Как да открия човека????

  • 2 176
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Може да е мъжа ти да ти замаже очите като си разбрала, че той си пада и по мъже.  newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=333792.0

Ама това е само предположение.

Като прочетох темата, аз пък си помислих, че може да е някой от почитателите на мъжа и.
Няма как да е мъжа и, защото нали по описанието щеше да го разпознае. Thinking

# 16
  • Мнения: 2 448

Като прочетох темата, аз пък си помислих, че може да е някой от почитателите на мъжа и.
Няма как да е мъжа и, защото нали по описанието щеше да го разпознае. Thinking

Зависи дали продавачката е дала вярно описание, или и тя е в играта.  Mr. Green А може и да е пратил новия си приятел да направи покупката вместо него.  Joy

tobeornottobe, искаш да се посмеем, ами ние това и правим.  Wink Смеем се на простУтията.  Joy

# 17
  • Мнения: 212
То човек не може и да се посмее малко от байганювщина

Според мен нещата изобщо не са за смях. Проблемът е сериозен и трябва да се отнесем сериозно към него.
Щом някой ти е купил пръстен значи е със сериозни намерения. Очаквай скоро предложение за брак.
Кажи поне колко струваше пръстена за да ти завидят повече хора...

# 18
  • Мнения: 2 388
Права си Пасинет.  Нещата явно са по-сложни.

Ако продавачката чете тук, моля да внесе яснота по въпроса. Naughty

Според мен нещата изобщо не са за смях. Проблемът е сериозен и трябва да се отнесем сериозно към него.
Щом някой ти е купил пръстен значи е със сериозни намерения. Очаквай скоро предложение за брак.

Боре, тя момичето засега е омъжена.

# 19
  • Мнения: 212
Боре, тя момичето засега е омъжена.

Абе омъжена... Спорен е въпросът според мен колко е омъжена...

Еххххххх защо и на мен не ми се обадят така някой ден от някой магазин и да ми кажат - Елате да си вземете новия Мерцедес... ей мечти...

# 20
  • Мнения: 2 196


От комшията на третия етаж, средния вход, крайния апартамент в ляво е.

# 21
  • Мнения: 145

Като прочетох темата, аз пък си помислих, че може да е някой от почитателите на мъжа и.
Няма как да е мъжа и, защото нали по описанието щеше да го разпознае. Thinking

Цитат
Зависи дали продавачката е дала вярно описание, или и тя е в играта.  Mr. Green А може и да е пратил новия си приятел да направи покупката вместо него.  Joy

tobeornottobe, искаш да се посмеем, ами ние това и правим.  Wink Смеем се на простУтията.  Joy
Е не. Тук вече подпалих. А бе ти като се имаш за велика и като си чел темата, що не порасъждаваш малко да вземеш някакво адекватно мнение по въпроса., ами търсиш игла в купа сено. От де се извъди такъв голям детектив че, на бързо скалъпи нещата. Ама не - тя злобата те е довела до това мислене. Щом видиш че някой е щастлив - хоп веднага да го потопиш обратно в морето, като си задаваш въпроса - а бе ад жаба що се на другите хубави неща се случват, а на мен не.Ами няма да ти се случат, докато не си разшириш малко ориенталския манталитет. Хайде да не си отварям повече устата та лошо става.
Една хубава тема и подобни успаха да я развалят

# 22
  • Мнения: 145


Цитат
От комшията на третия етаж, средния вход, крайния апартамент в ляво е.
Joy Joy Joy Joy Ох , тук вече падам от коня   Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 2 196
Joy Joy Joy Joy Ох , тук вече падам от коня   Joy Joy Joy
Ти си падай спокойно, само дръж здраво пръстена. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 448
Ух, умирам от злоба и това си е.   Какво да се прави такава съм си злобна и завистлива.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 145
Joy Joy Joy Joy Ох , тук вече падам от коня   Joy Joy Joy
Цитат
Ти си падай спокойно, само дръж здраво пръстена. Mr. Green
Joy Joy Joy Споко, няма да го изтърва Joy Joy

# 26
  • Мнения: 2 196
Ух, умирам от злоба и това си е.   Какво да се прави такава съм си злобна и завистлива.  Mr. Green
Всичко идва от просУтията.Да знаеш. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 25 615

Еххххххх защо и на мен не ми се обадят така някой ден от някой магазин и да ми кажат - Елате да си вземете новия Мерцедес... ей мечти...

Има едно важно условие, обаче. Първо жена ти трябва да обърне резбата, чак тогава съдбата ще те компенсира с Мерцедес.  Peace

# 28
  • Мнения: 12 665
Ей, разкри ме. От мен е, тобе. Прочетох, че някой в семейството обърнал резбата и се надявах да си ти.

# 29
  • Мнения: 2 388
Снимка на пръстена дали не може да видим? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт