На разходка или на кафе ходи с мама монтанското дете

  • 15 127
  • 272
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 315
bdbaloni
  baloniЧестит рожден ден на Светли  baloni
 

# 31
  • Мнения: 4 753
               
                                Честит рожден ден на Светли!!!   


                     

# 32
# 33
  • Мнения: 210
Честит Рожден ден на Светли!

С пожелания за здраве,щастливо детство и късмет в живота!Весело изкарване на празника!

# 34
  • Мнения: 43
Благодаря ви за поздравите,майчета! Hug

# 35
  • Мнения: 42
                               ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Светли

           Пожелаваме му здраве, щастие, късмет и безгрижни детски години
         newsm59  ura baloni baloni cook


Момичета ние ще си бъдем на Монтана от Петък до Неделя ако искате можем да си спретнем една малка срещичка някъде.
Много ще се радвам да се запознаем и видим с Вас.

 

# 36
  • Мнения: 3 315
аз съм сагласна  Peace  само да не съм на село

# 37
  • Мнения: 599
ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН  НА  СВЕТЛИ  !   bdbaloni  baloni  bdbaloni

Ка сте момичета?
Не само при вас е било гадно времето.
Чак днес тук се прокрадва слънчице, но пък за сметка на това вятъра е силничък, та все е дно слънцето го няма.

черен шоколад, сина ми беше с такъв проблем и го оправихме с антибиотик след куп изследвания обаче.
Ако искаш пиши на лични, за да ти обясня за какво става въпрос.

# 38
  • Мнения: 196
 bdbaloni Честет Рожден Ден на Светли и от нас!Да расте умен ,здрав и усмихнат за радост на мама ,тати и кака happy bd.Весел празник  Party

# 39
  • Мнения: 11
bisssy имам едно малко питане към теб относно малката булка Мари  Simple Smile. Откъде взехте роклята за малката булка?Купихте ли я или я взехте под наем(ако има изобщо).Предварително ти благодаря за отговора   bouquet.Хубав ден! Hug

# 40
  • Мнения: 196
Нашата рокля ни е подарък от майката на булката  Grinningнесъм питала от кеде я е купила ,но в Аско Деница има под наем има и  да се продават  Rolling Eyesнезнам какви са и цените тъй като два пъти ходех за цветле за косата и двата пъти неработеше,а в този на младежкия булченски само продават роклички даже правят и по-поръчка...

# 41
  • Мнения: 4 753
аз съм сагласна  Peace  само да не съм на село

Със сигурност ще си е на село... Само ни дебне да спретнем среща и си отива на село...   Whistling

# 42
  • Мнения: 3 315
аз съм сагласна  Peace  само да не съм на село

Със сигурност ще си е на село... Само ни дебне да спретнем среща и си отива на село...   Whistling
   да бе да  Whistling 

bisssy  кво става  Thinking   свързахте ли се с майсторите

# 43
  • Мнения: 196
Още несме ги търсили ,но тази седмица да се надявам че ще стане  .Така ни е омръзнало  ooooh!от ремонти и майстори  Hugхубавото е че са останали само довършителни работи и не толкова належащи.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт