LaRedoute - кодове - 12

  • 41 879
  • 617
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 697
чувалчето го имаше и миналата година по същото време,една мама го беше получила-не било нещо кой знае какво.
ларедутците през определен период въртят подаръците и кодовете де.значи да очакваме включване още с оферти за сушоари,лампи и други разни Peace

Виждала съм чувалчето на снимка на Монда - доста тънко и бледо е, според мен.

# 601
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Извинявам се, момичета, ако съм пропуснала някой да не би да е пускал това :

http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=a1564d2247e3f60d15

Някой може ли да ми обясни за какво става въпрос  Praynig Разбирам, че става въпрос за новата колекция и че важи до 13, но друго не разбирам  Embarassed
Погледни 5 поста над твоя  Peace

# 602
  • Мнения: 528
 ooooh! Embarassed Съжалявам   bouquet

# 603
  • Мнения: 535
мама В благодаря!  bouquet
Вчера като пробвах останах с впечатлението,че 22977 ми дава жирафската чанта,намаление на PRI VERT и БД.
Но днес БД ми се задейства чак като мина 100 евро. newsm78

НА мен пък и над 100 не ми дава БД  Simple Smile

# 604
  • Мнения: 535
Днес получих писъмце, че послучай юбилея на ларедут има БД с код 27367 (не знам персонален ли е или не), при стойност в кошницата повече от 45 евро. Ама нещо не сработва. Дали защото са ми само намалени стоките?

И аз имам в кошницата само намалени стоки (при това доста намалени) и ми дава БД с този код  Peace

# 605
  • Мнения: 639
мама В благодаря!  bouquet
Вчера като пробвах останах с впечатлението,че 22977 ми дава жирафската чанта,намаление на PRI VERT и БД.
Но днес БД ми се задейства чак като мина 100 евро. newsm78

НА мен пък и над 100 не ми дава БД  Simple Smile
Кода намаля 15 от 40 евро от Не намалени от новата колекция и при остатък 40 евро след намалението/без доставката/ дава БД.Тоест трябва да имате артикули на стойност поне 55,да намали 15,да останат 40 ,които да не включват доставката и дава БД /и естествено да не са при мини Peace
Понякога трябва сумата да е сбор от няколко артикула а не само един скъп/в случая не е така,но да го имате предвид/   Grinning

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 13:51 от mamaB

# 606
  • Мнения: 329
Сега пуснах поръчка с кода за тренча 47171 и ми я прие хем ми е първа поръчка но ме интересува кой размер е и как да разбера ?

Благодаря предварително !

Видях на пръва страница кой размер е .

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 13:26 от BARBORANA

# 607
  • Мнения: 7
получих това някой ще каже ли за какво става въпрос оферта за почивка ли е какво е http://mail62.abv.bg/app/j/openmessage.jsp?fid=10&mid=301725 … p;rr=0&tid=60

# 608
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
мама В благодаря!  bouquet
Вчера като пробвах останах с впечатлението,че 22977 ми дава жирафската чанта,намаление на PRI VERT и БД.
Но днес БД ми се задейства чак като мина 100 евро. newsm78

НА мен пък и над 100 не ми дава БД  Simple Smile
Кода намаля 20 от 45 евро от Не намалени от новата колекция и при остатък 45евро след намалението/без доставката/ дава БД.Тоест трябва да имате артикули на стойност поне 65,да намали 20,да останат 45 ,които да не включват доставката и дава БД /и естествено да не са при мини Peace
Понякога трябва сумата да е сбор от няколко артикула а не само един скъп/в случая не е така,но да го знаете/   Grinning
На мен ми намаля 15 от 40 евро,дава ми чантата подарък  и над 40евро след намалението ми дава БД. Rolling Eyes
 pepina78  отваря ти се начална страница на abv.bg.На първа страница на темата има подробно обяснение как се пуска линк Peace

# 609
  • Мнения: 639
 Blush объркала съм сумите с другия код  Blush Сега ще ги редактирам,но поне принципа е този  Grinning Peace

