Koга се разделихме с количката?

  • 3 438
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 201
До 1г.6м. я ползвах.

# 46
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Все още сме с количка. Върви 10 метра и иска да го нося.

# 47
  • Мнения: 274
Още ползвам количка,ако сме без количка ходи малко и след това ме кара да я нося,а някой път не иска и да се вози,а да бута количката,зависи в какво настроение е  Laughing

# 48
  • Мнения: 2 643
Ооо,до две години и няколко месеца и двете деца бяха в количката.Малката с радост би се придвижвала още с нея,но като се местихме в новото жилище не я взехме.Замислям се за колело-триколка,но сякаш вече е голяма и за него newsm78

# 49
  • Мнения: 2 587
Разделихме се с количката веднага след като проходи и то защото самата тя не искаше да седи в нея,но и всичко ни е наблизо и не сме имали много дълги преходи.При по-продължителни разходки сядахме да си починем винаги когато се умореше.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 773
От 3 месеца ползваме изключително рядко количката. Ако реша да излизам на разходка по-далече, трябва да я монтирам в нея още от апартамена, защото сваля ли я във входа, вече не иска да се качи. По същата причина, ако изляза с колата, сваля ли я, няма качване в количка. Около нас има доста детски площадки, пазар, магазини, така че има къде да обикаляме, а иначе с колата.По принцип, когато върви си върви, не мрънка да я нося /не, че нямаше и такъв период/. Смятам, не ми е необходима толкова много, а и няма да се возим до първи клас я.

# 51
  • Мнения: 4 555
Ох, много болна тема.
Дъщеря ми не понася количката, едвам я слагам вътре.
Не понася и да я нося. И въобще всичко, което и ограничава свободата на движение и избора на посока. Дава да я нося най-много 10 крачки и после започва да се огъва, за да се измъкне.
От миналата седмица излизаме без количка и е страшен зор. Не мога да я накарам да върви в определена посока. Само да разбере на къде искам да тръгнем и хуква с всичка сила точно в противоположната посока. Днес даже се изтърси по очи от бързане.
Не ми остава друго, освен да се заредя с непукизъм и да се разхождаме където на нея и е интересно, а с времето сигурно може да я науча да върви в определена посока, като понаучи пътя до градинката  newsm78

# 52
  • Мнения: 2 039
Още я ползваме понякога, за по-дълги разстояния. Не виждам какво общо има това с мнението на разни хора-ми да дойдат те да го носят на ръце след 100м.  Crossing Arms

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 241
На 2 годинки се разделихме с возилото. Тогава вече можеше да върви на по-дълги разстояния. Е, известно време тати го носеше на рамената си, когато беше крайно изморен.  Wink
Ако го нямаше таткото, сигурно щях да задържа количката още няколко месеца.

# 54
  • Мнения: 668
Предполагам ,че на пролет вече ще се разделим с нея.Не иска и сега да се вози,но я взимам понеже се уморява.Проблема ни е ,че се вози прав  hahaha

# 55
  • Мнения: X
На 1г. и 2 - 3 месеца, дойде зима и я прибрахме, така си и остана неизвадена.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 10 352
И ние още си я ползваме.Сина ми си ходи много добре, но след 20-30 метра вдига ръцете да го нося и то не защото се е изморил.Сутрин го водя на ясла с нея и не мога да си представя да нося него, раницата му и дамската си чанта до яслата и от там да бягам за работа.Въобще не ме интересува кой какво казва и си мисли.Ще я ползвам до когато ми се налага.

# 57
  • Мнения: 9 814
На 1 г. и 8 м. зарязахме окончателно МПС-то.
И то не по мое желание Mr. Green

# 58
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Все още я ползваме

# 59
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ние се разделихме малко по късно с количката - на 2 годинки и малко. Не че сме излизали само с нея, но като пазарувах ми беше по удобно да е с мен заради багажника. Освен това като се измори от търчане нямаше начин да го нося до вкъщи барабар с торбите с лопати, камиона и т.н. После ни хвана зимния период и сменихме количката с шейната.

Общи условия

Активация на акаунт