Споделете 80

  • 24 444
  • 990
  •   1
Отговори
# 585
  • Варна
  • Мнения: 1 383
na_ga, гледам да избегна есенната депресия и да видя как живеят хората в другото полукълбо. Не плачи за мен...

# 586
  • Мнения: 7 002
Не съм чела назад днес, а вчера пак заспах в 19:30 ooooh! , щото нямаше нет  Laughing, та за това кажете имаме ли новини от Ел  Grinning
Титинка, честит рожден ден   bouquet

# 587
  • Мнения: 6 029
Извинявам се за малоумния въпрос, но някой да има проблем с ICQ днес?

# 588
  • Мнения: 1 992
Аз. Опа-а, нещо не е наред, опитайте отново по-късно.

# 589
  • Мнения: 1 072
Фрида, променям първото изречение на автобиографията си - Животът ми протече като свидетелна ремонтите на другите. Където и да отида, все се кърти и събаря. Дали аз не влияя деградивно на околните?  Confused

# 590
  • Мнения: 6 029
криста, същата история. Четох форумите на ICQ,  и там се оплакват от това. Начи не е само при мен Laughing Нещо се е сбъгнало явно.

# 591
  • Мнения: 4 371
Къв секс, женени хора сме, все пак. Съвземете се!
А тия, които скоро сме родили - съвсем Laughing

# 592
  • Мнения: 1 052
Нашият съсед, чията стена граничи с нашата спалня, кърти всеки божи ден от 7.45 до 8.15. Това е сутринта.
.... от една седмица. После цял ден нищо.
Краво-ти си виновна. Ти!

# 593
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Дзак по никое време!

Днес за пореден път се успахме здраво и естествено закъсняхме за градинката, работата и изобщо кой за накъдето беше тръгнал. През изминалата вечер за първи път останахме да спим в апартамента всички, барабар с дребното. Не беше особено удобно, но пък ни спести пътуването сутринта.

Вчерашният ден беше изпълнен с поводи за взимане на пари. Днес дойде ред да ги разтоварваме по предназначение - кофти тръпка.

Аз също се присъединявам към въпроса дали някой знае нещо за Ел?

Отивам да поработя. Доста неща се струпаха за вършене днес, а съм сама в офиса.

Никой не ми е на линия в Кю-то. Ще пробвам после. Може и от това да е празна листата с он лайн потребителите.

... Тити, честит празник душка!   bouquet  bouquet  bouquet

# 594
  • Мнения: 4 371
Хайдут Велко, стискам.

Моето кю работи(сега да не ми го урочасате?!) Но вчера колкото пъти го включвах, все ми пускаше стари писания като непрочетени.

# 595
  • Мнения: 1 432
Ползвайте QIP и няма да имате проблем с ICQ  Wink

# 596
  • Мнения: 7 128
Тити, каквото си поискаш, да ти се случва! И послушни мъже - малки, още по-малки и не толкова малки ти пожелавам!   bouquet

Джей, хайде и ти да ставаш вече футболен Мъпет.  Wink
Така де, сутринта на някакъв билборд мернах нещо си за Мъж на годината за 2008. Сериозна конкуренция ще има - Лупи и Батков ще се борят мъжки за приза, а и на двамата толкова им приляга.  hahaha

# 597
  • Мнения: 7 002
Имам проблеми с айсикю поне от месец, месец и нещо, постоянно ме дисконектва. Rolling Eyes
И с кип, и с дигсби ми го прави. Rolling Eyes

# 598
  • Мнения: 4 586
О, Фрида!
Ако бях по-млад,
ако ти си на автара,
ако бях ти съсед,
и аз бих къртил.

# 599
  • Мнения: 516
Ползвайте QIP и няма да имате проблем с ICQ  Wink
Днес и кип няма.

Общи условия

Активация на акаунт