# 610
  • Пловдив
  • Мнения: 4 141
Хайде на новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=337758.0

И моля с по-малко запис -и Crazy Peace

# 611
  • Мнения: 60
Току що получих това Mon code offre spéciale 68446-40% sur VOS 2 ARTICLES PRET-A-PORTER préférés dans les collections FEMME, LINGERIE, ENFANT, HOMME La Redoute Automne-Hiver 2008/2009 (hors pages vertes, prix verts, pages rouges, prix rouges, Prix Mini)*. -35% sur TOUS VOS ARTICLES TEXTILE choisis dans les collections FEMME, LINGERIE, BEAUTE, ENFANT, HOMME, LINGE DE MAISON La Redoute Automne-Hiver 2008/2009 (hors pages vertes, prix verts, pages rouges, prix rouges, Prix Mini)*. -25% sur TOUTES LES PAGES VERTES ET PRIX VERTS et dans toutes les collections MEUBLE DECO, LITERIE, PETIT ELECTROMENAGER, SPORT La Redoute Automne-Hiver 2008/2009 (hors pages rouges, prix rouges, Prix Mini, articles Repetto et Converse)*. -25% valable également dans les collections Anne Weyburn, Taillissime (hors pages rouges), AM.PM., So'Home (sauf pages 22-23 et articles signalés dans le catalogue) et Solutions Maison Automne-Hiver 2008/2009*. * Offre valable une seule fois jusqu'au 13 Novembre 2008 dans les collections indiquées, et non cumulable avec une autre offre. Les réductions ne sont pas ouvertes aux nouveautés, exclusivités, produits déjà démarqués et articles Repetto et Converse.   Изгодно ли ми е или да ползвам друг код!Извинявам се но за първи път ще поръчвам.Благодаря ви

# 612
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Току що получих това Mon code offre spéciale 68446-40% sur VOS 2 ARTICLES PRET-A-PORTER préférés dans les collections FEMME, LINGERIE, ENFANT, HOMME La Redoute Automne-Hiver 2008/2009 (hors pages vertes, prix verts, pages rouges, prix rouges, Prix Mini)*. -35% sur TOUS VOS ARTICLES TEXTILE choisis dans les collections FEMME, LINGERIE, BEAUTE, ENFANT, HOMME, LINGE DE MAISON La Redoute Automne-Hiver 2008/2009 (hors pages vertes, prix verts, pages rouges, prix rouges, Prix Mini)*. -25% sur TOUTES LES PAGES VERTES ET PRIX VERTS et dans toutes les collections MEUBLE DECO, LITERIE, PETIT ELECTROMENAGER, SPORT La Redoute Automne-Hiver 2008/2009 (hors pages rouges, prix rouges, Prix Mini, articles Repetto et Converse)*. -25% valable également dans les collections Anne Weyburn, Taillissime (hors pages rouges), AM.PM., So'Home (sauf pages 22-23 et articles signalés dans le catalogue) et Solutions Maison Automne-Hiver 2008/2009*. * Offre valable une seule fois jusqu'au 13 Novembre 2008 dans les collections indiquées, et non cumulable avec une autre offre. Les réductions ne sont pas ouvertes aux nouveautés, exclusivités, produits déjà démarqués et articles Repetto et Converse.   Изгодно ли ми е или да ползвам друг код!Извинявам се но за първи път ще поръчвам.Благодаря ви


Има нова тема

# 613
  • Мнения: 59
mamaB поздравления за поста   bouquet
Повярвай чете се и първата страница и цялата тема. На един, който не чете и пуска код, имащ го 2 поста по нагоре се падат сигурно 10 пъти повече хора, които само четем и се включваме рядко. Следя темите от 3 месеца и имам не повече от 2 поста, все някой ме е изпреварил с офертата или не я разбирам добре и изчаквам някой да я постне, но и да я обясни.
Та се надявам решението ти да се откажеш да не е окончателно!

MAMA B, присъединявам се  абсолютно към  това мнение!!!!!!!!!!!!на мен  лично  ми се струва , че организацията на инфото  си е доста стройна ,благодарим за спестеното време!- на всеки му липсва-

# 614
Днес си получих поръчката с подарък Полареното сако Hug
Снимки ще дам след малко....иначе е срахотно newsm44
:shock:maneeeeeeee sega i az go vidqh tova sakence jestoko e ubiec samo edno ne shvanah kaka e v koda????????/sega 6te bada podredena ama kakato pove4eto mai4eta tuka hi4 nqmam vreme da 4eta porazlistih ama ne go vidqh sorrry newsm78

Общи условия

Активация на акаунт