За млеката LACTANA Bio

  • 8 140
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Ние сме още на 1-чката и съм много доволна,ака поне по два пъти на ден!

# 16
  • София
  • Мнения: 96
Не знаех,че го продават и в Халите!Някой знае ли дали вече
я има в Штъркела?
Относно акането,нямаме никакви проблеми откакто сме на Лактана!
Извинявай,Наде,нещо съвсем се обърках!
И все пак един ден разлика,не е нищо!

# 17
  • Мнения: 1 596
Благодаря момичета Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 672
Очаквам да излезе на пазара новата Лактана и да започне потреблението   Misc Baby Bottle newsm68
Невероятно адаптирано мляко и много се радвам, че производителя обновява млеката, за да са те по-полезни за нашите деца. Peace

Горещо подкрепям това мнение... Peace Peace Peace Чак ми е носталгично че порастнахме и май тази кутия, която ядем в момента ще ни  поседна...

# 19
  • Мнения: 781
Момичета при вас разтваря ли се добре новата двойка? Питам защото при мен нещата не са както преди, след като си изпие млякото детето по шишето остава поне половин лъжичка набрало се мляко newsm78 Разбърквам първо с лъжица и после доста разклащам шишето не е до бъркане, старата Лактана ставаше да се разтваря във вода със стайна температура, но тази нещо Thinking

# 20
  • Хасково
  • Мнения: 995
Момичета при вас разтваря ли се добре новата двойка? Питам защото при мен нещата не са както преди, след като си изпие млякото детето по шишето остава поне половин лъжичка набрало се мляко newsm78 Разбърквам първо с лъжица и после доста разклащам шишето не е до бъркане, старата Лактана ставаше да се разтваря във вода със стайна температура, но тази нещо Thinking
Имаше една партида/ №23/ от старото което беше по същия начин и тогава обясниха вносителите че е нормално и било в следстви на една от съставките. Дано не е така че и през дупките течеше бавно.
А как е цената?

# 21
  • Мнения: 781
Цената е същата, но грамажа е намален а моя проблем се реши с по топла водица Wink

# 22
  • Мнения: 999
За 3-та никой нищо не споделя затова аз ще споделя.Пие си я много добре, по добре и от преди даже. Направи ми впечатление че предишното мляко ставаше с доста обилна пяна, но с това не е така, както и да го разбиваш, колкото и да клатиш пяната се стопява веднага. Новото в 3 е че вече се започва от 10м., а не като преди от 8м.

Видяхте ли на кутиите са пуснати снимки на козметични продукти на фирмата която произвежда Лактаната, ако някоя от вас има повече инфо да сподели за тази козметика.

# 23
  • Мнения: 60
А някой знае ли кога ще пуснат нова единичка?

# 24
  • Мнения: 1 596
За 3-та никой нищо не споделя затова аз ще споделя.Пие си я много добре, по добре и от преди даже. Направи ми впечатление че предишното мляко ставаше с доста обилна пяна, но с това не е така, както и да го разбиваш, колкото и да клатиш пяната се стопява веднага. Новото в 3 е че вече се започва от 10м., а не като преди от 8м.

Видяхте ли на кутиите са пуснати снимки на козметични продукти на фирмата която произвежда Лактаната, ако някоя от вас има повече инфо да сподели за тази козметика.

Аз бях споделила Heart EyesАма кой слуша Flutter
Но напълно подкрепям това мнение Peace

# 25
  • Мнения: 17
А някой дали знае къде във Варна има от новата единичка а и от новата двойка? 
Благодаря предварително!

# 26
  • Мнения: 21
Сенди,
Аз имам същия проблем като теб.До сега давах Лактана 2.Но новата консистенция ме разби.Стои като пребито мляко.С колко по-топла вода го правиш защото и аз пробвах и по-топла, и по-студена, и гореща.Все си остават парцалчета неразтворено мляко.Купих някакво Селия/мирише на ванилия та се къса и вече 3-4 дена се мъчим-не ще та не ще ooooh!.Преди това пиеше като си ляга по шише и след това сутрин към 5 пак шише.Снощи от вечерното шише изпи около 80 мл а от сутришното около 90 мл.Не смея да купя Лактана 3 и се почудих какво да правя newsm78.Ако някоя друга мама има опит с новата Лактана - пишете.

# 27
  • Мнения: 781
pepa_44, сипвам почти вряла вода 60мл. слагам млякото, разбърквам добре с лъжицата и доливам студена вода до нужното количество. Става като прясно мляко направо Peace
Днес пробвах и с по-хладка вода също става хубаво, но старата двойка се разтваряше и в студена вода. Лошото е само, че през нощта трябва са топля вода Crossing Arms
Най-важното е преди да затвориш шишето да разбъркаш добре с лъжица - от личен опит Mr. Green

# 28
  • Мнения: 21
Сенди,
 благодаря много.Тъкмо идва време за вечерното шише с мляко преди заспиване.Ще опитам и дано да помогне. baby_neutral

# 29
  • Мнения: 21
Сенди,
 Hug
Стана чудесно!!!

Общи условия

Активация на акаунт