ПЛЕВЕН - 64

  • 15 460
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 169
Djina  Hug дано само хубави неща ви се случват.

# 241
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИМИ! ЖИВА, ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА ДА СИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

Джина добре завърнали се  Hug!

# 242
  • Плевен
  • Мнения: 239

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИМИ! ВАЛЕНЦЕ,ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА,МНОГО ПОСЛУШНА И МНОГО ЩАСТЛИВА!
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА!

# 243
  • Мнения: 1 196
Да се похваля, сега се прибирам от репетиция - народно хора. Много беше хубаво, страхотна тренировка. Мирама нещо прояви интерес, ама не я видях днес   newsm78   

# 244
  • Мнения: 5 026
И аз много обичам да играя хора, но нямам време. Иначе би ми се отразило идеално на фигурата да се  подрусам  Flutter

Джина,  Hug Как са дечковците?

Дикси, вие двете как сте? Simple Smile А Митачко?

# 245
  • Мнения: 22 508
Честит Рожден Ден на Мими! Да расте палаво и много щастливо дете. ))))
[/size][/color]


Тина, съвсем съм изключила днес за хората, в къщи беше малко лудница че оправяхме багаж на сестра ми за Германия. ))))

Аз днес обикалях магазините да си търся боти или ботуши....в общи линии нищо не ми хареса, харесват ми разни ама все от 200лв нагоре. (((

# 246
  • Мнения: 182
Другата репетиция за хората кога ще е и къде ?

# 247
  • Мнения: 1 196
Другата репетиция за хората кога ще е и къде ?

Репетиции ще има във понеделник и сряда или във вторник и четвъртък. От 17.40 часа в Северняшкия ансамбъл в градската градина. Цената е 2.50 на посещение. Възможно са промени.

# 248
  • Мнения: 50
Аз съжалявам ,че неможах да отида на танците,бяхме по центъра с Боби,но нямаше на кого да го оставя.Много ми се ходеше  Confused
Мими,честити рожден ден!!!

# 249
  • Мнения: 5 291
И аз четох за тези народни танци за любители и все се канех да ви кажа,но вече сте разбрали Simple Smile И аз бих отишла,ама само ще спъвам хората сигурно.Иначе някой ден ако има на кой да оставя децата ще дойда. Тина,казвай и занапред кога са репетициите .
Иначе децата засега са добре,само че се разделих с мераците да ги пращам на ясла и ще се гледаме още една година в нас,няма начин. Не ми се влиза пак в болница. Евентуално може да ги пратя напролет на градина,така че започвам да събирам мнения и за добри градини в района Simple Smile

# 250
  • Мнения: 814
ВАЛЕНЦЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНАТА ВИ ДЪЩЕРИЧКА  МАРИЯ!
ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА, ДА ВИ РАДВА И ДА СЕ ГОРДЕЕТЕ С НЕЯ,
ДА ИМА СЛЪНЧЕВО И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО, КОЕТО ДА СЪХРАНИ В СЕБЕ СИ МНОГО, МНОГО ГОДИНИ НАПРЕД newsm59 nbirthday newsm67  ura  bigdance2 newsm18 Tada newsm59!

Джина, стискам палци и от сърце желая рожбичките ти, толкова жизнерадостни и слънчеви, да са здравички и вече добре, както и да са здрави всички наши дечица, това е най-съкровеното ни желание като майки!/и в частност като баби, разбирайте мен Hug, нали съм единствената такава в нашата плевенска тема и като такава все се стремя много-много да не досаждам/.

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 22:15 от arita

# 251
  • Мнения: 189
Добро утро,момичета Wink
Джина,добре дошла отново в нашите редици,много се радвам,че твоите дечица са оздравяли вече.
Честит празник и на малката Мария,много усмивки и безгрижно детство й желая.... Hug
Пращам на всички ви по слънчицето,което така хубаво е напекло още от сега,безброй усмивчици.... LaughingМисля,че днес е перфектен ден за раждане,ей в такова слънце искам да се роди и моето слънчице Heart Eyes

# 252
  • Мнения: 1 196
Аз ще давам инфо, ама да вземе да се навие още някой да дойде, и естествено да ми се обади ако не го познавам. Аз утре ще ходя пак  Peace
sweetheart_bg, ти вземи си запиши телефона на някоя съфорумка, за да информираш при щастливото събитие

# 253
  • Мнения: 189
Ok,Тина,ако искаш дай си телефона на лични,тъй като ти даде идеята,ти ще бъдеш добрия вестител във форума.Естествено,ако желаеш  Laughing

# 254
  • Мнения: 4 970
Честит Рожден ден на на малката пораснала чаровница Мими Hug( макар и на патерица Blush)
Да е мнгоо здрава и щастлива й пожелавам Heart Eyes
Джина, радвам се че вече сте си вкъщи.Дано тези премеждия останат зад гърба ви и не се повтарят Praynig

Общи условия

Активация на акаунт