СТРАСТИ - класиране, записване, ГРАДИНИТЕ В СОФИЯ

  • 94 884
  • 1 846
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 644
Ами според мен проблема на директорката е друг...
Тя има "нали4ни" 25 деца и 5 деца ,коитосамо се водят ,4е са на градина...Плащат 1/2 от таксата ,но не посещават градината...
Доколкото знам,се приемат толкова деца,колкото е легловата база...

В момента сина ми е 4та резерва ...отбих се до ОДЗто да говоря с директорката,имаме ли някакъв шанс...
Каза ми ,да из4акам до 10 октомври,защото още не е внесла промените в сайта???? и 4е ,да,сина ми е вътре!
Няколко деца нямало да ходят на градина,но ще си пазят местата,плащайки 1/2 такса и така ще може да влезне сина ми!
Но явно трябва да мине време ,за д аможе да се запише ново дете!?
Може ли някой да разтълкува тази "система" ?

# 16
  • София
  • Мнения: 268
Нищо не знам за тази система, но моята дъщеря не е записана, нито плащам половин такса, просто е чакащ номер едно вече повече от месец.
Явно въпреки системата, практиката в различните детски градини е различна.

# 17
  • на път
  • Мнения: 2 804
Мили мами, видях инфо от 24.09 за нова ДГ в Младост 1 зад 40 блок - ОДЗ 26. Отваря на 1.11.2008. Има още места ....

# 18
  • Мнения: 3 695
Мили мами, видях инфо от 24.09 за нова ДГ в Младост 1 зад 40 блок - ОДЗ 26. Отваря на 1.11.2008. Има още места ....
Joy Ти сериозно ли?  A списъците с чакащите видя ли? 

# 19
  • София
  • Мнения: 3 648
Има откази, така че първите чакащи може и да ги огрее!

# 20
  • Мнения: 653
има още места за чакащи.... Crazy

# 21
  • Мнения: 277
Повтарям се, ама знае ли някой нещо за опцията "Размяна на места"?
Сега чета това:http://kg.sofia.bg/?page=news&id=79

Правилно ли разбирам - ако детето е класирано и записано на 2-ро или по низко желание може да се говори с директорката на ДГ, която е например 1-во желание и ако тя се съгласи - да се премести детето, въпреки, че не е класирано по това желание изобщо!? Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 653
hi-mama, къде го прочете това?
размяната на местата се състои в това, че дадоха възможност на класирани вече деца да се активират и другите желания

все още въпросната "оптимизация" на системата явно не е  направена, която да открива възможни размени


това пише в линка на dannyangel

dannyangel, честито за едното дете, освободени са 2 места за 2006 набор, ще влезе и малкото

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 15:00 от ХИПП

# 23
  • Мнения: 1 479
Мили мами, видях инфо от 24.09 за нова ДГ в Младост 1 зад 40 блок - ОДЗ 26. Отваря на 1.11.2008. Има още места ....
Привет,сега се врьщам от общината в Младост-3.Ще започнат да записват от 1.11.08/сряда/ в стая 315. "dannyangel, честито за едното дете, освободени са 2 места за 2006 набор, ще влезе и малкото"Мерси, дано Praynig

# 24
  • на път
  • Мнения: 2 804
 Praynig Ще стискаме палци значи до посиняване

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 1 067
Успех на неприетите!!!  Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 1 775
Запис.
Някоя от Вас познава ли лично KatiABV?

# 28
  • Мнения: 418
Запис.
Някоя от Вас познава ли лично KatiABV?
Защо?

# 29
За 26 ОДЗ В Младост - днес бях там, хич не ми се вярва да заработи след месец. Нито директор, нито някакъв персонал има. Един майстор ми каза, че тепърва започвали да правят кухнята. Нямаше как и при кой да запиша детето си, ние сме от приетите, най-накрая...

Общи условия

Активация на акаунт