LaRedoute - кодове - 12

  • 41 930
  • 617
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 15
Здравейте!

Може ли някой да ми каже каква е ползата от код 18376?

Благодаря предварително за отговора!

# 77
  • Мнения: 777

Стига бе!!! Сериозно ли???  newsm12 smile3515

И аз получих надуваемия матрак - доволна съм, харесва ми. Изпробвахме го и ни удържа  Mr. Green Единствено интегрираната система наистина не струва... с нея можеш да надуваш цяло денонощие.  Confused

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 13:06 от неРАХОВА

# 78
  • Мнения: 3 216
Днес си получих поръчка с кода за тренча, но вместо него са ми пратили някакво кафяво джинсово сако  #Cussing out Чудя се дали е изчерпан или просто са объркали - има ли някой с подобен проблем? Във фактурата си пише - тренч. По-късно ще пусна и снимка на сакото.

# 79
# 80
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
При мен работи само на акаунта на които ми е пратен Peace,явно е персонален.

Днес и аз си взех дюшека.Още не съм го разпечатала,но да попитам,щом се надува трудно с интегралната система,с какво друго може да се надуе.В смисъл може ли да се надуе с помпа от колата или с компресор например newsm78Съжалявам ако сте го обсъждали но още не съм наваксала с пропуснатите теми Embarassed

Сака на лафума също ми хареса много Peace
И преди време бях си кореспондирала с редутци(то не аз ами мама б) за липстващ подарък,за които в краина сметка казаха,че ще ми пратят в наи скоро време.Ами така и не си го получих.Ама караи.Смятах да си го поделим с мама б,но работата не стана.

# 81
  • Мнения: 5
Днес си получих поръчка с кода за тренча, но вместо него са ми пратили някакво кафяво джинсово сако  #Cussing out Чудя се дали е изчерпан или просто са объркали - има ли някой с подобен проблем? Във фактурата си пише - тренч. По-късно ще пусна и снимка на сакото.

Такова ми пратиха миналата зима с кода за кафявия тренч, който също намаляше доста/ в евро/.  ooooh!

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
Днес си получих поръчка с кода за тренча, но вместо него са ми пратили някакво кафяво джинсово сако  #Cussing out Чудя се дали е изчерпан или просто са объркали - има ли някой с подобен проблем? Във фактурата си пише - тренч. По-късно ще пусна и снимка на сакото.

А случайно да ти пише нещо със ситни буквички под наименованието на подаръка  Wink
Най-редовно се случва - със дребните букви обясняват, че се е изчерпал подаръка и ти го заменят

# 83
  • Мнения: 3 216
змейковица, пише, ама кой да чете  ooooh! Сега погледнах  Embarassed

Така, за информация кодът е 19283 - за черния тренч, размер 38/40. За другите номера - може и да не е изчерпан. Ето снимки на сакото, да знаете какво да очаквате вместо тренча: http://www.pam219.snimka.bg/album.php?album_id=187575&pid=7960999.

# 84
  • Мнения: 1 140
Петя, от коя дата ти беше поръчката с тренча?

# 85
  • Мнения: 3 216
Петя, от коя дата ти беше поръчката с тренча?

От 16.09.  Peace

# 86
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
Днес си взех поръчката с кода за Лафума - много ми хареса сака и ме е яд, че другия код не проработи Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 2 643
благодаря chokolinka Simple Smile

а с какжо намаляте детските играчки? някой беше писал в предишната тема, уж си записах, ама не мога да нямеря къде записах Sad
Кодовете,които намалят играчки/стига да не са при мини/ са 13366 и 21911  Peace

red shoe пробвай тук



на мен не ми ги намаля Sad какво трябва да е изпълнено освен това в кошницата да са ненемалени играчки?

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 4 742
змейковица, пише, ама кой да чете  ooooh! Сега погледнах  Embarassed

Така, за информация кодът е 19283 - за черния тренч, размер 38/40. За другите номера - може и да не е изчерпан. Ето снимки на сакото, да знаете какво да очаквате вместо тренча: http://www.pam219.snimka.bg/album.php?album_id=187575&pid=7960999.

На една от моите фактури пишеше същото нещо - че подаръкът е изчерпан и заменен с друг, а всъщност в колета си беше подаръкът, който поръчах, не беше друг.  Grinning

# 89
  • София
  • Мнения: 113
Току що пробвах с код 13366 намали ми ненамалени.Нови,мини и руж не ми намали.

http://www.laredoute.fr/vente-la-trottinette-hello-kitty.aspx?pr … egoryid=49105848-това с 8е+доставка която остана 1Е

http://www.laredoute.fr/vente-set-promenade-pour-poupee-bayer.as … egoryid=49105848-това също.

Пробвай

Общи условия

Активация на акаунт