LaRedoute - кодове - 12

  • 41 868
  • 617
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Здравейте, някой може ли да даде друг код за намаление на фотоапарата тъй като до вчера 22551 го намаляваше а днес вече не работи. може би защото е само 1 артикул тъй като с повече става. Извинете за притеснението.
Благодаря предварително


Не може да имаш само фотоапарата в поръчката. Сложи още нещо и пробвай пак!  Peace

# 16
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Здравейте, някой може ли да даде друг код за намаление на фотоапарата тъй като до вчера 22551 го намаляваше а днес вече не работи. може би защото е само 1 артикул тъй като с повече става. Извинете за притеснението.
Благодаря предварително


Не може да имаш само фотоапарата в поръчката. Сложи още нещо и пробвай пак!  Peace
стана благодаря само с още 1 артикул аз сложих това http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5925657& … ue&ksource=-1

# 17
  • Мнения: 99
Здравейте момичета!
Темата е много полезна, така подробно е написано всичко - поздравления  mamaB! За начинаещи като мене е от голяма полза.
Изчетох всичко и се опитвам и аз да въведа код, за да получа някакво намаление. Някои кодове ги приема, изписва ми това съобщение:Je bénéficie d'un code offre spéciale : , обаче нищо не се променя в кошницата Confused
Имам поръчки, на които има горе вляво червения надпис за колекция есен/зима 2008. Нали тях мога да ги намаля, или нещо не съм разбрала?

# 18
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Не си изпълнила някое условие на кода пробвай.

# 19
  • Мнения: 99
Токущо пуснах втората си поръчка-задейства се кода с подарък покривката за маса с 6 кърпи - много съм доволна! Laughing
 Ще схвана какво точно да правя - благодарение на вас тук- още веднъж ви поздравявам всички !
Като получа пратките ще ви се похваля!
Приятна неделя ви желая! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 263
49514 с този код поръчах кърпите. Не съм слагала продукт на So home. Може би кода си действа за подаръка и без такъв продукт, но не дава БД Rolling Eyes

опа забравих Embarassed Старотна работа mamaB !!!  bouquet 
 
 
 

# 21
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Здравейте отново! Mr. GreenДълго време липствах,но отърване от мен няма  Mr. Green,пак съм на линия Laughing
Изпуснала съм две три теми,но се надявам да ги наваксам ooooh!.
Пуснали са ми много кодове на меила ,но нещо никои от тях не ми харесва Rolling Eyes.Чакам нов код за -15 евро и подарък ако може Mr. Green
Пратили са ми каталог,но предполагам и на всички вас са ви пратили,много съм доволна Party

mamaB почвам да чета страхотния първи пост и да пробвам кодчетата.Благодаря ти много за положения труд  bouquet

# 22
  • Мнения: 639
Atrakcia с 22179 ги намаля до 70,но пък ти маха доставката и дава подарък тренча,което излиза малко повече от 21350 с подарък чантата.За по-голямо намаление май не става  newsm78 Има кодове,които приема,но може би трябва да се сложи още един артикул ненамален ,за да се задейства...  Rolling Eyes

А на всички ви благодаря,но заслугата е обща,а това,което написах изхождайки от своята позиция е за да обясня,защо се правят забележки.Не слагам никога под общ знаменател хората и разбира се ,че много по-голям е процента на тези момичета,които четат.За тях също е дразнещ този проблем.Просто е ясно,че той няма да се реши имайки предвид какво е и в другата тема.И колкото и да обичам да си се шегувам/къде и кога разбрана къде и кога не  Laughing / този път съм си сериозна  Grinning това е последната ,която пускам аз.Така че който се амбицира за следващите ако мога да помогна с нещо - нека ми пише на лични  Hug Иначе знаете,че и аз съм си пристрастена и ще се ровя в сайтовете,а като открия нещо ново - то е ясно,че първо с вас ще го споделя  Laughing Hug

# 23
  • Мнения: 1 685
 Peace41912-този го получих с "дебелия" Laughingкаталог-не видях/или недогледах/ да е писан-дава хубава черна чанта,но не знам как да я покажа/нямам скнер/

А сега един въпрос за 22594-действа на стар мой акаунт и ми дава дюшека и 6 tasses  Crazy-обаче горе в червено поле ми изписва това-
  Pour bénéficier de l'offre parrainage, veuillez vous identifier-което превеждам като За да се възползвате от офертата за спонсорство, моля
посочете
- newsm78 какво ще рече това-че няма да го прати и иска някакво допълнително условие или смело да пускам Thinking

# 24
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
За код envie има ли някакво условие? Дава ми го валиден, но не ми маха доставката.

# 25
  • Мнения: 5 026
Atrakcia с 22179 ги намаля до 70,но пък ти маха доставката и дава подарък тренча,което излиза малко повече от 21350 с подарък чантата.За по-голямо намаление май не става  newsm78 Има кодове,които приема,но може би трябва да се сложи още един артикул ненамален ,за да се задейства...  Rolling Eyes

Мерси много   bouquet За кой тренч, обаче,  става дума, защото аз имам един, да не го дублирам  Thinking

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Peace41912-този го получих с "дебелия" Laughingкаталог-не видях/или недогледах/ да е писан-дава хубава черна чанта,но не знам как да я покажа/нямам скнер/

А сега един въпрос за 22594-действа на стар мой акаунт и ми дава дюшека и 6 tasses  Crazy-обаче горе в червено поле ми изписва това-
  Pour bénéficier de l'offre parrainage, veuillez vous identifier-което превеждам като За да се възползвате от офертата за спонсорство, моля
посочете
- newsm78 какво ще рече това-че няма да го прати и иска някакво допълнително условие или смело да пускам Thinking

аз го разбирам, че не си си влезнала в акаунта

МамаВ, благодаря за положения труд, следващата мога аз да я пусна, ако искаш   bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 4 705
mamaBsmile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 за оформянето на тази и предишните теми.

# 28
  • Мнения: 639
Atrakcia   не го знам как изглежда,но ето за различните размери - пробвах с първия ,а може да се включи някой,който го е получил
22179 - 42/44, 22187 - 46/48, 23329 - 50/52, 23337 - 54/56 - 15?/30? за ненамалени артикули от колекцията на Taillissime + БД  + подарък тренч


Тео да не ти иска да посочиш друг клиентски номер newsm78 Пробвай да продължиш направо и ако те пусне на следваща стъпка може би няма да имаш проблем/пък ако трябва ще се върнеш с back/  Rolling Eyes

змейковица,мила  Laughing не аз ако искам,а ти ако искаш  Laughing Ще ти пиша на лични  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 178
Да попитам нещо!
От менюто: mon espace client>mon offres speciales
Ми излиза следното:

EXCEPTIONNEL !!! Jusqu'à 75? de réduction même sur les MARQUES !!!

Mon code offre spéciale .........

20? de réduction pour 60? d’achats et plus ou 40? de réduction pour 125? d’achats et plus ou 75? de réduction pour 230? d’achats et plus. Offre valable dans les collections FEMME, LINGERIE, BEAUTE, ENFANT, HOMME, SPORT, LINGE DE MAISON, MEUBLE-DECO, LITERIE et sur TOUTES LES PAGES VERTES ET PRIX VERTS La Redoute Automne-Hiver 2008/2009 (sauf pages rouges, prix rouges, prix mini, articles Repetto et Converse). Valable également dans les collections Automne-Hiver 2008/2009 Taillissime (sauf pages rouges), AM.PM., So'Home (sauf p22-23 et articles signalés dans le catalogue) et Anne Weyburn. Offre valable une seule fois jusqu'au 30 Septembre 2008 dans les collections indiquées, et non cumulable avec une autre offre. Valable sur laredoute.fr hors nouveautés, exclusivités, produits déjà démarqués et articles Repetto et Converse. La réduction sera répartie sur chacun des articles, et éventuellement au fur et à mesure de leur facturation. Non cumulable avec une autre offre.

Това код за отстъпка ли е?
Когато сложа отметка в check box и мога да пазарувам със съответната отстъпка, така ли е? Нямам нищо изпратено  на мейла!

Общи условия

Активация на акаунт