Шапки, шалове, ръкавички

  • 21 400
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 410
Трудно е, затова - по една за вс.цвят   Wink

# 16
  • Мнения: 1 417
Зависи, като цяло не нося, но като завее и зафучи и шапка слагам.
Сестра ми ми подари ей тия http://www.misssixty.com/misssixty/search/Accessories/WOMEN/tska … 6/gender/D/toll/A лилави ръкавички сега си търся и шал за тях Winkи боти...

# 17
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Май само ръкавици нося Rolling EyesМного ми се иска да нося и шапка,но не се харесвам....мъничка ми се вижда главата ми та затова,а харесвам типове от тези които е показала Дани-77 Tired,но пък се радвам,че голямата щерка много и отиват точно тези типове и на нея си и купувам като не мога на себе си Wink
Шалове имам три,от тези кашмирените големите,но много -много не ги харесвам,затова рядко ги слагам.....
Обожавам големи плетени шалаве-дълги и широки,и за тая зима ще си търся такъв Heart Eyes

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Трудно е, затова - по една за вс.цвят   Wink
Мхм, ама нямам гардеробна, а само прост гардероб  Mr. Green Иначе много ми ходят шапки, лятото ходих с капела за ужас на половинката  Mr. Green Иска ми се нещо по-стилно и изчистено, но не тип барета  Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 504
Обичам ръкавички най-много.Имам най-различини,все плетени,защото кожените не отиват на стила ми.Миналата година след доста търсене си намерих дълги плетени ръкавички-до лактите,в тъмнозелено,розово и лилаво.Проблема ми е,че дългите нокти винаги правят дупки на пръстите отпред SadШалове нося много радко,само като аксесоар,но си имам няколко-огромни,плетени и пухкави.Шапки-пак много рядко,харесвам се пред огледалото с тях,като изляза веднага ги свалям.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 12:06 от eaven

# 20
  • Мнения: 2 388
Нося - ръкавици, черни кожени с удължен конч.
Миналата година си взех шапка - кожена, обточена с кожа от лисица.
Тази година не съм мислила още.
Шал не нося.

# 21
  • Мнения: 605
Имам голямо количество и разнообразие от цветове шалове и ръкавици  Mr. Green Кожени ръкавици за елегантните ми дни, плетени за спортно-небрежните Wink Шапки много харесвам, но не ми отиват тези които искам  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 285
От всичко имам но няколко и зимата е супер приятно като ти е топло на главата,шийката и ръчичките cold.
дани-77 и двете са хубави Peace

# 23
  • Мнения: 1 878
И аз допреди година, две не носих шалове, обаче сега са ми задължителен аксесоар. Първо, че ми пазят много топличко и второ изглежда много стилно върху палто ( нося палто през зимата), а иначе без шал, стои едно такова голо!
Миналата зима бях с такова кепе. Мисля тази зима пак да си го поднося.

# 24
  • София
  • Мнения: 565
Шала през зимата не ми слиза от врата, постоянно ми е студено Confused
Иначе си взех едни три четвъртни ръкавици, но малко в повече ми лъщят и още се чудя дали ще ги нося.
Нещо подобно http://i13.ebayimg.com/04/i/000/d8/f4/4906_1.JPG
Иначе си харесах едни в Зара пак с такава дължина, но 30 евро не ми се даваха.

Ръкавиците са убийствени. Аз не бих ги свалила даже, не да се чудя дали да ги нося. С гривна отгоре биха стояли чудесно. От къде ги купи? От ибей ли?

# 25
  • Мнения: 4 434
Ползвам и трите неща през зимата

# 26
  • Мнения: 1 282
Харесват ми и шапки, и шалове, и ръкавички, ама нямам навика да нося нито едното от трите.  Tired

# 27
  • Мнения: 3 830
Шалове и ръкавици нося.
Шаловете ги предпочитам в ярки цветове, но всъщност нося най-много черни и бежови.
Ръкавиците ми са от естествен кожа. Едните са черни,  другите са с цвета на коженото ми манто - слонова кост.
Имам и плетени пухени ръкавички, които нося с черно яке. Peace

# 28
  • Мнения: 2 803
Не нося шапки, чувствам се ужасно с нещо на главата. Иначе ръкавици имам всякакви-кожени, плетени, с пухчета и без пръсти. Шал слагам, но ако съм с кожух не, стават много яки.

# 29
  • Мнения: 2 229
Обичам ръкавички най-много.Имам най-различини,все плетени,защото кожените не отиват на стила ми....Проблема ми е,че дългите нокти винаги правят дупки на пръстите отпред Sad...

И аз така, затова си търся от друга материя, но все не си намирам. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт