82
  • Мнения: 28
И аз поздравявам всички бъдещи юнски мами и ви желая лека,изпълнена с много топлина и радост бременност и накрая всички да гу6кате най-сладките бебоци на света  Heart Eyes
Наслаждавайте се на всеки миг от вълшебството да носи6 и дадеш живот! Hug

# 83
  • Плевен
  • Мнения: 862
Здравейте и от нас. И ние очакваме ново попълнение през юни, засега на 7 -8 юни го смятам по различните калкулатори. НО имам голям проблем. Заедно с констатирането на бременността ми откриха и голяма киста 5-6 см. Едната лекарка каза, че няма проблем и ако расте през 4 месец може да се махни без да се влияе на бременността. Но втора каза, че е по-добре да махна бебето /че без туй ми е второ, пък и е скоро след първото  #2gunfire #2gunfire #2gunfire/ и да си следя кистата. Много се притесних и сега ще търся и трето мнение. На прочетох тук там и видях, че е често явление, понякога изчезват, понякога не, но не е чак толкова страшно. Та стискайте палци всичко да е наред и да продължаваме да обменяме тук "бременна" информация и през юни да се поздравяваме със сладки и здравички бебчета. Леко бременеене на всички мами!  Hug

# 84
  • Мнения: 753
Anyto, стискам ти палци, само положителни мисли и много успех!

# 85
  • Мнения: 8
Честито на всички очакващи своите бебчовци през юни! Няма нищо по-прекрасно от това да бъдеш юнска мама Peace, нищо че аз родих на 31,05,2008 hahaha



anyto,
незнам какво киста са ти открили, но не се отчайвай!!! На мен в четвъртия месец ми откриха миома-8см след 9-10 гледания на видеозон, казваха ми какво ли не-"че няма да мога да родя"/изобщо/, "че ще може само секцио" -това не ме притесняваше особено, "че е опасно" и т.н.само моятя лекарка, тази при която се установих в крайна сметка и при която родих ме окуражаваше.
Е имах лека бременност и родих нормално, без упойка, бързо и според доки лесно-като пушка.

Стискам палци и при теб да е така newsm10


Желая на всички лека, безпроблемна бременност! Hug

# 86
  • Мнения: 2 176
multimodal, честито!  Simple Smile

Лека бременност и здрави бебчета на финала, момичета!

Благодаря ти, мила!   bouquet
Също и на другите юнски мами, които вече си имат бебенца.  family4

anyto, не се тревожи, често тези кисти търпят обратно развитие и се резорбират от организма за първите няколко месеца.
Бременноста е голямо лекарство за доста женски проблеми.

# 87
  • София
  • Мнения: 873
здравейте бъдещи юнски мам4ета.
4естито и от мене и много се радвам 4е то4но през юни ще станете мами. самата аз съм мама на юнско моми4енце и самата аз съм родена на 5 юниSimple Smile) прекрасен месец!
наслаждавайте се на бремеността и и не спирайте да се движите. това е от огромно зна4ение и за вас и за бъдещето ви раждане. самата аз плувах до седмица преди да родя /сигурно и още щях ама ми свърши картатаSimple Smile)/ и след това родих доста лесноSimple Smile
целувки и хубава седмица

# 88
  • Плевен
  • Мнения: 862
Много ви благодаря за милите думи и за подкрепата  Hug
И аз знам, че бременността е лек за много женски болести, включително и за кистите, така, че имам голяма надежда. Тези дни ще си консултирам и с други специалисти и ще пиша какво е станало. И амо да се окаже, че са ме плашили от финансови интереси, направо ще  #Cussing out
Желая лек, слънчев и усмихнат ден на всички ви! Аз да ви кажа, че хич не ми е лошо, само се чувствам леко отпаднала и ми е тежко като нося малката, защото тя е 10 кг. Но като знам първата бременност от първия до последния ден бях като парцал, сега просто ми е песен. Дано да продължи да е така. Спаделете какво пиете когато ви е лошо и за сутрешното неразположение. На мен засега лекарката ми предписа Дуфастон и витамини Нео Вит.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 919
Здравейте и от мен. Честито на всички бремелинки! Аз съм на 23 години от Варна и съм бременна в 7 г.с. На 6 ден от закъснението (01.10) си направих тест, който беше положителен. На 04.10 отидох на лекар и видяхме точицата. Вчера на 12.10. се появи силно кървене, но без болки и отидох веднага на лекар. Каза ми, че имам отлепване на плодния сак в горната част, но пък хубавото беше че долови сърдечна дейност. Сега ще полежа 1 седмица вкъщи и ще се моля всичко да е наред. Кървенето спря още снощи, пия лекарства Но шпа и Дуфастон и Фолиева киселина естествено и дано да се размина и юни месец да се сдобия с живо, здраво и хубаво бебенце. А, иначе, откакто забременях единственото по-различно е, че по-трудно се храня - стомаха нищо неще, всеки ден по 3-4 минутки си ме боли корема - досущ менструални болки, ей така да не забравя какво е  Simple Smile и гърдите започнаха да растат и да натежават и последно, незнам дали си въобразявам, но май зърната ми започват да стават по-изразителни. И аз по-плосък корем досега не съм имала - всичко квото хапна за час - два го няма и ми стържи на празно стомаха.  Laughing
Пожелавам успех на всички и леко и безпроблемно бременеене. Да ми стискате палци всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт