LaRedoute.fr - 82 - Обсъждане! Всичко за поръчката!

  • 49 528
  • 932
  •   1
Отговори
# 45
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Момичета,какво означава,когато над даден модел балеринки пише Jusqu"au 42 примерно?Има го само над някои модели?Преводача нищо не ми преведе,но си мисля,че означава,че е до 42 номер.Но пък при други модели също има 42 номер,но над тях го няма този надпис.Май стана много объркано,дано сте ме разбарили Embarassed Embarassed
Точно това значи - има ги до размер едикойси. На някои дрехи също има подобен надпис, но правилно отбелязваш, че не на всички го слагат, дори да има въпросните размери.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Алекс страхотна си   bouquet    всеки изминат  1 пост става все по хубав.....дано в тази тема има повече зачели труда ти  Heart Eyes

Аз получих известие за колета от 14.В него имам от намалените на 2 евро гуменки-номера 25,26 и 30,ако някой се интересува мога да измеря.
Аз те моля   Praynig за размери на 25 ,че мисля да поръчам за пролетта,сега носим обувки 22 на Колев,та се чудя между 24 и 25. 

Момичета,тези блузи се коментираха доста през ГН ,тогава взех на сина ми,пък сега се замислям дали таткото ще влезе в 180?Може ли някой да ми каже дължината и шир. под мишници?  bouquet
Ние ги имаме 180,но сега още спят и няма как да вляза да ги измеря,по-късно ще ти пусна размерите.Ако ти помогне моя мъж носи размер М ,висок е 175 (но не ми се рискуваше да му взимам 174) гръдната му е към 96 мисля.....

Някаква представа дали тези могат да вършат работа и на дънки (все е памук, просто едното е деним, нали), но за есен-зима, с чорапогащник отдолу - в смисъл да не са съвсем тънички, летни.

http://www.laredoute.fr/vente-2-pantalons-garcon-twill.aspx?prod … 6&prodcolor=1



за есен стават. имай в предвид, че нямат почти никаква разтегливост на талията. на моето бебе са му дълги на дължина, но на талията са му тамън, пухкав е, но в никакъв случай не е шишко Simple Smile

И ние ги имаме аз мисля че са по пролетни,сега вече е хладничко за тях,многоо са мекички и наистина нямат разтегливост.Моя малчо е 80 см (може и повече) но са ни леко дългички 81 размер,но в дупето му стават ,но наистина няма почти никаква разтегливост ластичто,като се замисля може би ще са ни малки на пролет и ще ме е яд,но пък сега има по плътни дънки и  с тях ходи Simple Smile

# 47
  • Мнения: 528
Някой да е взимал това яке? http://www.laredoute.fr/vente-blouson-bi-matiere-zippe-tipster.a … tegoryid=41192495
Какъв номер трябва да взема за XXL? 54 или 56?

Като се има предвид, че 56 липсва, 54 трябва да му стане  Grinning На якетата Адидас тип дудунки 54 отговаря на  L , но все пак е връхно дебело яке  Peace.
Като гледам номерата предполагам, че: 38=XS; 42=S; 46=M; 50=L; 54=XXL за конкретния модел  Peace

Дано съм ти помогнала малко  Hug

# 48
  • Мнения: 24
мами да ви питам някой поръчвал ли е това яке http://www.laredoute.fr/vente-parka-enfant-garcon.aspx?productid … tegoryid=22920834  моля за отзиви и дали става за зимата? синът ми е висок 134 и се чудя кой номер да поръчам - 138 или 150
 
 
 

# 49
  • София
  • Мнения: 1 740
Аз да кажа, ако някой още се съмнява за +1 номер на маратонките Найк. Понеже се съмняваше мъжа ми за това +1 номер, отидохме в един магазин и премери 3 чифта маратонки. Той носи 41 номер и изобщо не можа да влезе в тях. В 42 номер каза, че се чувства добре, 42 1/2 каза, че ставали, малко широки, ама ставали. Явно наистина точния номер не трябва да се взима. Да уточня, че мери различни модели маратонки, така че, не е само за един модел явно.

