Споделете 80

  • 24 418
  • 990
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 052
Тони, аз трябваше да пусна темата-аз съм 80-ка, ти си СуперСтар.
Флор-всеизвестна истина е, че най-секси жената е добрата и сговорчива жена.
Ох, очаква ме стремителна седмица, а съм забаравила пътя към офиса...
Вчера бяхме при мама на гости-от тези кратките обяди от 1 до 10, които чужденците не могат да разберат...
Толкова ядох и пих, че не бях в състояние да отвърна на ласките на господин Ведър, но за сметка на това сънувах цяла нощ как обирам трезори.
Найс.
Хубав ви ден!

П.П.: Детето ни може да не иска да казва всеки път, когато и се ходи до тоалетна, но благодарение на баща си най-вече, тя псува. Много на място и адекватно казва "Аси майката". Като ги погледна по-обширно фактите това не е чак толкова зле, защото най-много той да я води и взима от градина.
Но като заключение мога да кажа, че освен че псува, тя казва моля, благодаря, извинявай, заповядай-реплики, които са непознати на много по-възрастни индивиди.
И да, представя се вече, преди да ощипе поредния господин по думето, за да и обърне внимание.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добро утро Grinning!
Не е честно- цяла нощ сънувах Слави Трифонов, а дори не го гледам ooooh!. Споделям кафе и кеф, че най- после съм на работа.
Хубава седмица на всички!

# 17
  • Мнения: 2 768
Добро Утро, раннобудни!
Освен огромно кафе, за сега няма какво друго да споделя, душа си не го давам.

# 18
  • Мнения: 6 993
Ох, пуснали са ужасна музика в офиса. Дори най-високото волюме на ютюб не може да ме спаси.

# 19
  • Мнения: 4 300
Добре, добре, нека утрото да е добро, макар и да нямам кафе. Сънувах цяла нощ нещо като плетени терлици с помпони, не мога да ви го обясня точно, някакви перуански шарки, бели, сини, червени и черни кръгове Rolling Eyes Да си имам подсъзнанието.

# 20
  • Мнения: 599
Добро утро !
Споделям си кафето с вас.
Друго няма какво.

# 21
  • Мнения: 212
Днес съм на работа.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 421
Добро утро!

Споделям, че снощи до 9 часа гледах проходилият малчуган на сестра ми. Като се прибрах бях като прибита.
Или съм забравила или моите не са били чак такива палави.

# 23
  • Мнения: 4 406
добро утро, да!
споделям , че вчера Варна беше много гостоприемен град, като истинска провинциалистка се мотах из Варна Мол, а синът ми се размаза от возене по мързеливите стълби  Laughing
Катерина е изкарала драматичен ден без ц***те ми(остана с баща си в Русе) и е отказала да се храни...
като изключим чувството за вина, което забутвам най- назад в съзнанието си, Неделя беше страхотен ден.

# 24
  • Мнения: 516
Фрида, не очаквах обиди от зарана. Laughing
НМНП всеки си има любими клишета. И аз не правя изключение.
Добро утро! Честит празник на Татти, но и на любимата ми ТинаХрис!
Веселете се и не спамете, че шефът трябва да празнува.

# 25
  • Мнения: 1 072
Добро утро, черешки на тортата!  Grinning

Фрида, това е най-добрият аватар, който някога си си слагала.

Споделям, че още не мога да преживея факта, че 80-ти набор са тръгнали по дискотеките.  Confused

# 26
  • София
  • Мнения: 3 421
Споделям, че още не мога да преживея факта, че 80-ти набор са тръгнали по дискотеките.  Confused

Летяща свиквай, че те скоро ще почнат вече да спират с ходенето по дискотеките. Simple Smile

Мразя понеделниците. Сега едната колежка е в Египет и ни изпрати СМС, че хотелът им е като в приказките на Шехеразада - още повече ми опротива днешният понеделник в офиса.

# 27
  • Мнения: 1 992
Добро утро!
Днес ми е тk … 86;ва, както обича да казва Мери Лу.
Аз пък сънувах стотинки, много, на куп, имаше всякакви.

# 28
  • Мнения: 118
Привет, на ранно будните.
Чака ме писмена работа,равна по обем на светото писание.
Хайде ,почвам да се разпъвам.

# 29
  • Мнения: 742
Добро утро, братчета прасенца, изобщо не помня какво съм сънувала. Но пък кафето с вас ми е компенсация за безпаметието.  Може ли някоя Споделете да пусна? Претенции за номер нямам.

Обявявам червеното за цвят на идващата седмица. Темелко ми подари червена стирка, старата се счупи. Червена, да съм й се настървявала като я видя, пешън и емоушън да съм влагала. Замислям отмъщение за Коледа, приемам идеи всякакви.
Фрида, братовчеда като беше двегодишен, прекара едно лято при баба си и дядо си на село. Дядо му, лека му пръст на човека, беше овчар - триста овце и намсиколко кози. И понеже малкия много помагал, като се върнал при майка си, речниковия му запас включвал освен стандартните мама, тати, купи бобо, папкам и прочие, и сочните "тайбавовцата", "маматиикоч",  "пустадаопустеешовцо", "чумичкатадатетръшне"...
Ккаво против клишетата имате, те всъщност са събрали и отсяли вселенската мъдрост. Клише=концентриран житейски опит.

Дали да пратя ЛС на тати да му честитя РД? Предлагам да го засипем с ЛС-та, едва ли получава други, освен от типа" акаунта ми се ебава", "пък Гошко ме дръпна виртуално за плитката", "имам проблем с правописа". Бих му изпяла и хепи бъртдей по телефона, но не му го знам, за негово щастие, защото вокалните ми възможности са сравними с тези на Летящите посестрими.

Дуци, приличаш на мадона. Много си красива, ти си го знаеш де. А Аничка е мооого сладка. Много. Да сте живи и здрави всички.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 09:52 от ellyst

Общи условия

Активация на акаунт