През пролетта с АПРИЛчета засмени ще сме благословени!!!

  • 13 222
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 172
 Party Party Party Party Party
 В чудесно настроение съм!  Simple Smile Днес ходих при доц. д-р Балев и със бебчо всичко е наред и .... си има мъжки полов орган! ЖИВОТ И ЗДРАВЕ ЩЕ СИ ИМАМ СИН !!!  Това ми е първа бременност и ... беше много вълнуващо. видях го- бебче с мънички ръчички и крачета, сърчицето тупка и е момченце. Моето момченце! Ахххх момичета, прекрасно е. Аз не знаех, че толкова рано може да се види пола, но доктора каза , че е сигурно 90 %. Ох каквото и да е все ще е безобразно много обичано!
 Иначе към плоквонията- продължавам да  Sick, не на толкова често, но пък по качествено  Thinking
 По енергична съм и не гледам все да си полегна, малко по концентрирана съм....но тази алергия ми къса нервите. В петък съм на алерголог и ще видим дали ще ми измисли нещо, което да пия без да вредя на младия господин  Mr. Green
 Прекрасна вечер желая на всички!  Hug

# 16
  • Мнения: 143
Poem, как успя да си запазиш час при Балев? Аз така и не успявам.А в Майчин дом ми казаха, че правят БХС в 15 г.с. и ФМ в 17 г.с.

# 17
  • Мнения: 172
С познати. Иначе няма шанс- никакъв! Човекът е явно гений и ... за него се чака ред със седмици. Странното е, че е първият лекар с толкова положително отношение към бременността ми. Той допълнително придава специалност на прегледа. И обяснява всичко, много е внимателен и ... искрено съм възхитена, личи че е чудесен човек, не само чудесен лекар. Grinning

# 18
  • Мнения: 10
Здравейте, бих искала да се присъединя към вас.
Моя термин е на 15.04.2009г.,така че живот и здраве ако всичко е наред  Praynig април месец,ще си имаме син (според днешния преглед ).
Много здраве на всички очакващи бебоци.  bouquet

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 22:41 от Tanya_B

# 19
  • Мнения: 2 090
Добър вечер,момичета!

Прехвърлям се и аз в новата ни чудна темичка Grinning.Дея  bouquet

Мисис Т.,честита годишнина,бъдете живи и здрави и винаги така щастливи както в сватбения си ден Heart Eyes

Атлантика,впечатлена съм от снимките ви,мнооооого са хубави и сте много хубаво семейство Flutter

Дея,двете с малката сте като куклички,много красиви Heart Eyes

poem,честита ти новина за мъжката рожба stork-boy

Eli-G,много неприятна случка  Confused,дано се чувстваш по-добре и по-спокойна вече Hug

Аз съм на преглед на 3 октомври,имам чувството че има цяла вечност до тогава Crazy,нямам търпение вече...Иначе усещания за движение в коремчето си нямам(както някои от вас),на моменти дори забравям че съм бременна.Е,не знам дали "забравям'' е точната дума,но...Дали е нормално newsm78.
Бременни дрехи все още не съм си купувала,е само един панталон със широк ластик вместо колан,по специализираните магазини за бременни още не съм ходила даже Blush

BUBA11,добре дошла в отбора welcome

Лека и спокойна вечер от мен на всички Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 343
Благодаря Ви момичета, пожелавам на всички да се отправят на желаното от тях пътешествие в най-скоро време в допълнение на още един член към семейството разбира се.
 Днес и аз ходих на 4D видеозон и този път видях гръбначен стълб, две мозъчни полукълба, ръчички и краченца и май - пишле. Не е много сигурно засега. Синът ми се разочарова, искаше момиче, за да не може да играе с играчките му.  Mr. Green

Дея браво за прекрасната темичка.   bouquet
Мисис Т., честита годишнина, пожелавам още много и щастливи такива.
Eli-G дано неприятното усещане изчезне по-бързо.
poem честито и от мен.

# 21
  • Мнения: 112
Привет момичета, аз този път мнооого изостанах, ама днес четох, четох, четох и наваксах. Голям зор  Laughing Привет и на новите мамчета! wavey  Радвам се, че отборът ни расте.  Hug

Работя в асоциацията на мед. специалисти и миналата седмица организирахме конференция в Поморие. Пускам ви малко снимки да погледате... еех чудно местенце. Flutter Поморие 2008 ... май съм се улисала в снимането, ама има и хубави.. Wink

Аз също имам един въпрос- случвало ли ви се е да ви се зачерви лицето. Като стана от сън бузите ми са алени и леко груби, даже ме сърби. В неделя целият ден се мазах с разни мехлемчета, че за работа днес бях поизбеляла. Какво е това чудо  ooooh! Случва ми се втори път вече и го оттдавам на бременността. Миналият път нямах такива оплаквания. Ще да е някаква алергия или ...  Rolling Eyes идея си нямам.

Честита годишнина на Мисис Т. Желая ви чувствата, довели ви до олтара да се съхранят през годините!
Обичайте се и бъдете щастливи!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 11 340
С познати. Иначе няма шанс- никакъв! Човекът е явно гений и ... за него се чака ред със седмици.

poem, как така със седмици?! Аз знам, че в всеки петък предиобяд се записва на място за следващата седмица, т. е. не може за по-напред. Rolling Eyes Сега ме хвърли в размисли, ако трябва да се записвам по-отрано. Thinking
Иначе - честита ти новина, че ще имаш момченце! Представям си как се чувстваш, то на мен ми преседна нещо в гърлото от радост, докато ти четох поста. Embarassed

Мисис Т., честита годишнина! Пожелавам ви да сте още дълги години заедно и от ден на ден да се обичате все повече!  bouquet

Eli-G, неприятно изживяване - дано не си се стерснала прекалено много.

