Тестери, срок на годност и други работи

  • 3 373
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
тестерът си е тестер, и затова е надписан  като такъв и е без 6трих код.....
не би трябвало да се продава Naughty
слу4вало ми се е понякога от ммного пробване да  се объркам и да взема някой тестер(гланц например...)   в такъв слу4ай консултантката ми е казвала 4е  съм се объркала и ми дава избрания от продукт(тъй като няма 6трих код няма как да мине през касата....

# 16
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Не съм се замисляла до сега, но може и аз да съм купувала разни отваряни продукти  newsm78

# 17
  • Мнения: 9
сьдейки по мойте познати мислех че само мен вьлнува тази тема, само че мен в случая най-малко ме притеснява  срока на годност, само като си представя че мога да си купя червило което вече е отваряно и пробвано примерно от някой болен с рана на устата все едно сме се целували УЖАС, да не говорим как с очите си не ведньж сьм виждала как в суперите разни мьрли отварят кремове течни сапуни та дори и препарати да ги померишат и пробват па после иди си купи. а и в магазините за козметика от познати продавачки знам как си ползват козметика на аванта и после я продават а мьжа ми се чуди защо спрях да се гримирам-ами защото здравето ми е по важно!! а колко просто е тия производители да сложат продукта в кутийка и да го запечатат с наелонче просто пьк макар и лев по скьпо да излезе  #Cussing out #2gunfire #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт