Прашки vs. бикини

  • 11 517
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 914
Прашките са ми най-удобни.
Бикини нося само когато съм в цикъл.
Боксерки нося много много рядко.


И аз така. Даже в цикъл пак прашки (нали все с тампони).
Но напоследък си купих някои бикини (предпочитам памучни, изчистени), че имах и аз проблеми с бъбреците, та реших да се подсигуря.  Crossing Arms
Боксерки имам 1-2 чифта и не ги нося. Не знам защо, нещо не са ми удобни, много плат.  Thinking

# 76
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Прашките са ми най-удобни.
Бикини нося само когато съм в цикъл.
Боксерки нося много много рядко.

# 77
  • Мнения: 1 586
Май и аз съм от увредените...... Mr. GreenЧестно казано май имам само един чифт бикини,които не нося и всичко друго прашки,свикнала съм с  тях и не мога да се възприема с друго.... CrazyЛуда работа Mr. Green

# 78
  • Перник
  • Мнения: 728
Аз нося всякакво бельо и прашки и бикини и боксерки,но в гардероба ми преобладават прашките.

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 703
От както се е захладило се усещам че започвам да наблягам на боксерите и бикините, но лятото предпочитам бикина , има много нубаво  памучно бельо и то плитко и удобно и залагам на това .

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 6 521
честно да си кажа най ми допадат боксерките Simple Smile
но мъжо не е на моето мнение Mr. Green


...иди им обяснявай  Mr. Green Имам си и прашки ,ама не сме в приятелски отношения с тях   Wink

# 81
  • Мнения: 7 186
Харесвам прашки и боксерки- плитки модели. Бикините не са ми удобни, а и често не са много практични, особено лятото.
Това за разнасянето на инфекции от прашките са абсолютни глупости, според мен. Човек ако си спазва стриктна хигиена, никакви инфекции няма да получи. Толкова години нося прашки, а проблеми не съм имала никога.
Един познат хирург ми развиваше теории веднъж, че прашките можели да доведат и до поява на хемороиди Crazy Абсолютни щуротии ooooh!

# 82
  • Мнения: 4 300
Абе какви са тия безумия с инфекциите, които разнасяли прашките  ooooh! ooooh!

Аз нося предимно прашки, имам няколко чифта бикини и боксерки  - тях нося зимата.

До сега инфекция не съм имала. Гинеколожката ми също не поддържа теорията за преноса на микроби, тъй че айде спрете се с тези безумни твърдения.
Това дали ще имаш или няма да имаш инфекция, зависи най вече от състоянието на организма ти. Т.е. на един и същ дразнител различните хора реагират различно- един ще се разболее, друг няма. Но това, че не си се разболяла, не означава че твърдението е безумно.
На мен например гъбичките и пикочните инфекции са ми слабо място от няколко години, не минаваше зима без 2-3 пъти поне да имам проблем. Миналата година от септември до април пих имуностимулатор- Цитросепт- и за сефте нямах проблеми почти.
А преди това непрекъснато антибиотици, локално лечение, от което само се променя естествената среда и още повече отслабва имунитета. И кръгът става почти затворен. Иначе гинеколожката ми е на същото мнение за прашките- че не са особено полезни. А за хемороидите- достатъчно е да си имал, за да не ти мине през ума да сложиш прашка точно в този момент.

# 83
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Рокси не искам да споря с теб.

Както писах по-горе, за да избегна подобни коментари консултирала съм се с гинеколог с над 15 години стаж по въпроса за прашките и инфекциите. Позволи ми да вярвам на утвърден специалист, а не на изказвания във форум пък бил той и бг-мама.

# 84
  • Мнения: 3 641
Нося предимно прашки, по-рядко боксерки и почти не бикини.
Нямам оплаквания до сега

# 85
  • Мнения: 4 300
Ех, Лу. И аз не съм искала да се конфронтирам, но както ти следваш съвет на гинеколог, така и аз. Нали не смяташ, че всички лекари са на едно мнение? Те за аспирина не могат да се обединят, ти очакваш за прашките:)
Мисълта ми беше, че "безумно" е твърде силна дума за нещо, което не си изпитвала на гърба си Hug

# 86
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Дженчеееееее мило как си?  Hug

Рокси, разбирам те. Знам че лекарите никога не са на едно мнение, което си е малко плашещо. Естествено всеки вярва на своя лекар и аз ако имах проблеми с инфекциите щях може би да мисля по друг начин.  Thinking

# 87
  • Germany
  • Мнения: 2 027
Нося прашки, но любими са ми плитките боксерки, които преобладават в гардероба ми.

# 88
  • Мнения: 1 424
Нося всичко, според настроението и дрехите  Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 232
нося само прашки. имам един чифт боксерки в гардероба, но не ги нося
не прочетох цялата тема, извинете ме за което, но според мен инфекциите може да се получат от некачествената материя, няма значение дали става въпрос за прашки или бикини. правилно ли си мисля?

Общи условия

Активация на акаунт