Tanya_B, добре дошла в темичката! Hug

# 23
  • Мнения: 64
Дея, теб съм те виждала и в едно предаване.Даже спечелихте, ама как беше, че го забравих...Ох, то бременните, нали оглупявали, та и мен ме е хванало Mr. Green!
При мен всичко е ок за сега.Само дето ми отесняват панталоните.През деня много ми се спи, та се чудя как да го овладея това.Тия дни ми е много весело.Другата седмица съм на преглед, да видим бебока, а до тогава ще тръпна в очакване.
Да ви се оплача с предното бебе как беше.Отиваме с мъжо на ехограф.Аз ухилена, щастлива, че ще го видя.Доктора гледа, показва, а аз всичко различавам и се радвам.Гледам, мъжът само кима и вика "да, аа..,да виждам".Тръгнахме си, а той ми заявява, че нищо не видял, а то толкова добре се виждаше #2gunfire.

# 24
  • Мнения: 172
Аз само веднъж съм пробвала да си запиша час при него без помощ от приятел ... неуспешно. Но имам една позната, която вече втора седмица казва, че няма часове и затова съм останала с убеждението, че часовете му са заети седмици напред. Но не съм проверявала лично- така, че информацията ми е много възможно да е невярна  Blush Ако греша надявам се да не съм подвела никого  Hug
 Вчера половинката ми купил за мазане на коремчета и гърди две кремчета Mamma Donna на Chicco. Някой ползвал ли ги е и има ли някакви отзиви. Аз както хич не обичам да се мажа с мазни работи  newsm78 и въпреки, че знам, че сега е задължително да го правя ... От тази вечер най- тържествено ще започна процеса по съхраняване на женската си красота  Crazy

# 25
  • Мнения: 36
Добро утро  Hug!!!
 Честито на всички, научили пола на мъничето си. За сега май само момченца Party!
Аз ходих на 25.09 на преглед заради оново кървене(всичко се нормализира 100%). Бебето спеше, милото ми, чак ме уплаши малко Sad.Но лекарката го разбута и като размърда крачета се успокоих ooooh!. Явно прилича на майка си- поспаланко  Laughing.
Мен винаги ме гледа с коремен ехограх. Аз съм чувала, че първите 3 месеца вагиналните прегледи не са препоръчителни newsm78.
Мами, какво е вашето мнение за Дуфастон?! Бяха ми го изписали в началото, но се чувствах адски изнервена и дебелееща от него и го спрях на своя глава. Сега пак ми го изписа, ама аз нали съм си инато магаре...въобще не го купих .

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 08:29 от Little-Big Girl

# 26
  • Мнения: 6
Добро утро  bouquet Браво на Дея  newsm51 за хубавата темичка!Честито на всички ,които са научили пола на своите априлчета Hug надявам се и момиченца да има  stork-girl Мисис Т Честита Годишнина  Two Hearts  bouquet Обичайте се, бъдете щастливи и да се радвате на здраво и красиво ангелче  newsm32 Приятен ден ви желая,днес пак ще има слънчице sun

# 27
  • Мнения: 481
..............................Мами, какво е вашето мнение за Дуфастон?! Бяха ми го изписали в началото, но се чувствах адски изнервена и дебелееща от него и го спрях на своя глава. Сега пак ми го изписа, ама аз нали съм си инато магаре...въобще не го купих .

миличка, щом вече втори път ти го изписват, значи има защо Peace Ти поне не разбра ли защо? На мен ми го бяха изписали за недостатъчност на жълто тяло, при което има вероятност от спонтанен аборт. АЗ също бях раздразнителна и нервна от него, затова отидох на частен гинеколог, който ми изписа вместо Дуфастон, глобули за вагинално приложение Утрогестан. Така нямах повече никакви странични ефекти Peace
От друга страна гледам пък , че вече си 13-та седмица, а той се прилага обикновено до 12 г.с. Най-добре питай гинеколога си за какво го изписва - може да е наистина важно за теб Peace

# 28
  • Мнения: 3 211
Здравейте и от мен в новата тема.
Мислех да си запиша час за четвъртък, но нямаше свободни, та записах чак за другия вторник.
И на мен ми се струва, че усещам ритане, но не е възможно. Мисля, че е по-скоро някакви нервни тикове в корема, които съм усещала и когато не съм била бременна.
Може ли когато започвате да пишете в новата тема, да пишете на модератор да заключи старата? Защото така става голямо объркване, особено за новите потребители.

# 29
  • Мнения: 36
tai, уж заради кървенето. В самото начало на бременността беше постоянно макар и слабо. Пих 10-тина дни Дуфастон, кървенето не спря и аз спрях гадното лекарство. След това кървенето отшумя. И сега пак, казах и, че 2 дни съм прокървявла- хаааааааааайде Дуфастон. Прочетох доста "-" мнения за Дуфастон, но все пак реших да се допитам и до вас  newsm78:hug:

Общи условия

Активация на акаунт