# 50
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз получих известие за колета от 14.В него имам от намалените на 2 евро гуменки-номера 25,26 и 30,ако някой се интересува мога да измеря.
Аз те моля   Praynig за размери на 25 ,че мисля да поръчам за пролетта,сега носим обувки 22 на Колев,та се чудя между 24 и 25. 
А може ли линка за тези гуменки, рових, рових, ама нещо не ги откривам

# 51
  • София
  • Мнения: 9 861
Аз получих известие за колета от 14.В него имам от намалените на 2 евро гуменки-номера 25,26 и 30,ако някой се интересува мога да измеря.
Аз те моля   Praynig за размери на 25 ,че мисля да поръчам за пролетта,сега носим обувки 22 на Колев,та се чудя между 24 и 25. 
А може ли линка за тези гуменки, рових, рових, ама нещо не ги откривам
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7009003& … ue&ksource=-1
Наобяд като ги взема ще пиша.

# 52
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
мами да ви питам някой поръчвал ли е това яке http://www.laredoute.fr/vente-parka-enfant-garcon.aspx?productid … tegoryid=22920834  моля за отзиви и дали става за зимата? синът ми е висок 134 и се чудя кой номер да поръчам - 138 или 150
 
138 може да му е по-добре. 150 вече ще му е доста голямо.

# 53
  • Мнения: 528
Аз да кажа, ако някой още се съмнява за +1 номер на маратонките Найк. Понеже се съмняваше мъжа ми за това +1 номер, отидохме в един магазин и премери 3 чифта маратонки. Той носи 41 номер и изобщо не можа да влезе в тях. В 42 номер каза, че се чувства добре, 42 1/2 каза, че ставали, малко широки, ама ставали. Явно наистина точния номер не трябва да се взима. Да уточня, че мери различни модели маратонки, така че, не е само за един модел явно.

И аз да кажа, че при всички спортни марки е така  Peace И моят мъж носеше 41 номер, докато не започна да си взима само спортни , от които носи 42  Peace Предполагам, че и в Ларедут важат същите номера на спортните обувки, каквито са тук. Охх, чак аз не се разбрах  ooooh! Дано  вие ме разбрахте  Crazy

# 54
  • София
  • Мнения: 9 861
Специално за якетата ,ако си отговарят на номера,аз взимам винаги по-голямото.Дъщеря ми е 120см,поръчах и /друг модел/ 136,добре и е,без да и е много голямо.При всички случаи нейния номер с дебела блуза отдолу и прочие нямаше да е така добре.

# 55
  • Перник
  • Мнения: 396
Някой вземал ли е мъжки дънки на LaRedoute Essentiels  тези
Мъжът ми е 178см,взе си "Longueur 32"и са му дълги
Та интересува ме дължината на Longueur 30 .Благодаря   bouquet
Преди време някъде бях чела, че при дължина 30 вътрешния ръб май беше 76 см newsm78 , но нека и някой друг да се изкаже  Rolling Eyes

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Момичета, има ли някой впезчтления от този панталон на Anne Weyburn
http://www.laredoute.fr/vente-pantacourt-raye-anne-weyburn.aspx? … tegoryid=22905179
Ако има реална снимка, ще съм много благодарна... Praynig

# 57
  • Мнения: 246
мами да ви питам някой поръчвал ли е това яке http://www.laredoute.fr/vente-parka-enfant-garcon.aspx?productid … tegoryid=22920834  моля за отзиви и дали става за зимата? синът ми е висок 134 и се чудя кой номер да поръчам - 138 или 150
 
 
 

Конкретно за това яке незнам, но моят е 140  и ръст 150 всичко му е голямо

# 58
  • Мнения: 63
Добро утро на всички  bowuu
Да ви помоля за един съвет. Значи чакам си поръчка от 26.08.2008 и утре стават 5 седмици. Дали да взема да им пиша или да поизчакам и тази седмица  Cry иначе всеки ден проверявам в пощата за колетче, вече не могат да ме понасят служителките там. Та незнам какво да правя. Вътре тр да е фотоапарата, които беше за подарък за РД, който мина и едни маратонки за една приятелка. Не би трябвало да е за митница

# 59
  • Мнения: 5 790
За всеки случай се разходи до митницата и попитай. Ако го няма, изчакай седмица и пиши. И междувременно провери в Mes Remboursements дали не ти е анулирана поръчката.

Общи условия

Активация на акаунт