Споделете 80

  • 24 439
  • 990
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 406
ама веднага те грабва , нали? това е обява - образец за привличане на вниманието

# 571
  • Мнения: 9 905
благодаря за поздравите Simple Smile чувствам се готино, а е още 9.27 Simple Smile

обявата почти ме беше подразнила, докато стигнах до хитрия момент със снимката с тъмни очила.

# 572
  • Мнения: 4 586
Искам да се появи Елист,
да ме нарече прасе и да се почувствам по-добре.

# 573
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Поздрави, тити, още веднъж! ЧРД!
Споделям кларкове, срещи и отпуска до обратната страна на Земята. Ура-ура-урара.

# 574
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Тити, жива и здрава! Много радости   bouquet

Ама защо форумките системно се обиждат на недоебаност? Това ли е най-непрестижното за една жена?  Обмислям да пусна една тема за позитивите на безсексието. Надявам се поне Катюша и Шанел да се включат  Laughing

# 575
  • Мнения: 2 891
Искам да се появи Елист,
да ме нарече прасе и да се почувствам по-добре.

Но се появявам аз, като се самоназовавам официално за абсолютно говедо, за дето им ходя на Герена. От кухорогите, най-кухорогата! Още по-тъпото е, че сигурно пак ще ида  Tired

# 576
  • Мнения: 1 212
... Обмислям да пусна една тема за позитивите на безсексието. Надявам се поне Катюша и Шанел да се включат  Laughing

Разчитай на участие и от мен   ...  Wink

# 577
  • Мнения: 9 905
даф, пусни, освен че такава тема не е пускана, има какво да се каже, има и за какво да се поспори.
за ссф не знам кое е по-непрестижно - да е недоебана, или да си мие сама пода.

# 578
  • Мнения: 984
Тити, Честит рожден ден! Пожелавам ти здраве и любов! Hug

Не знам, Дафа дали иска да и пиша в бъдещата тема, но ще ми е интересно да попрочета методики за справяне. Mr. Green

# 579
  • Мнения: 2 768
Да, да петък сме, Даф, тема трябва!
Ние пък ще се включим с разискване по тезата "що е то секс след раждането на децата"

# 580
  • Мнения: 599
Джей Джей, скъпия все викаше, че ще се отказва от тях, ама все надеждицата го крепеше.До снощи.
Май много е разсърден вече, а тъкмо мислех да му показвам сладкия аватар на ДеЩо.

VG, къде ще ходиш, а?
Защо излизаш в отпуск по никое време?

# 581
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Даф  Joy.
Обиждат се защото качествено задоволената жена не би трябвало според БГ фолклора да е крива и в лошо настроение. Тъкмо обратното- да върти банци, да е мила и приветлива и да обича целия свят. Та в народопсихологията ми се струва, че е връзката "недоклатеност- обида".
Пък за темата- доста моряшки съпруги пишат, ама в ДиС. Позитивите от безсексието са ясни- извисяване на духа над плътта Mr. Green. Други няма.

Адашке, няма да се отчайваш Wink. Само Левски!

# 582
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мишон, сублимация бе, форумът за кво е. Отивам да формулирам темата, колкото и да е петъчно-неуместна  Grinning

# 583
  • Мнения: 1 992
Къв секс, женени хора сме, все пак. Съвземете се!

# 584
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Споделям огромна прозявка и половинчато обещание, че днес може да съм по-културна!  Mr. Green
Честито на празнуващите!

Общи условия

Активация на акаунт